Kaynananın Vestel Venüs V3’ü hoparlörün patlamış olması ve kullanırken geç tepki vermesi sebebiyle servise göndermiştik. Bugün bir hafta oldu değişim kararı vermişler, değiştireceklermiş. Şaşırdım doğrusu, genelde bu tip durumda hoparlör değişir, bi format atıp gönderilir 😀 Helal Vestel’e 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Umut Koçak @umtk

    Güvenüssü diye bir programa geçtiler artık arıza ile gelen her telefona birebir değişim yapıyorlar. Ama masraflı bir kullanıcı hatası ise minimum tamirat şeklinde ücret çıkarıyorlar. Vestel pahalı satacağım ama bende premium olacağım gibi bir olaya el attı son zamanlarda bakalım sözünü ne kadar tutacak…

Arayan soran olmadı ama benim AKN kalkmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IOS 11 güncellemesi sonrası telefonda Apple kimliğini giriyorum, şartları kabul ediyorum ama giriş yapılamadı diyo. Wtf?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mİ5’in hafızada diğer kısmı 15 GB’a ulaşmış. Sıfırlamak istiyorum fotoğrafları vs aldıktan sonra.
Temiz bir sıfırlama için ne önerirsiniz yada siz hangi yöntemle sıfırlıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak özdener @bozdener82

    ayarlar içerisinden uygulamalar içerisine girip, boyuta göre sıralayıp en çok hangisinin yer kapladığını bulabilirsin. bende bunlar genelde whatsapp, instagram, facebook gibi yazılımlar oluyordu. ön bellekleri temizleyerek bir kısmından kurtulabilirsin.

Mi5 e fiziksel klavye taktım, mesajlaşırken ne kadar keyifliymiş ya 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu şarj edilebilir piller ne kadar sürede şarj oluyor. 300 mah.

Teknosadan telsiz telefon aldım Motorola marka. İçinde pil geldi taktım ama açılmıyor. Normal pil takınca yanlış pil diyor ekranda, kendi pilleri takıyorum hiçbir tepki yok. Yaklaşık 20 dk dır şarjda duruyo.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu (Mi5) sıfırlamayı düşünüyorum ama Spotify’daki şarkıları yedekleme şansım var mı? Bir yere kopyalasam belli bir dosya varsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6