Merhaba, 3000 - 3500 tl fiyat aralığında Xiaomi Mi Note 10 yerine alınabilecekddaha iyi bir alternatif var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Melburg @melburg

  Samsung m51 bakabilirsin yanında buds hediyesi de var

 • Orcun @orcun

  Valla mi note 10 lite için sensör sorunu hala varmış üstüne ana konusunda vs. bu resmi paylaşmışlar teknik servislere vs verilmiş. Hani sensörü sorun olarak görmüyorlarmış vs. ama kullanıcıların bir kısmı da rahatsız. Ek olarak 5200 küsür mah var millet 9 10 saat ekran süresi alacam diye kafayı kırmış. Ulan o pile o ekran süresi mi olur ? donanımda güzel iyi pil harcamıyor ama işte miui 12 ile xiaomi de gitti sadece son 24 saatlik ekran süresini göstertiyor. Hani 2 gün takıldık e ekran süresi kaç dediğinde bakamıyorsun çünkü yazmıyor. Harici abidik kubidik programlarla bakacan vs. pil yönetimi rezalet o yüzden. Samsung pek önermem ama m51 donanım ve pil olarak çok iyi duruyor. 3800 lira şuan ama buds hediyesi de var istersen bekle o fiyat biraz düşebilir buds vermezler 3300 320 vs olursa m51'i düşün derim.

THH'de kazandığı dosya, itiraz sonucu üst mahkemeye taşınan oldu mu? O noktadan sonra salıyorlar mı kanırtıyorlar mı merak ediyorum da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ScKn @scknn

  Ben çok fazla kazandığım dosya oldu ama karara itiraz edene denk gelmedim. Ama şöyle bir olay biliyorum. Bir kişi notebook için Vatan Bilgisayar 'ı THH 'ye veriyor kazanıyor Vatan Bilgisayar da sonuca itiraz ediyor 3 ay sonraya görüşme veriliyor çocukta korkmuş avukat tutmuş davaya gidiliyor Vatan Bilgisayardan kimse gelmiyor bu yüzden dava 3 ay sonraya erteleniyor 2. Görüşmeye tekrar Vatan Bilgisayardan kimse gelmeyince hakim tabiki duruma kızıp kararı kesinleştiriyor. Yani sırf itlik olsun diye 6 ay daha adamı oyalamış oluyorlar. Sonra ne mi oluyor adam bilgisayarın yenisi ile değişimini istemiş firma ürünün üretimi artık yok başka modelde veremeyiz diyor istersen para iadesini yaparız diyor adamında para iadesi işine gelmiyor çünkü fiyatlar artmış yenisini de alamıyor fatura tutarı iadesinde. Ama mecbur para iadesini kabul ediyor kısacası adam yine mağdur ...

  • elwray47 @elwray47

   Ya beni de icraya verdiler, firmaya da dedim, arayan avukata da dedim, dosya thh'de, sonuca göre konuşalım ya da faturayı makul bir tutara indirin ödeyeyim. Firma borcumu call-center'ı olan avukat bozuntusuna sattığı için 50 kere anlatmama rağmen parayı istiyoruz diye tutturup icraya verdiler. Ben de icraya itiraz edip icrayı durdurdum. Bu arada sonuç çıktı. Hukukçu tanıdıklarım avukat s*çtığı için itiraz edebilir dediler de hiç denk gelmedim ben de üst mahkemeye taşınan olaya. Salsalar beni bi artık rahatlıcam 7 ay oldu artık. Üstümde icra dosyası gözüküyor bir de.

  • ScKn @scknn

   @elwray47 Senin olay biraz farklıymış hocam. Dediğiniz gibi firmalar özel avukatlara devrediyor onlarda afedersin ama mafyavari bir şekilde yer yer tehditkar şekilde parayı istiyorlar. Bir iş arkadaşımda buna benzer bir durum vardı birikmiş faturaları vardı ama o sonradan taksitle ödeme ile uzlaştılar o şekilde çözebildi.

 • Şahin Aygün Yıldırım @sahin

  Benim dosyamda şirket karara itiraz etti. Duruşma tarihinde herhangi bir savunmaları olmadı. Ben de davayı takip etmediğimi belirttim. 3 ay içinde dava yenilenmediği için karar tescillenmiş oldu.

Bim'e çakma mjolnir gelmiş kahraman çekiç adıyla. Plastik uyduruk bişey ama çok sevdik, uyduruk olmasının avantajı evde birşeyler kırmaz en azından diye süşünüyorum. Fiyatı 8 lira olması lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Çok kafa açmayacak, sıka sıka gitmeli ucuz bir oyun öneriniz var mı gece uyuyamıyorum biraz şöyle oyalayacak bi' oyun lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Epic'ten ücretsiz verilen hitman'i indirebilen var mı? Keainlikle indiremiyorum, başka oyunlarda sorun yok. Herkeste mi böyle bende mi bir soeun var merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bulaşık makinesi temizliğinde şunu deneyen var mı? Elime almak istemiyorum makineyi ama leş gibi çıkıyor bulaşıklar bir şey yapmam lazım.
https://youtu.be/JG97enrCoqs

Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir ve Koku Nasıl Giderilir - Pratik Bilgiler...

Bulaşık makinenizin markası ne olursa olsun arçelik, bosch, siemens, vestel, regal, profilo bulaşık makinenizin zaman içerisinde biriken tortu, pislik ve yağ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ara sanayide çok zaman geçirdim. Bir direksiyon söktüler önümde, direksiyon sökme aparatı yok, işaretleme yok, döve döve söktüler.
Şu videoyu görünce biraz "ah canım benim ya" oldum biraz. Benim kaliperleri arabanın üstünde boyamıştı lastik değiştirirken lastikçi 5 yıl önce falan, arabaya yaptırdığım en agresif modifiyedir. Şunu görünce bizimkiler mi çok gevşek, bunlar mı çok işgüzar kararsız kalıyorum.
https://youtu.be/-gIJn9Dq1nk

How to rebuild front brake caliper - VW Audi Skoda Seat - New piston and seals...

This video is showing how we rebuild front brake caliper from VW Passat. 57mm piston diameter. Many same calipers you can find in other makes like AUDI, SEAT...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yttrium @yttrium

  Kaliperleri bu şekilde boyatmaniz için en az 2 gün arabayi yatirmaniz gerekir ve kimse standart kaliperler için bu süreyi göze almaz.Sanayide arabayı genelde 1-2 saate teslim edilecek gibi hızlı yaparlar ve kötü işcilik çikar bu nedenle.Ben v kayişi için sabah biraktim arabayi akşam alicam dedim adam ben yolda iken başlamıştı benim arabaya gün içinde gelen müşterileri böle durumlarda öne sokuyorlar.

Benim çok kızdığım bir şey vae yerli kanallarda. İlla kendini çekip, kötü mikrofon ve kötü kamera açısıyla gev gev konuşup işi göstermeye çalışma. Geçen oğlanın odasında ufak bi duvar kağıdı yapacaktım, en son lisede yaptım, tekniği nasıldı bakayım dedim. Yabancı kanalda 15 dakkalık videoda adam duvarı kapladı, bizim usta daha yerde mikserle yapıştırıcı karmasını anlatıyordu fenalık geldi izlerken boş konuşma dinleyip sallanan kamera görmekten. Bu kanal güzel yapmış, bizde de bu tip işler çıktığını görmek güzel, far modifiye etmek biraz apaçi işi gelir bana hep, muayenede sökülecek modifiye anlamsız gelir. Ama videoları güzel yapmışlar, C4 far sökme takma ile ilgili video çok bakınca algoritma önüme düşürdü. Yerli kanallardan bu tip güzel videolar daha çok çıksa keşke.
https://youtu.be/c1smMEgV0QM

PEUGEOT 3008 KAYAR SİNYAL UYGULAMASI

For sequential signal board, Whatsapp : +90 544 390 04 84 https://www.youtube.com/channel/UCDfxhZ-CbQM9A1BBIznCuEw Track: Jim Yosef & Anna Yvette - Linked [N...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerede Turk Telekom'a geçtim. O zamandan beri bana gelen çağrıları cevaplayamıyorum ya da reddemiyorum. Saçma bir durum var. Hattan olabilir mi böyle bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap