#GTAVPC #Rx570
Aramızda gta v exited unexpectedly hatası alan var mı? Bir türlü bu hatayı çözemedim. Denemediğim yöntem kalmadı. Oyun açılıyor gibi yapıyor ve başa dönerek aynı hatayı gösterip duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

#Trendyol
Bilgisayarım için 1 Temmuz Sabah saat 09:52'de PSU siparişi verdim. Trendyol üzerinden yaptığım bu sipariş Konya'da ki bir satıcı üzerinden tedarik edilecekti. 1-5 Temmuz civarı teslim tarihi süresi gösteriyordu. Ayın 5'inde sabah saatlerinde kontrol ettiğimde halen ne bir kargo numarası ne de sayfa üzerinde ürüne ait hareketlilik görünüyordu. Çağrı merkezi zaten algoritma üzerine kurulmuş hazır sistem. Canlı destek ise bana aynı mantık ile kurulmuş bir sistem olduğu izlenimini verdi. Siparişi iptal edip aynı gün yeni bir sipariş verdim. İstanbul içerisinde bir satıcı tarafından tedariği sağlanacaktı. Ancak bugün itibariyle benzer durum da burada söz konusu. Sizlerin de başına böyle bişey geldi mi? Trendyol sayfasından kaynaklı bir sorun mu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Neticede n11 gibi düşünebilirsin. trendyol bir aracı firma sen sipariş geçiyorsun o da firması atıyorum bilmemne bilişim oraya sipariş geçiyor falan. Eğer bu konularda hassas isen, ya yerel mağazadan gidip alman lazım, ya da Gittigidiyor gibi satıcıya max 3 iş günü süre verdiği sistemlerden alman lazım. N11 falan o olay işlemiyor ama gittigidiyorda baya dikkatliler vs. mesela çoğu satıcı aynı gün kargo diyor harbiden aynı gün kargoluyor bir sorun olmuyor malı alıp deniyorsun sıkıntısı yoksa onayı veriyorsun paran satıcıya geçiyor.

  • Özkan Tokgöz @12ozkan123

    Ben bugün sipariş verdim saat 5te kargoya verildi siparişim

Herkese iyi akşamlar dilerim. Elimde ki Pc'yi modernize etmek istiyorum.

*İşlemci: 4. Nesil İ5 4590
*Anakart: Asus H81M-Plus
*Ram: Kingston Cl11 8 Gb DDR3
*E. Kart: Amd Radeon HD6870 1 Gb
*PSU: Zalman 450 Watt

Temel olarak bu sistem üzerine;
HyperX Cl10 2x8 Ram DDR3
Rx570 4 Gb 256 Bit
BOOST 500W PSU 80+ şeklinde bir düzenleme yapabilir miyim? Karşılaşacagım sorunlar neler? Varsa farklı önerilerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22

#TeknoYardım
herkese iyi akşamlar. Nanokatalog üzerinden alışveriş yapan var mıdır? Piyasa ile genel olarak fiyat farkları epey farklı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThrones
Gittik BluTv aldık, Heineken eşliğinde cipsimizle hazırlanıp birikmiş iki bölümlük Got izleyelim dedik ve sonuç Got olduk. 7. ve 8. sezon yok.Bu neyin kafasıdır ya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #AccessPoint
Herkese iyi akşamlar dilerim. Elimde Tp-Link TL-WA701ND Versiyon 2 cihaz mevcut. Şimdi;
x marka model bir wifi modemden kablo kullanmadan bu cihaz ile dağıtım yapmak istiyorum ancak bütün kurulum dosyalarında kablolu bağlantı ile dağıtımdan söz ediliyor. Yok mudur kablosuz wifi kaynağı bu cihaz ile yine kablosuz şekilde dağıtma yöntemi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThrones

Arkadaşlar dizi saat kaçta yayınlanıyor? Heyecandan uyku tutmaz artık...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

#GameOfThrones
Son sezonun yine sızdığı söylentisi var. Karşılaşan ya da aynı duyuma sahip olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap