Fetöcu medya #trend1, bbc'de aynı taktik. Araya kaliteli haberler serpiştirip, işleri güçleri beyin yıkamak. Bunlardan korkulur.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8TKX8GVS18

Depremden canlarını işte böyle kurtardılar | Elazığ deprem anı özel görüntüleri

Elazığ ve Malatya'yı vuran 6.8'lik deprem anına ait son dakika görüntüleri gelmeye devam ediyor. Özel görüntüleri sizler için derledik. Bakın depremzedeler k...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 aylık 10 entryli ekşi hesabım daha yeni 35bin küsür kişi önümde olduğu halde yazar olmuş. Bu kadar hızlı olmasının sebebi nedir?

Moderasyon geçmişinde "algoritma onayı" yazıyor. nasıl bir algoritma iyi yazar kötü yazar ayrımı yapabilir? Sizce neye göre ayırıyordur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Çin sipariş edeceğim çanta için ötv ödermiyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

witcher dizisi cuma günü gelecek deniyor. Gece 00.01de gelir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sıralar artan intihar vakalarının ve firmaların ürünlerinde indirim kampanyalarına gitme sebebi kışın geliyor olması. Kış yaklaştıkça insanlar sadece ihtiyaçlarını düşünüyor.

Vücudun şeker yedikten dopamin salgılaması gibi, kışın gelişi ve ihtiyaçları daha çok önemsememiz evrimsel süreçte kış şartlarında hayatta kalmamızı sağlayan bir durum olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • Six @six

  İstatistiklere bakmak lazım ama bence intiharlar hep var. Daha bu yaz kaç tane öğretmen atanamadığı için intihar etti.

 • Yetkin @tozyet

  Mevsim geçişlerinde artış normal.

 • Höşelek @benvaryaben

  bu sıralar intihar vakalarını ve firmaların indirim kampanyalarını inceleyen analistlerin ortaya çıkmasının sebebi kışın geliyor oluşu... kış yaklaştıkca insanlar sosyolekonomik olayları daha fazla düşünüyor.

  vücudun şeker yedikten dopamin salgılaması gibi kışın gelişi ve sosyoekonomik olayları önemsememiz evrimsel süreçte kış şartlarında hayatta kalmamızı sağlayan bir durum olabilir.

 • eamedic @eamedic

  Kimbilir ne nöropazarlamacılarla çalışıyorlar ellerinde nasıl istatistikler var bilmiyoruz, bir hocam algı ile ilgili yurtdışında eğitime gitmişti anatıyordu, np yöntemleri için geliştirilen modelleri. Ama etkisini kaybediyor bence çünkü eskisi gibi atlamıyor insanlar ya da öncesinde fiyat takibi yapmış oluyorlar, belki çakma indirimlerin sebebi seni konuya çekerek ucuz ürünlerin yeterince ucuzlamadığı ama alışveriş güdüsüyle bir tık pahalı üst ürüne çekmektir bilemeyiz.

Bundan sonra yurtiçi kargoya laf ettirmem. Adamlar kargolara yetişemediği için kendi şahsi arabalarıyla dağıtıma çıkmış. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Kendi youtube videonuz olur. Blogunuzdan bir yazı olur. Anladığım kadarıyla teknoseyirde bunu linklemenizde sorun yok. Tabiki linki bırakıp gitmemek şartıyla. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

J7 Prime android 6'da takılı kaldı diye odin ile 8.0.1 stock rom'u flaşladım. Cihazda dün sorun yoktu bugün birden kapandı. Frp lock hatası veriyor cihaz açılmıyor. Dowland mode'da stock rom atayım diyorum. Niye aynı hata. Başına gelen var mı? 😀 #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi note 8 cihazı aldım. Kişiler ve arama uygulaması google'ın kendi uygulaması. Redmi note 7de böyle bir şey yokken neden 8de böyle bir şey var. Google ambargosu felan mı bu? @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap