Selamlar arkadaşlar. Ben bir tane mikrofonlu kulaklık alacağım yapacağım işler ses kasma, ve skype gibi programlarda sesli konuşma. Ses kasmada çok profesyonel bir performans beklemiyorum çünkü alacağım kulaklık maximum 40 TL’lik bir kulaklık olucak. Fakat şu 2 kulaklık arasında kaldım.

Logitech H110 STEREO HEADSET

Snopy Rampage SN-R2 Siyah/kırmızı Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Bu 2 kulaklık arasında kaldım sizce hangisi birde şunu istiyorum 1-2 ay kullandıkdan sonra sık karşılaştığım problem kulaklığın 1 tarafı bozuluyor ve 1 tarafından ses gelmiyor ben kulaklığı narin kullanan insanım fakat durduk yere 1 tarafı bozulduğu oluyor bozulmasını istemiyorum sizce hangi kulaklık yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

#akış #KulaklikOnerisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 kullananlara soruyorum Windows 10 da sizdede Chrome fazla bellek yemeye başladımı bende fazla yemeye başladı ve Microsoft Edge’e geçiş yapdım ve mutluyum gerçekten Microsoft Edge gayet başarılı olmuş.Microsoft Edge bi tarayıcıdan daha fazla bence.

#Windows10 #Chrome

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Özel paylaştı.

#akış #csgo #TeknoÇekiliş Arkadaşlar merhabalar,
Elimde fazladan AWP | Worm God var. Bunu çekilişle TeknoSeyir’den bir arkadaşa vermek istiyorum. Çekiliş bu durumu paylaşanlar arasından yapılacak. Yarın(07.08.2015 Cuma) günü 22:00 da katılım sona erer. çekiliş sonucunu 22:30 da buradan duyuracağım. Çekilişi cekilisyap.com üzerinden yapmayı düşünüyorum. Şanslı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun 🙂

https://www.cekilisyap.com/teknoseyir-csgo-awp-worm-god

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ama bu çok iyi 😀 ,adamlar oynuyor ya.

#CSGO

CS:GO - AWP Beasts! (#3)

Once again, putting together a sick collection of amazing awp plays for your entertainment. Song: Brick + Mortar - Move To The Ocean (Baauer Remix) Looking for my twitch?:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Enes Özel paylaştı.

İngilizceden Türkçeye gerçek bir çeviri motoru… Çok yakında.
LANGANA by Ali Rıza SARAL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 54
Enes Özel paylaştı.

Edit: Part2 daha iyi olacak sanki part1’den.
Konvoy part 2 Spoiler 😀 Yarın editlemeye çalışıp yüklerim herhalde part2’yi #ETS2 #akış
@protego
@deniz-efe
@agab
@burakozkes
@bombomumut
@simulasyon
@61yavuz1967
@my_techno56
@down
@dayance
@cmlds29
@kirbit
@baris_ozkok
@alatriste46
@enesozel

https://youtu.be/eQl_yEySwrs

Part II Spoiler'ı Sızdı!

w/ OyunSeyir, SimulasyonTurk, Teknoseyir Ailesi Merhaba millet! Eğer videomuzu beğendiyseniz lütfen "Like" tuşunu kullanın! Ve lütfen abone olmayı unutmayın! Herkese bol oyunlu günler.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11