İntel Xeon X5450 3.0 Ghz
Elixir 1333MHZ (6 GB RAM)
ASUS P5G41TMLX Anakart
ASUS AMD RADEON HD 6570 2 GB EKRAN KARTI
Asus ATX-400A (400 Watt Güç Kaynağı)

5'ine ikinci el olarak 900 TL verdim. Sizce eder miydi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Radar tabelası olan bir yolda 14 kere 120- 130la geçiş yaptım. Polis aracı yoktu. Polis aracı olmazsa ceza kesilmiyor mu nedir ne değildir? 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kurumda işe girmek üzereyim. Biraz uzmanlıkları bol keseden salladım. Deneme süreci olacak. 1 haftada saydıklarımda uzmanlaşırım ama yarın başlıyacam. Excel için öneririz varmı bunu kesin bil gibi... 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 29

Bu "gangs of london" dizisinin 3. bölüm girişi, türkiyeyi çöl gibi göstermeleri de ayrı bir komedi. Ülkenin en büyük ekonomik kaynaklarından biri turizm olunca böyle oluyor.

Sadece buda değil çoğu film ve dizide türkiyede çekim olsa bile tüm arkaplandakilere kara çarşaflara giydirmeleri vs. Masum durmuyor değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Realblue1 @realblue1

  Dün gördüğümüz gibi türkler araplar tarafından asimile edilmiş bir millettir.

 • qubit @qubit

  Saçma sapan diziler önemli değil. Önemli olan senin kendini aynada nasıl gördüğün. Milli gelirin yıllık kaç USD? İşsizlik oranın nedir? Bilimsel üretimin, ARGE'ye bütçeden ayırdığın oran nedir? Dış politikada gücün nedir? Bunlara bakmak lazım. Nükleer güç müsün? Ay'a Mars'a gidebiliyor musun?

  TRT'nin de bütçesi ortada; çektirirsin bir dizi, tüm Asya-Arap ülkeleri zaten bunların hazır tüketicisi, cevabı verirsin.

 • Martin @martin

  Medyayı yöneten her şeyi yönetiyor. Onun için ülkemizde sputnik, DW, BBC gibi haber yayınları var. CNN türkçe sayfası var facebookta siyasi içerikli haberler akıllara ziyan. Bizde de TRT World var mesela. Bu yayınları tek amacı toplumda algı oluşturmak. Yoksa DW'nun ne işi var türkiyede? Para mı kazanacak. Hayır. Tr bu dalda çok çok küçük bir pazar.

 • Zeratul @zeratul

  Bizim yapımcılar zengin oğlan fakir kızı nasıl düdükler onun peşinde hala, böyle şeylere karşılık verecek diziler yapma kafasına gelmelerine çok daha var.

Phpde fonksiyon içine fonksiyon yazınca üst fonksiyondan veri alamıyorum. Nasıl yapabilirim?

hesap(test);

function hesap($veri) {
echo $veri; (veri geliyor)

function hesap2 {
echo $veri; (veri yok)
}
}

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çoklu seçicilere birden siyah çerçeve geldi. Heralde yanlışlıkla kısayolunu felan tuşladım. Bunu kaldırmanın yolu nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kalitenin tek adresi #türktelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

bisikletin jantında 26x1.75 yazıyor bu bisiklete 26 jant tüm iç ve dış lastikleri takabilirmiyim? 26x195, 26x2.25 gibi..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

İnstagram kullanıcı adı geçmişi özelliği, hesap açıldığı tarihten mi kayda başlıyor. Yoksa belli takipçiden sonra başlıyor?

Yıllanmış takipçisiz bir kaç hesabım var ismini değiştirmeyi düşünüyorum. Bu hesap isimleri geçmişte görünecekse mecbur yeni hesap açacağım. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

türk telekom 16mbit adsl kullanıyorum. Taahütüm bitmek üzere ve ben süreyi uzatmayı düşünüyorum. Bu yalın internete aylık 80 lira ödemekteyim. Fiyat kırmak için müşteri hizmetlerine ne demeliyim? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap