Üniversite kaydında hazırlık seçmeme rağmen, öğrenci sisteminde hazırlık yok görünüyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Benim bilmediğim yapmam gereken ekstra bir şey mi var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ÜCRETSİZ Udemy Kursları/İngilizce/Python, C#, JavaScript, CompTIA Network+, HTML & CSS, Excel

https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-udemy-kurslari-ingilizce-python-c-javascript-comptia-network-html-css-excel--139896048

#udemy #sicakfirsat

ÜCRETSİZ Udemy Kursları/İngilizce/Python, C#, JavaScript, CompTIA Network+,...

ÜCRETSİZ Udemy Kursları/İngilizce/Python, C#, JavaScript, CompTIA Network+, HTML & CSS, Excel Sepete ekledikten sonra kodu girmeniz yeterli ekstra
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Resimleri 16:9 veya 21:9 gibi en boy oranlarıyla kırpabileceğim basit bir program lazım. Önerilerinizi bekliyorum. (PC için.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Ehliyet için elektronik sınava girdiğim de hayal kırıklığına uğradım. Bütün cihazlar dokunmatik ve windowstu. Sınav uygulaması tarayıcı üzerinden olduğu için linux kursalar yeter ve dokunmatik ekran yerine bozuldukça yenisi daha ekonomik bir şekilde hallolabilecek mouse kullanılabilirdi.

Çoğu insan işin arka yüzünü düşünmediği için kağıt kullanmıyorlar ne güzel dokunmatik bilgisayar sistemi diyebilir ama işin arkasında kocaman bir soygun var. Vergilerimiz böyle böyle ihaleyi alan firmalara gidiyor ve yurt dışına gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde düz iphone 5 var. "Kasa değişimi + lcd ekran yenilmesi + deji pil = 200 & 220 TL" tutacak. Bu cihazı yeniledikten sonra kaça satabilirim?

Bu cihaza bu kadar masraf yaptıktan sonra mis gibi kullan işte derseniz. Buda bir seçenek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PHP Yardım: #teknoyardım

echo $row['isim'];
echo "(" . $row['soyisim'] . ")";

şeklinde veritabanından verileri çekiyorum. Soy isim değeri boş ise koyduğum parantezler görünmesin istiyorum. ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptobun kasasında ritim tutarken şak diye bilgisayar kapanıp yeniden başladı. Siz siz olun harddisk'iniz gidici ise laptopun yanında nefes alırken bile 2 kere düşünün. O bilgisayarın yeniden başlama süresince olan, açılmayacak korkusunu anlatamam... 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=o6uO7SAYAHw

Şehir hayatından bunaldığı halde kendi kurduğu sınırlar yüzünden şehirden çıkamayanlar için 10 dakikalık hayal kurma seansı.

(+90 yeni bir kanal, belki görmeyenleriniz vardır.)

Şehirden kaçanlar: İş insanlığından çobanlığa

Şehir hayatından kaçarak köye yerleşenlerin sayısı çoğalıyor. Mersinli Hayrettin Çağrı Ezerer de iş insanlığından çobanlığa geçiş yapanlardan. Yüksek eğitimi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • empty @empty

   DW türkçe diye zaten yayın yapıyorlardı ilaveten Bbc'de var kanalda. Ortak bir proje kanalı bu. İktidarı zayıflatmak gibi uzun vadeli planları var görünüyor.

   Bold medya denen fetö kanalı gibi agresif davranıp kimden olduklarını belli etmek yerine, önce gönüllere sızacaklar. (paranoyak olduğumu düşünen çıkarsa daha detaylı da açıklayabilirim.)

  • Maxim Tsigalko @maximtsigalko

   @ahmetguler İktidar çok mu şişman da zayıflatmaya çalışsınlar azizim :))

  • empty @empty

   @maximtsigalko iktidar derken şöyle iktidar, iktidarı çoğu televizyon kanalları ve haber macreları övüyor. Karşıt görüşteki insanların izleyebileceği şuan için pek içerik yok. Şuan açığı farkettiler farklı projelerle kitle topluyor. Belli güce ulaştıktan iktidar veya muhalefet parayı kim verirse onu överler. 😀 (İlla parayı bizden alacaklar diye bir şey de yok. Elin gavuru basar parayı türk ekonomisine şekil verir. Kar eder.)

 • ersoy @ersoy

  Peki şöyle demiş olamaz mı? Yıllardan beri varız, ama tek başına yeterli içerik üretip sağlam bir izleyici kitlesi oluşturamadık. Birleşirsek daha iyi olur. Mesela ben sadece BBC'ye bakardım, DW bakmak istesem de hep arada kaynardı.. şimdi hepsini izliyorum ve böyle daha derli toplu oldu diye düşünüyorum. Bunu oralarda biri de düşünmüştür herhalde..

  • empty @empty

   Medya patronları ülkelere yön veriyor. Uzağa gitmeden türkiye örneklerine bakılabilir. Bunun için mini belgeseller bile olması lazım youtube'da.

   Ben art niyet vardır diyorum. Bu fikrimi en çok desteklediğini düşündüğüm şey ise, açılan böyle kanallara arada kendi ülkelerini kötüleyen türkiye izleyicisinin hoşuna gidecek video atıyorlar. Yok macron yönetimi düşüyor. Şu ülke uyuşturucu batağında. Diğer ülkeleri öven niye haber var yok. Tek amaçları kitle oluşturup. Kriz zamanlarında veya alttan alttan sürekli yönlendirmek.

   Şimdiden 100bin abone olmular. 1 milyona kadar yolu var. Seçim öncesi veya kriz döneminde atacakları ve trende girecek video milyon izlenecek demek buda. Bu izleyenlerde çevresindekilere videoyu anlatacak. Bunu alttan alttan yapıp beyin yıkadıkları için etkili olacak. Parti kurup baraj bile geçerler.

Dolar cinsinden ülkelere göre "iphone xs" fiyatları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

:')

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17