Merhaba, 4 senelik laptop bilgisayarımın klavyesi bozuldu. 🙂 Monster Abra A5 9.2
Kafasına göre bir gün tuş çalışırken diğer gün çalışmıyor. Beni şimdilik idare edebilecek klavye önerir misiniz? 500₺ veremem şu an. 50₺ maksimum bütçem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, bütün fotoğraflarımı google fotoğraflarda saklıyorum. Fotoğraflarımın hepsini telefondan çektiğim için telefonda toplanıyor fotoğraflar. Ben bu fotoğrafların aynı zamanda bilgisayara senkronize olmasını istiyorum. Google fotoğraflar için böyle bir ayar galiba yok. Ne önerirsiniz? Dediğim şeyi yapan bir platform var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Elektrik elektronik mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bu dönem dersler yine uzaktan eğitim ile devam ediyor. Ama kendimi geliştirmek adına evde çalışmak istiyorum. 3 senemi Tübitak'ın düzenlediği elektrikli araçlar yarışına katılarak yaptım. Bu takımda pasif balance yapan batarya yönetim sistemi tasarladım. İşlemcisi STM32, yazılımını ise Mbed Studio kullanarak yaptım. Şimdi evde bir şeyler yapmak istiyorum. Aklıma yapacak bir proje gelmiyor. CubeMx öğrenmeye başladım ancak yapacak veya tasarlanacak devre olmadığından öğrendiğim şeyler havada kalıyor. Bütçemi zorlamadan evde ne gibi projeler yapabilirim. Bu konuda sizden öneri almak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5