Max Payne 3 - Complete Edition Completed 🙂

Max Payne 3 eleştirilerin aksine güzel bir oyun ama hikaye Max Payne hikayesinden kopmuş görünse de bence yapabilecek şekilde bağlamışlar . Az ingilizceyle hikayesi kavranamaz altyazı ile oynamak şart bence.

Grafikler bu zaman için bile bana göre yeterli .

Ben oyunu genel olarak beğendim tavsiye ederim .

Oynama süresi 8 saat'den az ben tüm sinematikleri izledim hiç birini geçmedim bu şekilde 8 saat sürdü.

Oyunu oynaması zor gelebilir kolay modda bile zorlanabilirsiniz ve gittikçe oyun zorlaşıyor son 2 bölüm mermisizlikten sinirledip cheat ile bitirdim .

#MaxPayne3 #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turknet millenicom gibi isp'ler insanı çıldırtıyor zorla telekoma geçiyorum artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Eski hantal çalışmayan kıcırdayan çift amortisörlü kadro yerine 2.el 500 TL 9 Taksit Specialized Hardrock 26'' M boş Kadro aldım .

Eski jantlar disk desteklediği için ve yeni kadro v fren desteklemediği için mekanik disk takımı aldım .

Shimano disklerin yanına yurtdışına iyi yorumları olan Radius BR-CX7 kaliper seti aldım .
Kitlenebilir Maşa aldım uzun yola giderken kitlemek mantıklı hidrolik diske çevirmenin maliyeti çok yüksek ama bakımı daha kolay v fren kolu ve kablosuyla çalışıyor .

26'' Kadroya bilerek RST Blaze ML D 27.5'' Ön Amortisörü aldım önün biraz yüksek olmasını istiyorum 3.81 cm yükselecek disk fren olduğundan fren uyum sorunu yok . Yalnız 26'' bisiklete 29'' maşa almayın

Yol bisikletim içinse daha iyi kontrol için dropbarı 440mm'de 400mm'e düşürdüm çünkü kadro küçük olmasına rağmen bana büyükmüş gibi geliyor kol ve bileklerimi rahatsız ediyordu .

Çinden karbon maşa sipariş etmiştim karbon kalitesi gayet iyi daha önce 1-2 tane daha almıştım onlar kötüydü onun yanında güzel bir rulmanlı furş takımı aldım. Kötü zeminde ve ani sağ sol yaparak test edeceğim .

Yol bisikletinin işlerini bitirdim sayılır her ikisi tamamlanınca görsel atacağım .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Crysis Remastered - Official Gameplay Trailer Premiere

Subscribe now to get the latest updates. Suit up - Pre-orders are coming soon! The classic first person shooter from Crytek is back with the action-packed ga...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

nerde o eski pc'ler ne ısınma derdi vardı ne rgb'leri vardı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, 2019 yılının son gününde Türk Telekom’a SAYE yükümlülüğü getirdi. Bu yükümlülükle 1 Temmuz’dan itibaren fiber ağın paylaştırılması zorunlu olacak.

Detay için linkhttps://btdunyasi.net/turk-telekoma-fiber-agini-da-paylastirma-yukumlulugu-geliyor/

İşin özetine gelirsek

1 Temmuz’dan itibaren VDSL ve Eve Kadar fiber dahil Türk Telekom tüm fiber altyapısını diğer ISP'lere herhangi bir limit olmadan açmak zorunda

Yani altyapınız download veya upload ne destekliyorsa ISP'niz onu verebilecek önünde hiç bir engel kalmayacak Türk Telekom hariç 🙂

Eve kadar fiber geliyorsa 20 Gbit'e kadar hız alabilirsiniz

VDSL ise 35b profili aktif ise ve modeminiz destekliyorsa 300 mbit download 150 mbit upload'a kadar çıkabileceksiniz

Neden Türk Telekom hariç yazdım çünkü SAYE yükümlülüğüne karşı çıkıyor pek bunu aktif hale getirecek gibi durmuyor .

Türk Telekom satıldıktan sonra zaten berbat bir hizmet anlayışı geldi çok ağır fiber ağı genişledi kasten insanlara eziyet eden bir anlayış var kotalar zar zor gitti bu kez fiyatlar arttı 100 mbit üstü hıza çıkma imkanı kalmadı .

Zaten adsl kullanan kişilerin çoğu hizmeti sonlandırıp superbox yada 4.5G ile idare eder hale geldi 3-4 mbit internet çağ dışı bununda 4 kişilik bir ailenin kullandığını düşünün .

Düzgün hizmet/altyapı sunmadığı/getirmediği (sunamadığı veya getiremediği değil) için Türk Telekom ve diğer ISP'lerde müşteri kaybediyor .

512 portluk yani 512 daireye hizmet verebilecek bir VDSL saha kabinin maliyeti herşey dahil 2000 dolar bile değil .

2000 dolar verip 1 km çapındaki mahalleye düzgün hizmet sunup, üstüne daha çok gelir elde etmek varken insanlara eziyet etmenin anlamını çözemedim zaten parasını 3-4 ayda çıkarır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "2023'te 'her yerden herkese genişbant' ilkesiyle hareket ederek, tüm hanelere en az 100 Mbit/saniye hızda genişbant erişimi sağlamayı amaçlıyoruz" dedide buna hiç bir inancım yok mesela hemde çok geç kalınmış bir proje .
https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/bakan-acikladi-her-eve-100-mbit-internet-6216163

BTK'nin kendi dökümanlarında kenya'nın bile hedefi bizden kat kat yüksek . Böyle boş boş tartışıyoruz hiç bir sonuç olmuyor anca oyalıyorlar .

https://www.youtube.com/watch?v=gr7xuLYl00o
#HaftalıkGündemeMalzeme #internet #vdsl #fiber

Türk Telekom'a, fiber ağını da paylaştırma yükümlülüğü geliyor – BTDÜNYASI.net

BTK, 2019 yılının son gününde Türk Telekom'a SAYE yükümlülüğü getirdi. Bu yükümlülüke 1 Temmuz'dan itibaren fiber ağın paylaştırılması zorunlu olacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

https://www.youtube.com/watch?v=-yCxfpFmdiA
#Cyperpunk2077 için ESRB notlarında ortaya çıkan yeni detaylara göre oyundaki karakterimizin cinsel organını dahi ayarlayabileceğimiz ..
https://www.fanatik.com.tr/cyberpunk-2077-karakterinizin-cinsel-organini-duzenlemenize-izin-verecek-2142027

Fanatik Gazetesi Reklamı: Doğuştan Fanatik - Fenerbahçe (eskireklamlar.com)

Fanatik Gazetesi Reklamı: Doğuştan Fanatik - Fenerbahçe http://www.eskireklamlar.com/
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sipariş verirken dikkat: Hayal kırıklığı yaratan ürünler

Giyimden kozmetiğe, cep telefonunda evcil hayvan ürünlerine artık binlerce ürünü online olarak satın almak çok kolay. Özellikle corona virüs döneminde uygulanan karantina ve sosyal...
BeğenFavori PaylaşYorum yap