Bugün bir kargo bekliyordum, YK getirdi, verdi paketi, aldım girdim eve. Açtım kargo poşetini, içindeki kutunun havalı poşetini de kestim, bi baktım benim sipariş verdiğim ürün değil. Sonra kargo poşetinin üstüne bir baktım alıcı başka birisi 😀 Tam o anda kapı tekrar çaldı, görevli geldi tekrar, ben açtım valla paketi dikkat etmedim isme hiç dedim, neyse ben hallederim dedi aldı gitti, benim paketi de verdi doğru şekilde 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 15 kadar .doc uzantılı dosya var, bunların hepsini tek bir .pdf dosyasına dönüştürebileceğim bir program var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Çin alışveriş sitesinde Nokia 8 listelenmiş. Gerçek mi bilmiyorum fakat eski Nokia Lumia havası (Lumia 830 özellikle) var biraz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Max 50₺ için bana bir kulak içi kulaklık önerin de bitsin bu çilem 🙁 Mikrofonlu olması şart tabi 🙂

Edit: JBL C100SI sipariş verildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu youtube nereye gidiyor ya.

BOTMUYUM ? YETER ARTIK

BENİ BU DURUMA DÜŞÜRENLER UTANSIN.. •2.Kanalım►https://goo.gl/KFcK7L •Facebook ► http://goo.gl/BWpwUE •İnstagram ► https://www.instagram.com/mehmet.kymkk •İl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15
 • emre @gkrsmmtt

  Videonun girişine baktım da çocuk fiziksel görnüşümle ailemin maddi durumuyla dalga geçiliyor yazmış ki üzülmesi çok normal. Burada yorum yazanlar youtube falan boş işler kafasında yazmış ki devir değişti sizin eski diye hatırladığınız şeyler de başkaları için yeniydi.
  Türkiye youtube’u kanser hastası küçük bir kızın videolarına bile küfür edilen dalga geçilen leş bir ortam.

 • HasanÖfke @simulasyon

  ünide tez arayanlar bayram ediyordur

 • Burak Alp @balp

  Kanalındaki videoların başlıklarına baktıktan sonra şu video bana hiç gerçekçi gelmedi.

 • zcan @zcan

  neden herkes çocuk yapmamalı sorusunun cevabı bunlar. adam kendini eğitememiş, kendine bakamamış gidip çocuk yapıyor sonra ortalık değişik tiplerden geçilmiyor. sen hayvan değilsin kardeşim üreme içgüdünü bir şekilde bastırabilirsin. Videoya gelince çocuktur alınır normal bir şey böyle böyle hayatın aslında ne kadar acımasız olduğunu öğrenecek. İnsanların da ne kadar değersiz yaratıklar olduğunun farkına varacak.

  • W.Heisenberg @w-heisenberg

   Açıkça söyleyebilirim ki çevremizde insanların duyguları inançları vs o kadar çok ve o kadar iyi kullanılıyor ki artık hiçbir olaya duygusal bakamıyorum hiçbir insana acıyamıyorum haberlerde günde en az 1 şehit haberi geliyor bir o kadar eş katliamları oluyor bir kaç akşam haber izlesin bu sorunun ne kadar küçük olduğunu anlar kabul edelim polyannacılık oynamaya gerek yok bu gün buna ağlayan lise 1 de ki çocuk staja başlayınca da patronunun laflarına ağlar.

   fon müzikli isyan videosu yayınlamaz.

Sokakta papağan sürüsü olması normal mi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

LG G6 ön panel sızmış. Sanırım bu yıl herkes ince çerçeveye yatırım yapacak. Ayrıca çok şık olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12