150 liraya kadar bluetooth hoparlör tavsiyesi olan var mı? Geçenlerde Meizu A20 vardı BİMde hala duruyor bugün gördüm 100 liraya, nasıldır? Ek olarak taşıma sıkıntım olmayacağındna dolayı bunların yerine basit bir 2+1 alsam daha iyi mi sonuç alırım? Teşekkürler. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar.
Asus Zenfone ile birlikte gelen, severek kullandığım kulakiçi kulaklıklarım bozulduğu için kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım... Aşağıdaki kulaklıklardan birini kullanıp yorum yapabilecek birileri var mı acaba ? #TeknoYardım

JBL C100: https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siuwht-kulaklik-ct-ie-beyaz-p-HBV00000201ER

JBL T110: https://www.hepsiburada.com/jbl-t110-kulakici-kulaklik-ct-ie-siyah-p-HBV00000569U5

JBL T290: https://www.hepsiburada.com/jbl-t290-kulakici-kulaklik-ct-ie-gumus-p-HBV00000F015B

Akg Y23U: https://www.hepsiburada.com/akg-y23u-ultra-hafif-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-beyaz-p-BDBARTU02208-B

JBL C100SIUWHT Kulaklık CT, IE, Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

JBL C100SIUWHT Kulaklık CT, IE, Beyaz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar,
Huawei p9 lite
Zenfone 3 3gb ramli model
İphone 5s 16gb
Casper via a1
Hangisini neden seçerdiniz ?
#akış#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
  • Hamdi @hamdi

    Via A1 şu tv de reklamı dönen cihazdı değil mi? Benim ilgimi çekmeyi başardı, güzel bir cihaza benziyor(tasarım olarak). Ancak burda sanki tercihim Zenfone 3 olur gibi. Özelliklerine bakmadım ancak Zenfone 3'ü birkaç kez elime aldım, tasarım olarak gayet hoş. Biraz Samsung, biraz Apple esintisi hissettirdi bana nedense 😀 Kameralarıda fena değildi. Ön kamerası geniş açılı mesela. Büyük ihtimalle içlerinde en iyi kamera da Asus da zaten..

  • Dogukan @dogukan

    iPhone SE çıkarsanız bence olması gereken ekran boyutu sizde aynı şekilde düşünüyorsanız tam bir performans canavarı teklediğine şahit olmadım batarya konusu ise 6 saat ila 7 saat arası kullanım süresi veriyor.Öncelikle platforma karar verirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

  • miskin @miskin

    şarjın uzun gitmesi önemli ise Zenfone 3, 3000 miliamper bataryalı olandan alın. üzmez, pirize bağlı hayattan kurtulursunuz.

İyi akşamlar, internet hızım 90 Mbps olmasına rağmen torrentten 1-2 Mbps indirebiliyorum sadece, trackerler güncel, bağlantı ayarlarını da değiştirdim kurcaladım ama olmadı neden kaynaklanıyor olabilir, speedtestte kontrol ediyorum hızım 90 ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Baş rolün çok zeki/güçlü olduğu bir film öneriniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Var mı bilimkurgu, etkileyici, senaryosu sağlam bir film önerisi olan ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6