Bundan sonra yurtiçi kargoya laf ettirmem. Adamlar kargolara yetişemediği için kendi şahsi arabalarıyla dağıtıma çıkmış. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Kendi youtube videonuz olur. Blogunuzdan bir yazı olur. Anladığım kadarıyla teknoseyirde bunu linklemenizde sorun yok. Tabiki linki bırakıp gitmemek şartıyla. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

J7 Prime android 6'da takılı kaldı diye odin ile 8.0.1 stock rom'u flaşladım. Cihazda dün sorun yoktu bugün birden kapandı. Frp lock hatası veriyor cihaz açılmıyor. Dowland mode'da stock rom atayım diyorum. Niye aynı hata. Başına gelen var mı? 😀 #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi note 8 cihazı aldım. Kişiler ve arama uygulaması google'ın kendi uygulaması. Redmi note 7de böyle bir şey yokken neden 8de böyle bir şey var. Google ambargosu felan mı bu? @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada tasarımını değiştirmiş. Size sorum şu; millettin alıştığı arayüzü hangi akla hizmet bir firma değiştirir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=LPd3vxkSqdk&list=WL&index=10&t=0s

Masaüstü modunda telefonun ekranı kapansa süper olacak gibi görünüyor. İlaveten oyun geliştiricileri de ekranı kaplayan sanal joystickler yerine gerçek joysitck'lerin deneyimini geliştirmeye uğraşsa tadından yenmeyecek.

ULTIMATE Portable Samsung DeX PC Set Up - Galaxy S10 - Note 10+

Samsung DeX is awesome and I personally love using it so in this video I wanted to create the ultimate Portable “battery-powered” Samsung DeX PC set up. This...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Root61 @root61

  Ben pek beğenmedim. En iyisi halen Motorola Atrix’in yaptığı. Böyle kablo bul bağla,telefonu bir yere yerleştir falan güzel de görünmüyor.

  • empty @empty

   type c kablolar standart oldu. Çift taraflı her alanda kullan. Monitör klavye taşıyorsan kabloda sıkıntı olmamalı. 😀

  • Root61 @root61

   @empty Type c için bir şey demedim ki😀. Bunun type c lisini yapsınlar işte. Bir daha monitör falan uğraşmadan her yerde kullanılır.

  • Coupe @coupe

   @root61 kablolu sistemi heryerde kullanabilirsin ama bunun için illa o doku taşıman lazım.

  • Root61 @root61

   @coupe Amaç da o değil mi? Ağır dizüstüleri ya da parasını haketmeyen ultrabook’ların yerine geçecek,hafif işleri her yerde yapabileceğiniz bir sistem.

  • empty @empty

   @root61 siz her iş tek cihazda olsun istiyorsunuz. Tamamen farklı şeyler istiyoruz görünüyor. Benim istediğim eve sadece bir monitör klavye alayım. Masa üstündeki bilgisayar ihtiyacım hallolsun.

   Sizin istediğinizi adamlar tablet olarak yapıyor zaten. Klavyeli bir kılıf alıyorsunuz direk laptop oluyor. O tabletleri monitörlere bağlayabiliyorsunuz. Oyun kolu takabiliyorsunuz. Her şeyiyle esnek. Bu masaüstü modu felan da yeni tabletlerde mevcut.

3 gün önce eve 2 tane "xiaomi redmi note 7" aldık. Sorum şu;

Bu iki cihaz internete bağlanınca diğer cihaz internetten düşmüyor. Benimki pat düşüyor. Manuel olarak ip tanımladım. Sorunu yine de yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Resimleri 16:9 veya 21:9 gibi en boy oranlarıyla kırpabileceğim basit bir program lazım. Önerilerinizi bekliyorum. (PC için.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Ehliyet için elektronik sınava girdiğim de hayal kırıklığına uğradım. Bütün cihazlar dokunmatik ve windowstu. Sınav uygulaması tarayıcı üzerinden olduğu için linux kursalar yeter ve dokunmatik ekran yerine bozuldukça yenisi daha ekonomik bir şekilde hallolabilecek mouse kullanılabilirdi.

Çoğu insan işin arka yüzünü düşünmediği için kağıt kullanmıyorlar ne güzel dokunmatik bilgisayar sistemi diyebilir ama işin arkasında kocaman bir soygun var. Vergilerimiz böyle böyle ihaleyi alan firmalara gidiyor ve yurt dışına gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde düz iphone 5 var. "Kasa değişimi + lcd ekran yenilmesi + deji pil = 200 & 220 TL" tutacak. Bu cihazı yeniledikten sonra kaça satabilirim?

Bu cihaza bu kadar masraf yaptıktan sonra mis gibi kullan işte derseniz. Buda bir seçenek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap