Milli takım kendini hiç bozmuyor helal olsun çok stabil bi takımız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bir tanıdığın #Turknete geçişi tamamlandı. Aslında 5 günde açıldı internet ama VDSL olarak açtırmıștık daha sonra ADSL modem alınınca bağlantı tipi değiştirme başvurusu yaptım 2 günde de o halledildi ve toplamda 10 gün de falan bağlantı sağlandı.

16 mbps bağlantıdan 13 mbps hız alıyor. Oldukça yeterli. Teşekkürler @turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İp TV kullanan var mı aramızda? Bir de bu işin yasallığı ve etik olup olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün gelen MIUI 9 7.11.3 güncellemesi ile şöyle bir ekran eklendi. Doları takip etmek için kısayol kullanmak güzel oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Arama ikonum kayboldu 😱😱
Miui 9, Xiaomi Mi5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 1.5 aydır sorunsuz kullandığım Türknette telefondan da faydalanmak için yeni bir telefon aldım geçen hafta ama hattan çevir sesi gelmiyordu. Geçen gün arıza kaydı bıraktım. Bugün TT geldi, telefonu halletti internette birazdan gelir dedi kabloyu taktı gitti. Murphy kanunları gereği tabi ki internet gelmedi 😀
Gelen arkadaşı geri aradım az önce, internet yok şimdi de dedim. Tekrar bakalım o zaman dedi ama saat 17.00 yi geçti artık. Sanırım bugün internet olmayacak ve daha kötüsü ne zaman olacak bilmiyorum 🙁 Kendi bacağıma sıkmış gibi hissediyorum 😀

Edit: An itibariyle sorunu çözdüler. Hem internet hem de telefon hizmeti aktif.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir tanıdığın Türknet başvuru için bugün belgeleri elden teslim etmeye gittim. Güvenlik artık elden almıyoruz, geçen gün birisi geldi görevli kadına küfür falan etti karıştırdı burayı dedi 😀 Bu da böyle bir anımdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap