https://youtu.be/bupMXrcv_68 Helal olsun Adem Reis.Monitör almadan kesinlikle izlenmeli. Üretici verilerine güvenmemek gerektiğini çok güzel gösteriyor.

PHILIPS Gaming 1ms 144hz VA Panel Oyucu Monitörü İnceleme

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:https://www.youtube.com/channel/UCqkRBGG8n8toqYhHhM-Wt7g/join24'' Grubunda PHILIPS tarafından üretilen Gam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler
Laptop u açıp bir temizleyip termalleyim diyorum
3-4 yıl oldu alalı
Hangi termal kullanmak lazım
Nerelerine dikkat etmek lazım
Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

Nintendo Switch için emulatör yapmışlar. Bakalım nintendo olaya ne zaman el atacak 😀

Ryujinx - Nintendo Switch Emulator

Ryujinx is an open source Nintendo Switch emulator written in C# for Windows, Linux and macOS.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

News in Levels

ingilzice seviyenize göre ingilizce haber takip edebileceğiniz güzel bir site, android uygulamasıda iyi çalışıyor. Level 2 okuyunca level 3 daha anlaşılabilir oluyor benim için. ayrıca her level için seyrek kullanılan kelimelerin açıklamaları veriliyor uygulamada

https://www.newsinlevels.com/

https://teknoseyir.com/durum/1388620

News in Levels « World News for Students of English

We write news in three different levels of English. We want to help you understand English more. Now all students can enjoy reading and listening to news.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 'da bernie sanders png görselini arka plan yaptım. normalde fotoğrafın arkası boş ama 2 ayarda otomatik arka tarafı orjinal fotoğrafa çeviriyor? nasıl mümkün olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telegram üzerinden e-kitapları kindle'a gönderme.

@to_kindle_bot isimli kullanıcıya /start yazdıktan sonra

Settings / Your account / kısmına girdikten sonra en altta Send-to-kindle E-mail. kısmında kindleınızın adresi yazıyor. Onu bu bota yazdıktan sonra adım 2'ye geçiyorsunuz.

Devamında botun size gönderdiği maili onaylı e-mail listesine eklemeniz lazım. Benim kindle amazon.co.uk'a bağlı olduğu için oraya göre anlatacağım devamını.

Buraya telegramdaki botun verdiği e-maili ekledikten sonra bota yönlendirdiğiniz her türlü dosyayı kindleınıza uygun formata çevirip gönderiyor.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap