Hala Nintendo wii alınır mı? Amacım çocukla hareketli oyun oynamak. Üzer mi bu kadar zaman sonra?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

Merhaba, bir oyın vardı adı aklıma gelmiyor bir iki kere arkadaşta oynamıştım. Deathmatch yapılıyordu 2 takım halinde, işçi tulumu tarzı kıyafetler giyiyordu karakterler. Silahkar gerilla tarzıydı işte koli bandı ile yapıştırılmış şarjörler falan. Atmosfer post apocalyptic gibiydi. En az on senesi vardır diye tahmün ediyorum. Nedir bu oyun bileniniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu malzemeden yerli alışveriş sitelerinde gören var mı? Ben bulamadım ama belli rastlayan vardır.
https://m-tr.gearbest.com/plugs-sockets/pp_009507629365.html

XH - M229 Masaüstü Güç Kaynağı ATX Adaptör Kartı | Gearbest Türkiye Mobil

XH - M229 Masaüstü Güç Kaynağı ATX Adaptör Kartı satın al, satış yakında sona eriyor. Gearbest Mobile size uygun fiyatlı kaliteli alışveriş sunuyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, F/p kart okuyucu öneriniz var mı? CF destekli olması lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir konuyu merak ediyorum, public olmayan sosyal medya profillerini mahkeme kararı olmadan inceleyebilirler mi işe alımlarda? Bugün konusu geçti de ben inceleyemezler dedim, arkadaşlar bakıyorlar dedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • protego @protego

    Evet istiyorlar ama hukuki olarak geçerli değil. Tabi bir hukuk devletinde yaşamadığımız için paradoksa giriyoruz

  • Orcun @orcun

    Mesela işe çok ihtiyacın var 1 senedir işsizsin bulamıyorsun fırsat olmuş ama işverenin tek şartı var sosyal medya hesaplarını kontrol etmek, izin verir misin ? vermez misin ? o adam onu ister yani mühim olan sen ne yapacaksın ? verir eline asgari ücreti birde sana telefon tablet verir, sende mutlu olursun oh be adamlar güvendi tablet verdi telefon verdi oley be işi de kaptık mis, ama sorun şu patron seni 7/24 rahatsız edebilir taciz edebilir en yapacaksın ? 24 saat kulu kölesi yapar it gibi kullanır, gel karıma masaj yap bile der, yani öyle yüzsüzleri var. Bu hayatta neler gördüm neler, böyle şeytan çıksa gelse izlese ayakta alkışlar yani benim aklıma gelmedi diye, böyleleri aramızda geziyor. Sorsan işveren işte maaş veriyor ama kanını da senin serumdan çeker gibi eme eme çekiyor.

Meehaba, reaimdeki gibi bir şey yapmaya çalışıyorum 4 seri bağlı pille, daha önce 3lüaünü yaptım başka cihaza sorun yok, bunda şöyle bir sorunum oldu, çıkıştan güç alamıyorum, voltaj ölçer 3. Pili görmüyor, 4. Pili 8 küsür volt görüyor ve 8 pil bağloymış gibi davranıyor. Piller seri bağlıyken pillerden 16v alabiliyorum. Bms devresi mi arızalıdır, yoksa neyi yanlış yapmış olabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, multimetre neden bozulur durduk yere elektronikçi arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Merhaba, led far için önerebileceğiniz çok tuzlu olmayan marka var mı? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap