Merhaba, led far için önerebileceğiniz çok tuzlu olmayan marka var mı? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic'in verdiği Arkham serisinden hangisi güzeldi? Bir tanesine biraz bakabilecek zamanım var iyi olana bakayım diyorum. Arkham Asylum'u oynamıştım ilk çıktığında sanırım hangisini önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun laptop işlemcisi den termal macun silerken sentetik tiner mi daha mantıklı zippo benzini mi? Kontak sprey daha mantıklı da elimde yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar,
Televizyonumda problem var, gerek paneldeki ghosting gerekse fonksiyonsuzluğu yüzünden değiştirelim diyoruz. (Tek HDMI var o da arızalandı, HDMI portunu değiştirecek kadar lehim ekipmanım yok)
Olmuşken internete bağlansın netflix youtube falan açsın diyoruz da;
Benim düşüncem linkteki televizyon ve bir Android TV Box almak.
https://www.hepsiburada.com/yumatu-32-81-ekran-fhd-dahili-uydu-alicili-slim-led-tv-p-HBV00000II9AQ

Bunu yapmak mı daha mantıklı yoksa üste en az 700-800 daha verip smart tv almak mı?

Yumatu 32" 81 Ekran FHD Dahili Uydu Alıcılı Slim Led TV Fiyatı

Yumatu 32" 81 Ekran FHD Dahili Uydu Alıcılı Slim Led TV en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, şöyle bir sıkıntım var.
İş yerindeki bir laptopa kablosuz printer'ı tanıtmak istedim, bir takım sıkıntılar çıktı ve printerı kaldırdım. Sürücü kurulumunu sildim ancak aygıtlarımda gözükmemesine rağmen hala printer driver'ı kurulu gözüküyor, silmek istediğimde ise sırada yazdırılan belgeler var diyor. Başına gelen var mı? Nasıl silip tekrar kurabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar programlama ve Solidworks uygulamaları için 3000 TL civarına nasıl bir laptop önerirsiniz? Programı bilmiyorum cpu mu gpu mu ağırlıklı olması daha avantajlıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap