Allah aşkına bunu kim yapıyor? Adamların sohbeti için izliyorum ben bu seriyi, gündem konularının konuşulmadığı her yeri işaretliyorsunuz. #YoutubeVanced #SponsorBlock

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Çok farklı bir tarzı olan çok güzel bir YouTube kanalı. Tavsiye ederim.

Portal: https://youtube.com/channel/UCpfg5f3R5uqQM6Q2dI2KU2A

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gehenna
Gece yarısı izlemelik korku filmi aradım bayağı ve sonunda bunu buldum. Film korkunç değildi pek ama senaryosunu çok beğendim. Film YouTube'da var.

İlk 20 dakikasını doğrudan atlayabilirsiniz. Oranın özetini yapayım: Bir kadın patronu için ada almak istiyordur. Bu sebeple adayı geziyorlar ve yerin altına doğru giden bir merdiven görüyorlar. Kadın ben buranın ne olduğunu bilmeden burayı satın alamam diyor ve içeri giriyorlar.

Puanım 7/10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Loki dizisini Türkçe altyazılı şekilde nereden izleyebilirim? (Tamamdır)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

Reklamlar bile hata veriyor 😀
#ErrorSeyir #502Seyir #BadGatewaySeyir #CloudFlareSeyir #PleaseTryAgainInAFewMinutesLaterSeyir
Sitenin çökmesini engellemenin bir yolu yok mu @hkellecioglu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir akrabaya 9 ay önce 4 ay sonra ödemeli 3000 lira borç verdim (öğrenci halimle). Üstüne kondu ödemiyor hiçbir türlü. Aynı zamanda sosyal medyada da dere kenarına gidip yediği serpme kahvaltıların fotoğraflarını paylaşıyor. Hiç utanma yok millette. Kimseye 1 kuruş borç verilmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 21
 • ahmet @ahmet0

  Eli ayağı tutan adama para vermem, sabah erken kalksın karton plastik toplasın banane

 • Orcun @orcun

  Herhangi bir icra dairesine gidip '' İLAMSIZ '' icra takibi başlatacaksın. Bu kiş ibenden 3 bin tl borç aldı elden değilse hesap no vs varsa dekont eklersin ondan sonra eklemene de gerek yok ya neyse, icra takibi başlatılır. Bunun adresine icra kağıdı gider. 7 iş günü içinde itiraz hakkı var, sallamaz büyük bir ihtimal '' ULEN İMZA MİMZA ATMADIK Kİ DALGA GEÇİYOR BU EMİNENTİE BENLE AHAHAASADSD '' diye sallar itiraz da etmez borca oooooooooooooooooooooh sonra varya avukat masrafları icra masrafları derken üstüne ev araba ne var ne yoksa icra da koydurtabilirsin. O 3 bin lirayı yani alırsın. İşi varsa çalışıyorsa maaşından da kestirtirsin. Ha zaten seni arayacak yani merak etme o durumda. 😀

  • Eminentia @eminentia

   Dekontta "6.00 Gr altın parasıdır. Son geri ödeme tarihi 13.02.2021'dir." yazıyor. Herhalde en sonunda dediğinizi yapacağım.

  • Orcun @orcun

   @eminentia Ki dekont olmasa bile olur. İlamsız icra takibinin olayı bu zaten. O mektup evine gitsin aile içinde de kavga pislik olsun anca onlardan anlıyorlar bunlar. Hayvana hayvanlık edeceksin ite itlik yapacaksın.

  • Pickle Rick @picklerick

   @orcun elden bile olsa demişsinde, gıcık biri keyfine bunu yaparsa ne olacak o durumda? Ve bende görmedim o eve gelen kağıdı diyelim?

