Tabletimin sadece dış camı tamiri için tamire verdim. Tamirden sonra iç ekran ve pil'in yan sanayi ile değiştirildiğini düşünüyorum. Tabletin içini açmadan anlama şansım varmı?

Cihaz : Apple İpad 5. Nesil

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çalıştığım fabrikada bir süredir hiç iş yok. İş yerinde iş yokken çalışıyormuş gibi nasıl yapacam ki. Varmı beyaz yakalı taktikleri. 🤦

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

ps4 slim 500gb + çift kol = 2100 TL(oyun yok)
2016 cuh-a

İkinci el için fiyat nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox one devri bitti mi? Stok bulamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Radar tabelası olan bir yolda 14 kere 120- 130la geçiş yaptım. Polis aracı yoktu. Polis aracı olmazsa ceza kesilmiyor mu nedir ne değildir? 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kurumda işe girmek üzereyim. Biraz uzmanlıkları bol keseden salladım. Deneme süreci olacak. 1 haftada saydıklarımda uzmanlaşırım ama yarın başlıyacam. Excel için öneririz varmı bunu kesin bil gibi... 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

Bu "gangs of london" dizisinin 3. bölüm girişi, türkiyeyi çöl gibi göstermeleri de ayrı bir komedi. Ülkenin en büyük ekonomik kaynaklarından biri turizm olunca böyle oluyor.

Sadece buda değil çoğu film ve dizide türkiyede çekim olsa bile tüm arkaplandakilere kara çarşaflara giydirmeleri vs. Masum durmuyor değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Realblue1 @realblue1

  Dün gördüğümüz gibi türkler araplar tarafından asimile edilmiş bir millettir.

 • qubit @qubit

  Saçma sapan diziler önemli değil. Önemli olan senin kendini aynada nasıl gördüğün. Milli gelirin yıllık kaç USD? İşsizlik oranın nedir? Bilimsel üretimin, ARGE'ye bütçeden ayırdığın oran nedir? Dış politikada gücün nedir? Bunlara bakmak lazım. Nükleer güç müsün? Ay'a Mars'a gidebiliyor musun?

  TRT'nin de bütçesi ortada; çektirirsin bir dizi, tüm Asya-Arap ülkeleri zaten bunların hazır tüketicisi, cevabı verirsin.

 • Martin @martin

  Medyayı yöneten her şeyi yönetiyor. Onun için ülkemizde sputnik, DW, BBC gibi haber yayınları var. CNN türkçe sayfası var facebookta siyasi içerikli haberler akıllara ziyan. Bizde de TRT World var mesela. Bu yayınları tek amacı toplumda algı oluşturmak. Yoksa DW'nun ne işi var türkiyede? Para mı kazanacak. Hayır. Tr bu dalda çok çok küçük bir pazar.

 • Zeratul @zeratul

  Bizim yapımcılar zengin oğlan fakir kızı nasıl düdükler onun peşinde hala, böyle şeylere karşılık verecek diziler yapma kafasına gelmelerine çok daha var.

Phpde fonksiyon içine fonksiyon yazınca üst fonksiyondan veri alamıyorum. Nasıl yapabilirim?

hesap(test);

function hesap($veri) {
echo $veri; (veri geliyor)

function hesap2 {
echo $veri; (veri yok)
}
}

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çoklu seçicilere birden siyah çerçeve geldi. Heralde yanlışlıkla kısayolunu felan tuşladım. Bunu kaldırmanın yolu nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kalitenin tek adresi #türktelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6