Merhaba birşey danışmak istiyorum, apple ipad pro 12.9 inch'i olan varsa ekranın ortasına biraz bastırıp çöküşü gözlemleyebilir mi? Benimkinde ciddi bir çökme oluyor, hatta bazı noktalarda şarj soketinden hava dışarı çıkıyor. #apple #iPad

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ipad #apple #TeknoYardım applecı arkadaşlara bir sorum olacak. Yakın zamanda bir iPad aldım ve ilk Apple ürünüm. Bir takım dosyaları, dwg ve PDF, iPad'in içine atmaya çalışıyorum. Ancak diyelim ki pdfyi atmak istedim, bana itunesdan program seç ben ancak öyle atarım diyor. Diyelim ki seçtim ibooksu, PDF oraya gidiyor, ben bunu bir de note programında açayım desem dosya yok. Bu sefer bir de not programına atmam gerekiyor.
Pdfnin 1,5gb olduğunu düşünürseniz derdimi anlarsınız. 3 büyük dosyayı 3 farklı programda editlemem gerekti, gitti 10 GB alan. sistem böyle mi çalışıyor, ben mi beceremiyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, elektrik bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Ofisteki bir arkadaşın çocuğu büyüdü, akülü arabasını bizim ufaklığa götüreceğim. Ancak aküsü bitmiş gözüküyor. Akünün üzerinde 6v 8ah20hr değerleri yazıyor. Bu akünün orjinali İtalya menşeli olduğu için çok pahalı. Bunun yerine 9v akü alsam Pilsan gibi markalardan,
1-Motor çalışır mı?_
2-Şarj aleti çalışır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#seçim yarın oy kullanmak ve sayımı denetlemek herkesin vatandaşlık görevidir, Türkiye için hayırlı olmasını dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gün içerisinde telefonu şarj etmekten sıkıldım. Çok kullanmasam da android işletim sistemi büyük bir miktar götürüyor. Bunun tamöeriğini nasıl görebilirim, pil analiz eden düzgün bir program önerir misiniz, bu android sistemi ve android osnin arka planını merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

#ios #android ilk samsung android telefondan beri android işletim sistemi kullanıyorum. Yazma deneyiminde hep bir eksiklik hissediyorum. İos kullanan ve sonra android kullananlar bunun posta çok daha iyi olduğunu söylüyorlar. Gün içerisinde çok yazı yazan biri değilim acaba bundan mı kaynaklanıyor? Genelde 2 kelimede 1 hatalı yazıyorum. Sizin deneyimleriniz nelerdir?
Note 8 samsung klavye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

@gamsizm mobil sürümde ekranı portrait moddan yataya ve tekrar dikeye çevirince, ana sayfa gereğinden fazla zoom out oluyor ve en başa dönüyor. Birtek bende mi bilmiyorum, telefon note 8, samsung browser. Kullanımı çok zorlaştırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap