#teknoküp @gamsizm @leventp

https://www.youtube.com/watch?v=zLD_-POVYG0

No Compromise i7-8700K Mini-ITX PC Build

Building in small form factor PC cases comes with unique challenges. You may find yourself having to make compromises. I set out to build a compact PC with t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

8-Core Ryzen Laptop - IT’S A BEAST!!!

This is the most powerful laptop for multicore applications. The best laptop from Acer for video editors and 3D content creators. Available Here - https://am...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

The SUPREME Custom PC!

I made a Supreme build in the LOUQE GHOST S1 - an awesome ITX case funded through Kickstarter and manufactured by a passionate team from Sweden. Keyboard - h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm 2080 nerde kaldi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Kimse kusura bakmasin ama plus sözleri pek tutulmuyor gibi. Oyun gündemi geldi tamam ama plus icerik cidden yok. Bana mi oyle geliyor bilmiyorum ama cidden yok. Son hatirladigim plus icerik Kuzey Kore videosu. Tekrar inceledim son 1 ayda gundemler haric youtube a sonra eklenen tek bir video dahi yok. Sanki soylenenler bu sekilde degildi. Plus TS var olsun dediginizi gormustum yorumlarinizda ama Plus aciklandiginda bir suru sey aciklanmisti. Kirmadan sadece yorumumu yaptim. Gene manada uyelerden de sanirim bu tarz cekinceler geliyor. Saygilar #TSplus

Paylasip yorum yaparsaniz bu konu hakkinda uyelerden genel elestiri/yorum alabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32
 • metinmert @metinmert06

  plus abone olan destek için oldu extra video için değil plusda ama siteye maddi destek bunu unutmayın

 • Denklem2a @denklem2a

  Plus uyeliginin var olma nedeni farkli, ozel iceriklerin cogalmasi degil ki, plus uyelik sistemi gelmemis olsaydi oyle saniyorum ki su anda izlediklerimizi izleyemezdik.
  Ulke ekonomisi, ozelikle enerji tarafindaki zamlar bir araya geldiginde sadece reklam gelirleriyle ve kucuk olcekli sponsorluklar ile boyle bir forumu ayakta tutmak imkansiz.

  Bugun gundem izleyebiliyorsak eminim plus uyelikleri sayesinde izliyoruz.

 • ahmet ata @ahmetata99

  @gamsizm ın samimi ifadeleri için teşekkür ederim. TS yayınlarıyla güzel bir kış geçireceğimizi ümit ediyorum. Ülkemizin durumu ortada umarım daha kötüye gitmez. Plus abone sayısı ne kadar oldu acaba en son 1500 civarlarındaydı diye hatırlıyorum. Önceden yıllık rapor şeklinde videolar yapılıyordum. abone sayısı izlenme vs. son zamanlarda bu tarz videolar yapılmamaya başladı. izlenmesi mi düşük o yüzden mi yapılmıyor bilmiyorum. Ts ekibini sevdiğim için 12 ay üye oldum. yayınların devam etmesinden başka da bir beklentim yoktu. Ama insan farklı şeyler de görmek istiyor tabi.
  Destekte ve takipteyiz. Sevgiler….

 • özen Esendemir @ozenesendemir

  Ben kendi payıma, Plus üyelikle ilgili ek hiç bir şey istemiyorum. TS ayakta kalsın yeter bana.

  Zaman zaman insanların enerjisi düşebilir, yorgunluk hissedebilirler bu da çok insani ve de ayrıca bu işlerde kimin emeği geçiyorsa, tanıyayım tanımayayım çok çok teşekkür ederim.

  Tarafsız yorumlarınızı kaybetmek, haftada bir kaç video da olsa, bulup seyredememek en kötüsü olur benim için.

  Alternatif kanallara da bakıyorum ama hiç birinde sizlerin sıcak ve içten duruşunuzu göremiyorum, umarım hep bizimle olabilirsiniz.

  Zor bir yaz geçti demişsiniz ama, şimdi çok daha zor bir kış var önümüzde. Küçülerek bulunulan pozisyonu korumak bile başarı sayılacaktır.

  İçerikler konusunda ise bir talebim/önerim olacak.

  Hepimizin bildiği üzere, kriz ciddi ve kapıdan içeri de girmiş durumda. Bu süreçte insanlar yeni bir şeyler almaktansa, var olanı en verimli şekilde kullanmaya yönelecekler ve bu konulara yönelik içerikler de çok öne çıkacak. Örneğin; Yeni bir telefon yerine var olana root atıp android versiyonunu yükseltmek, yeni bir fotoğraf makinası yerine eldeki telefonla daha güzel fotolar için çareler aramak, gibi gibi çoğaltılabilir.

  İşte sizden istediğim bu konularda ki içerikleri geliştirmeniz.

  Sağlıcakla kalın ve hep bizlerle kalın.

@gamsizm Youtube tarafında değişiklik mi var ? Gündem 91dk 1080p 470mb.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@nuguryurtsever @hkellecioglu #Pes19 ‘u kim inceliyor ? 🙂 #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14