DuranY paylaştı.

Adamların günahını aldınız boşuna 🙂

“Değerli kullanıcılarımıza ve ilgili kurum ve kuruluşların bilgisine sunulmak üzere bu yazı yayınlanmıştır. Haber yayın organlarında bahsi geçen çalışma hazır bir script’den faydalanılarak alan adı test olarak açılmıştır. “Google Özel Arama” servisi kullanılarak yayına açılan bu sitenin ve yazılımın hiç bir şekilde “Geliyoo” nun gerçek altyapısı ile ilgisi bulunmamaktadır.”

Geliyoo'dan Çıkan Habere Karşı Önemli Açıklama

Geliyoo'dan Çıkan Habere Karşı Önemli Açıklama bilgi almak isteyen her kurum kuruluş ve firmaya gerekli bilgi özel olarak verilmş ve açıklamalar yapılmıştır
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 4-5 yıllık bir Android tablet var. Yeğene vermiştim ama pili neredeyse ölmüş. Cihazı açsam, pili devre dışı bıraksam, Micro USB uçlu olan şarj aletinin kablosunu kesip kabloyu pilin anakarta bağlandığı yere bağlasam, cihazı direkt prize bağlayıp kullanabilir miyim? Amper vs işlerinden hiç anlamam eğer öyle durumlar varsa nelere dikkat etmeliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş Mi4 bootloopa girdi. Ne yapabiliriz buna 🙂

Edit: Şarjı bitince düzeldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Son zamanlarda çinden bir şey alıp kendisine ulaşan var mı? Yaklaşık 20 gün önce yurtdışına sevk edildi diyen 2 postada hala hareket yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Gerçekten mantıklı bir çalışma olmuş.

iPhone'dan ince televizyon: Xiaomi Mi TV 4 - ShiftDelete.Net

Xiaomi, CES 2017 kapsamında iPhone'dan daha ince bir yapıda olan yeni televizyonu Mi TV 4'ü tanıttı. İşte çerçevesiz bir yapıda olan Xiaomi Mi TV 4 hakkında tüm detaylar!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önerebileceğiniz MP3 sıkıştırma programı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evde TV yanına koyup multlmedia olarak kullanmaya yeter heralde 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11