Emirhan Gürel paylaştı.

Toplu Bir Teşekkür

Sevgili arkadaşlar, çok sayıdaki yeni yıl ve doğum günü kutlama mesajlarınıza teker teker yanıt vermek isterdim ama tahmin edeceğimiz üzere bu çok zor. Dolayısıyla, utanarak da olsa toplu bir mesajla hepinize teşekkür etme kolaylığına kaçmak durumundayım. Mesajlarınız için teşekkür eder, tüm TeknoSeyir ailesine nice mutlu yıllar dilerim. Sevgilerle, LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 58
Emirhan Gürel paylaştı.

#akış
#TeknoYardım
#Windows10

Arkadaşlar merhaba
320 GB lık WD blue laptop diskim var.
aylar önce laptobun tuşuna bastım açılmadı.
o sıralar sınav stresinden ötürü hiç kurcalamadım hem yenilik olsun diye ssd siparişi verdim.
şimdi dolapları karıştırırken hdd yi gördüm güzelce paketlenmiş bir şekilde buldum. laptoba taktım format atayım diye hiç biosa bağlanmadı bile cihazın ekranına ışık dahi gelmedi.
sonra masa üstü pc me taktım pc yi çalıştırdım bios da gözükmedi fakat windows gördü formatladım ve çalışıyordu şimdi içine harici diskimden tam 297 gb lık oyun dosyasını biliyorsunuz 320 gb olsada windowsda 298 olarak görülür herneyse yazdım hiç sorun çıkmadı 297 gb lık oyun dosyasını yazabildim ve şuan hdd de duruyor ama ben laptobdaki ssd yi söküp hddyi takmak istiyorum çünkü laptop sata 2 ve tam performansını kullanamıyorum ssdnin üzülüyorum masaüstünde kullandığım hdd ise 160 gb lık 7-8 yıllık çöp 70-50 mb/sn lik disk değiştirmek istiyorum.
acaba sorun nedir neden 320 gb lık diskime format atamıyorum hatta bios bile açılmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap