#turknet beni resmen şoka uğrattı.

9 aydır falan kullanıyorum sorunsuz halde. Fakat Mayıs sonundan itibaren sürekli kopmalar oldu, en son 4 hazirandan beri de hiç yok bağlantı. Daha öncede yazmıştım 30 Hazirana kadar internet olmayacakmış genel arıza varmış diye. Az önce arıya 01.09.2018e kadar internet olmayacak TT kaynaklı genel arıza var dediler. Önce bi şok oldum tabi 09 dmi yanlış duymadım falan dedim. Evet 09 diyor. Dedim şaka mısınız ya?

Ama şöyle ki aynı apartmanda internet kullanan var türknet olmasa da, karşı apartmanda da internet sorunsuz. Şimdi bana kalkmış genel arıza diyorlar.

Mecburen kapatıyorum Türkneti bakalım TT ne diyecek işe onlara başvuru için arayınca.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Birisi şunu indirsin başım şişti bi saattir dönüp duruyor!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda bankacılık sektöründe olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiçbir olayım, bağlantım, kapısından geçmişliğim yok. Bugün hem babama hem bana sms geldi.

Spam SMS şikayetimi yaptım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • Lehimli At @at

  Partiye kayıtlı kişiler telefon rehberlerini mi bağışladılar acaba? Bağış ile ilerleyen bir parti.

 • NAKAH @nakah

  Bana hiçbir partiden gelmedi. 🙂

 • YCK @yck

  genç kesimin fikri değişmez elbet. ama seçim arabalarıyla bayraklarla ismini duymadıkları partileri öğreniyo insanlar. iyi partiyi bilmeyen milyonlarca insan var mesela. spam sms ise yanlış. kişisel numarama niye benden izinsiz böyle engellenemeyen mesajlar atıyolar.

 • Root61 @root61

  Ya o değil bana da ismi lazım değil biri mesaj atmış. Miting var,şurada buluşalım diye. Miting olduğu zaman atıyor. Kendisi Trabzon’lu ama İstanbul’dan aday olmuş. Mesaja utanmadan hemşerim diye başlamış.
  Kendisi aynı zamanda ‘bakan’ olur lakin son mesajının sonuna Y parti İstanbul x. bölge Millet vekili adayı diye iliştirmiş 😂

Yarın Sabiha Gökçen’den Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Merkeze gitmem lazım. İzmir’den geleceğim, toplu taşıma ile nasıl gidebilirim?

Edit: Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Bir tanıdığın arabayla alma ihtimali varmış eğer olmazsa bu yollardan birisini kullanacağım artık mecburen

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir haftadır internetle uğraşıyorum. Hat kopuyor Türknete kayıt açıyorum TT geliyor yapıyor gidiyor birkaç saat sonra yine internet gidiyor. Peşine telefon hattı komple gitti.

Bugün de aradılar 30 hazirana kadar da internet vermeyeceklermiş TT kaynaklı bölgesel bir sorun varmış. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet 2 saattir yok. Yer İzmir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6