  • Orcun @orcun

   @eminentia Hayır utanması arlanması olsa yani der ki ya böyle böyle bende zor durumdayım ama sana her ay bunu ödeyeyim olur mu ? hemen 1000 tl yollayayım önümüzdeki ay da 1000 vereyim vs. dersin değil mi ? adam diyorsun orada burada geziyor tozuyor vs. böyle insanları ben hayatımdan sildim. Akrabalarımın yüzde 99'unu da sildim. Ölümlü dünya ya benim niye başım ağrısın ? niye dert çekeyim ? niye sinir olayım ? kötü olayım ölsünler mezarlarına da gitmem bende öleyim benimde gelmesinler zerre umurumda değil. Ama kafam rahat. Azıcık aşım kaygısız başım.

  • Eminentia @eminentia

   @orcun Ben adama 1000 değil 300'er lira şeklinde öde dedim onu bile yapmadı.

  • Orcun @orcun

   @picklerick Direkt o durumda bana borçlusun. İlamsız icra olayı böyle. Araştır bak binlerce mağduru var. Böyle böyle milleti dolandıran tezgah firmalar var. Görmedin o kağıdı zaten muhtara gidiyor. Muhtar sana haber ediyor veya sen alıyorsun onun da bir süresi var. Almadın geri gitti geri yollar onun da süresi var aldığın gibi aldığın tarihten itibaren 7 iş günün var. O icra dairesine gidip itiraz etmek için etmezsen geçmiş olsun.

  • Orcun @orcun

   @eminentia O artık baya baya şerefsizlik ya kusurabakma lütfen. 🙁

 • Tarık KAYA (35) @tarikkaya

  10 seneye yakındır kimseye ne para verdim nede aldım. Hiç gereği yok. Sıkıntılı bir durum.

 • macuser @macuser

  Yaklaşık 3 sene önce dayıma 10.000 TL borç verdim.1 ay sonda geri vereceğim demişti hala vermedi bende bütün bağları kestim.Geçen gün numaramı nereden bulduysa aradı ve borcunu vereceğini söyledi duyduğuma göre ağır bir hastalığa yakalanmış.Bastım engeli kurtuldum

Okulumuzun bütünleme sınavı 16 Temmuz'da idi. 14 Temmuz'a almışlar ama sadece okulun duyuru sayfasına yazmışlar. Sınıf temsilcisi duyuru yapmadı. Arkadaşın da bundan haberi yokmuş, çalıştığı halde giremedi sınava. Bizde tüm dersler tek ders altında geçiyor. Kalıyorsan direkt sene tekrarı oluyor. Bu işi nasıl çözebiliriz?

Düzenleme: Bir de sınavın erken tarihe alınması ile ilgili bir mevzuat var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Sonunda.. 3. monitörde herhangi bir piksel hasarı çıkmadı. 22 Haziran'dan 13 Temmuz'a kadar uğraştım ama iyi ki uğraşmışım. Kullandığım süre boyunca gözüm oraya takılıp kalacaktı.

Ürün: https://www.amazon.com.tr/dp/B08P8WGD79
Fiyat: 2296₺
27" - QHD - 60 Hz - 8 bit - %126 sRGB - %93 DCI P3

1-) https://teknoseyir.com/durum/1432913
2-) https://teknoseyir.com/durum/1435356
3-) https://teknoseyir.com/durum/1436420
4-) https://teknoseyir.com/durum/1437127
5-) https://teknoseyir.com/durum/1439260

#amazon #monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

Sıfır araba almayı düşünüyoruz. Bugün bayileri gezdik.

Büyüklüğünden ötürü Fiat Doblo çok hoşumuza gitti.
Biraz kalabalık bir aileyiz. En dolu paket, 1.6 motor ve dizel. Yaklaşık 7.7 litre yakıyormuş. 120 beygir. 198.000 lira.

Bir de Renault Megane Joy TCE 1.3 benzinli bir araç var. İçerisine ekran da koyduracağız. Yaklaşık 10.5 litre yakıyormuş. 140 beygir, 220 tork. 230.000 lira.

Siz neyi tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 53