İş yerinde verdim istifayı çıktım. İşe geri döneceğimi düşündükleri için uzatmaya çalışıyorlar. (Döneceğim olmadığını biliyorlar ama işlerini öyle geliyor.) Şimdide 15 gün daha kalmamı ihbar süresi olduğunu söylüyorlar. Daha önce başına gelen varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

disney plus'dan the walking dead, sons of anarchy uçmuş. Twd var diye yıllık üyelik satıyorlardı. Para iadesi istense mecbur yaparlar. Komik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanın içindeki öfkeyi kendi yararına kullandığının işlendiği dizi önerisi olan varmı?

oz dizisinde tobias beecher en iyi örnek olabilir.

Oz dizisinden önce iş yerinde her şeye tamam diyordum. Boyun eğiyordum. Biraz birikmiş biraz gözü dönmüşlük diyelim. Sonra beecher gibi geri dönüş yapmaya karar verdim. Birden terfi aldım. Yönetimi ele aldım. İşyeri verimi %30 arttı. İşi sadece diziye bağlamak olmaz ama ne kaybederim deyip kafamdan geçenleri yapmaya başladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önerebileceğiniz internet üzerinden markasız veya çakma markalı kısacası ucuz swearshirt satan firma varmı? 10 adete kadar toptan alabilirim.

Defacto LCW gibi zamanın ucuzu yerlerde 300 liraya sweatshirtler var. Biri buna dur demeli 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü

Sürekli düşmekten bisikletin fren kolları berbat halde.

Parmaklık kısmının içi dolu ve yamulmayacak şekilde hidrolik fren kolu önerisi verebilecek varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dune filmi için sinemaya gideyim dedim. Aşı veya pcr testi gerekliymiş. Şimdi daha önce ertelediğim ev tipi sinema için tekrardan araştırmaya girdim. Olay taze olduğu için biraz fevri olabilirim ama tek diyeceğim yorumsuz. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Şuanki iş yer güzergahım toprak yol olduğu için ayakkabılarım çamur oluyor. Ne kadar temizlesemde apartmana böyle giriyorum.

Ben şehir dışına çıktığımda 2 kişi gelip, kardeşime abin ayakkabılarla girmesin vs. denmiş. Bu yere temizlik için aidat ödenmiyor mu? Üstelik ben ayakkabıları temizlemek için dakikalarca uğraşırken...

Fevri olup ağız burun kırmak istemiyorum. Apartmanın girişine kağıt mı asayım ne yapayım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15
 • Mr.Bell @mr-bell

  O gelenler kimse sakin ve normal şekilde konuşabilecekseniz konuşun, aksi bir durum söz konusu ise görülebilecek bir yere dediğiniz gibi kağıt asılabilir.
  Nasıl bir toprak yada çamurdan bahsediliyor bilmiyorum ama balçık gibi yerlere sıvanmıyorsa ve siz zaten temizlemeye çalışıyorsanız bu onların saygısızlığı.
  Ayrıca bu aidat paraları temizlik için yetmiyorsa zam yapın onu da vereyim diyerek kafalarına bu durum kakılabilir. Geçmiş olsun.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Kapı önüne fırçalı paspas koy girerken tozunu attır. Eğer ki aidat vs odeniyorsa istediğin gibi girersin sonuçta çöp atmiyorsun, bilerek kirletmiyorsun.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  cebine poşet koy o yoldan geçerken poşet giy sonra çöp at.

 • qubit @qubit

  İyi komşuya denk gelmek için önce kendimiz iyi komşu olmalıyız. Tabii şimdi siz tohumu ekerseniz ancak çocuklarınız denk gelir, bizim kuşaklar için iş işten geçti. Dua etmek dışında yapabileceğiniz çok bir şey yok.

  @hamitozlu güzel bir fikir vermiş. Galoş giyip apartmana girin, kafaya takmayın. Yarın başka bir şey için yine benzerini yapabilirler, kibar birine denk gelince üste çıkmak maalesef toplumsal bir hastalık oldu denebilir. Komşu komşuya muhtaçtır, yarın onlar size muhtaç olur, utanırlar.

  • empty @empty

   İş için 4 ay aylığına gelmiştim. 2 ayı doldu. Kaldı son 2. Sonra kendime evime dönüyorum. İnsanların utanacak bir yanları da yok. Şimdiye kadar başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi.

   Hayatta o ne der bu ne der umursamam. Hasta olarak görüp acırım sadece. Ama özeline kadar geliyorlar.

Kardeşim Google play üzerinden vodafone mobil ödeme ile 24 parça toplam 750 liralık alışveriş yapmış.

Google'a durumu ilettim. İadeler onaylanmaya başladı. Vodafone ise şimdi mesaj atmış. İade işlemi gerçekleştirilemiyor diye. Müşteri hizmetleri ise fatura çıktığı için iade alamıyoruz. Firmaya iban atın, paranızı oraya göndersinler dediler.

Daha önce başına gelen varmı? Parayı nasıl geri alabilirim?

Şuan bu tutarı ödeyecek güçte değilim. Fikir ve bilgi birikimlerine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabahları uykum ağır olduğu için uyanamıyorum. Uyanamazsam en az 12 - 15 saat uykudayım. Telefonun alarmını bağlamak için hoparlör önerisine ihtitacım var. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Telefonumun mobil veri istatistikleri bölümünde uygulamaların internet kullanımını toplayınca 1.5gb çıkıyor. Ama bugün 2.5gb kullanım yaptınız yazıyor. 1 GB upload olabilirmi?

Xiaomi Redmi Note 7

BeğenFavori PaylaşYorum yap