#Turknetdestek
herkese iyi günler dilerim. Bir kaç gündür yaşadığımız bir sorunu anlatacağım. İş yerimize Türknet sağlayıcısı tarafından 4-5 ay kadar önce internet bağlattık. elimizde ki mevcut Tp-Link'e ait bir modem ile bağlantı gerçekleşti. Ancak sorun buradan sonra başladı. 6-7 adet farklı modemlerle bağlantıyı denedik ve başaramadık. Üstüne üstlük bu modemleri bizim iş yerimizde denedikten sonra farklı adreslerde ve farklı internet sağlayıcılarda denememize rağmen bağlantı gerçekleşmiyor. Sanki modemler Mac adresi üzerinden altyapı sunucuları tarafından engel yiyor ve reset dahi atılsa hiç bir sağlayıcı ve adreste çalışmıyor görünümü veriyor. Başına gelen ya da fikir beyan edecek arkadaşlar var mı? Şimdiden teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet #ModemTavsiyesi
Herkese iyi günler dilerim. Türknet için kopma yapmayacak, kablolu kullanım olarak kullanılacak 120-150 Tl bandında modem kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim? Genel bilgi sahibi arkadaşlar da belirttiğim fiyat aralıklarında öneriler yapabilirler.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Turkiye #Update

Türkiyedeki yeni 2.0.19 güncellemesi ile gelen b(A)zı özellikler :

Asgari ücret 2020 TL oldu.

Poşetler 0.25 TL paralı oldu(bir ev alışverişinde 5 poşet, günde market alışverişinde 2 poşet kullanılsa ayda 65 poşet ediyor, 16.25 TL aylık poşet parası en az).

eski 2.0.18 sürümünden kalan suriyeli bugu düzeltilmedi.

Vergilere zam patch'i atıldı.

Ehliyet dlc'sinin fiyatı arttı

Önümüzdeki 2.0.19 alt güncelleme paketlerinde bazı vergilere ve ürünlere zam bekleniyor.

Sistem arayüzü iyileştirmeleri

Minor bugs fixed✔️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Herkese iyi akşamlar dilerim. Bu telefon fiyatlarında ki dengesizlik nereye kadar gidecek? Ayrıca eskiden özellikle android tarafında hızlı ve ciddi düşüşler gözlemlenirken artık artışlar gözlemliyoruz. Huawei Mate 10 Pro serisi 3,100 Tl'lik fiyatını görmüştüm ki şu anda 3,750 - 4,000 Tl arasında geziniyor. P20 Pro ise üst modeli çıkmasına rağmen pek de fiyat konusunda gevşemedi açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Psiko @psiko

    Huawei şansını zorluyor sana o kadarını söyleyeyim yani. Birde adamlar lite modellerinden parayı vurdu o yüzden en üst segmentin fiyatını kesinlikle aşağı çekmiyorlar. P20 pro ya yada Mate 20 pro yerine Samsung note 9 5100 e daha iyi fiyata geliyor hatta bugün arkadaşa aldık internetten. Huawei kendi ayagına sıkmaya başladı apple ile dalga geçiyordı şimdi kendi fiyat politikasından haberi yok galiba.

Asus VS228NE 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör ASUS | Trendyol

Trendyol.com sayesinde ASUS Asus VS228NE 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#zamımızakoydular
Pasaport ücretleri, mtv ve yılbaşı itibariyle yurtdışından gelen telefonların harç ücretine yine zamn geldi. Pasaport ve mtv %23 telefon kayıt ücreti 500 TL'den 618 tl'ye yükseldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Sertifika
Herkese iyi akşamlar dilerim. Bu aralar boş zamanım biraz fazla. Bu boş vakitlerimi sertifika alarak değerlendirmek istiyorum ama mesela ilkyardım sertifikasını uygulamalı olarak sınav ile veren, aktif eğitime sahip ve geçerliliği olan eğitimler almak istiyorum. Bildiğiniz eğitim yerleri ve sertifika programları var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Not: Fotoğraf dikkat şeysi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 26