Yatmadan telefonu şarj ettim, dolu diye takmadım yatarken, sabah elime alsım şarj yüzde 2. Pil kullanımı bu şekilde. Batarya mı sıkıntılı yoksa yazılımsal mı? Telefon mi6.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Enpara banka kartıyla netflix linode vs gibi yurtdışı sitelerde sorun yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar linktekine benzer bir şey yapayım diyorum, çalıltığım oda çok sıcak, laptop çok ısınmaya başladı. 2 tane 8cm fan işimi görür, şöyle fan, ızgara, filtre alıp beni fiyat olarak da üzmeyecek site önerebilir misiniz, biraz uzak kalmışım bu işlerden, hangi siteye bakayım bilemedim overclock malzemeleri için. https://www.ikeahackers.net/2012/05/brada-laptop-cooler.html

Brada Laptop Cooler - IKEA Hackers

Materials: Brada Laptop support, 2 PC Cooling fans, screwdriver, drill, hole-punching bit.Description: I love Brada laptop support. It’s very cheap -9,95TL in Turkey- and comfortable. But in summer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknetdestek Kafa mı buluyosunuz benimle?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

@mutlakdeli spotify olayını halledebildiniz mi? Geçen bir kere arabada ileri geri alabildim, bir daha alamadım. Kulaklıkta sıkıntı yok, wince'li arabada sıkıntı yok, benim arabada hala düzeltemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cloudflare dns engellendi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Annemleein modemi değiştirdiler, klasik netmasterlardan taktılar. Bilgisayarın wifi kartı çok eski, wireless n i kapattım, wpa2 yi kapattım wpa'yı aktive ettim, şifrelemeyi hem tkip hem aes yaptım hala bağlanmıyor. Neyi ayarlamam lazım başka unuttuğum ne var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Arkadaşlar Citroën C4 için bir pbd cihazı almayı düşünmekteyim. Bu ELM 327 cihazların 50 çeşidi var hangisi iyidir, kullanıp memnın olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun hocam sürekli yedek parça aldığın n11 ya da gg mağazası var mı, mi6 ya 2 kere şarj bordu aldım, mikrofon da onun üzerinde, karşı taraf kesinlikle anlamıyor, kablolu kulaklıklar da çalışmıyor. Kaliteli bir yerden alayım tekrar diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @ebagcuvan

  Soru bana sorulmamış gerçi ama ben parça ihtiyacımı bu siteden karşılıyorum n11 ve gg mağazaları da var istersen. https://www.akilliphone.com/

  • Raistlin @raist

   Bu siteden Mi 5 için arka kapak aldım ve tırnakları yamuk olduğu için kapak tam olmadı telefona. Bu çakma kapakların arkasındaki tırnaklar elle japonla tutturulmuş gibi o yüzden 3 tane aldıysan bir tanesi tam olmayabiliyor. Birkaç defa aldım aynı model için aliexpressten oradan biliyorum, sorun çıktığında da paramı iade ettiler vs. hiç mağdur olmadım aliexpressten alırken. Neyse olmayınca iyi ki Tr'den almışım değişirler sorun olmaz dedim ben de. Yolladım geri sonra iade için yeni gelen kapak benim yolladığımın aynısı, kutuyu açıp kapatıp geri yollamışlar. Kapağın üstündeki ufak çiziklerden ve tam olarak oturmadığı yerden anlıyorum ve eminin iade ettiğim kapak olduğuna.
   Tam yoğun bir sınav dönemindeydim zaten o yüzden Çin yerine buradan aldım iş çabuk hallolsun diye. Ben de kapağı taktım tam oturmadan idare ediyordum sonra ilgilenirim diye. Bir yandan okula gidiyorum kullanmam lazım telefonun işkembesi açıkta kalıyor takmasam. Tabiki bu şekilde tam oturmayınca bir günde kırıldı kapak. Bu sırada sinirden çıldırdım dalga mı geçiyorsunuz diye, telefondaki görevli ısrarla değiştirdiklerini kontrol ve değişim yaptıkları yerde kamera olduğunu ve görüntüleri atacağını söyledi. Sınavla uğraştığım için iki üç hafta falan bu işle ilgilenemedim biraz kırık kullandım sonra da başka yerden aldım geçtim.

   Daha da arayan soran olmadı, yalan söylediklerine eminim ama çok zaman geçmişti, biraz da üşendim üstüne gidemedim işin. Çok içimde kalmıştı uzun uzun yazdım rahatladım. Bu heriflerden alışveriş falan yapmayın, büyük ihtimalle sorun çıkmaz alacağın parçada ama düpedüz yalancı herifler 3 5 lira fazla ver başka yerden al.

  • elwray47 @elwray47

   Ben de buradan aldım da başka bir yer düşünüyorum.

 • Orcun @orcun

  Bu aralar internetten pek yedek parça almadım. Ama genelde en ucuzu ve yorumları en iyi olan yerden alıyorum. Hani satıcı vs de yorumları iyi olacak öyle isim vs bende pek yok.

N11'de bir satıcıdan Xiaomi Router 4A gigabit versiyon aldım, satıcı düz 4a yollamış, mesaj attım sehven yanlış girilmiştir diyor.(ilan 1 haftadır favorilerimdeydi, kargoyla ilgili mesaj attım yanıtlandı, ürünü satın alırken kartta sorun çıktı, bir gün sonra aldım, ben aldıktan sonra fiyatı bir kez daha düştü ve sonra ürün açıklaması değişti.) alıp oturayım mı, arıza mı çıkarayım, ne yapmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8