Merhaba, yazıcı kapalı dururken eve geldiğimde sadece turuncu ışık yanıyordu. Güç tuşuna bastım yeşil yandı ancak hiç bir hareket yok. Canon sayfalarında hep yanıp sönen hataların nedenleri var sürekli yanan turuncu ışık hatasının nedenini bir türlü bulmadım.

Ayrıca bu hata daha önce de başıma geldi Fişi prizden çıkarıp tekrar taktım çalışmıştı ancak şimdi hiç bir şekilde çalışmıyor.

Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Burada çözüm aramamın sebebi Eğer çözüm sağlayabilirsem siparişlerim için çıktıları alabilmek. Çözüm yoksa pazartesi servise götüreceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
Windows 10 kullanıyorum. Chrome ile daha önce hiç yaşamadığım bir problemim var ve sorunu araştırdım önerileri denememe rağmen bir türlü çözemedim. Edge tarayıcı ile hiç bir sorun yaşamazken Chrome'da Bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum. Ağ sıfırlama yaptım, Chrome Tüm zamanlar geçmiş verileri temizledim. Proxy aylarında, Yerel Ağ Ayarlarında Ayarları otomatik algıla seçeneğini iptal ettim. Chrome'u 2 kez tamamen silip, yeniden başlatma sonrası tekrar yükledim. YouTube'da izlediğim bir kaç videodaki önerileri yaptım ama sonuç nafile. Başka bir yolu var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür ederim.
İyi Akşamlar dilerim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap