#TeknoYardım
herkese iyi akşamlar. Nanokatalog üzerinden alışveriş yapan var mıdır? Piyasa ile genel olarak fiyat farkları epey farklı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThrones
Gittik BluTv aldık, Heineken eşliğinde cipsimizle hazırlanıp birikmiş iki bölümlük Got izleyelim dedik ve sonuç Got olduk. 7. ve 8. sezon yok.Bu neyin kafasıdır ya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#TeknoYardım #AccessPoint
Herkese iyi akşamlar dilerim. Elimde Tp-Link TL-WA701ND Versiyon 2 cihaz mevcut. Şimdi;
x marka model bir wifi modemden kablo kullanmadan bu cihaz ile dağıtım yapmak istiyorum ancak bütün kurulum dosyalarında kablolu bağlantı ile dağıtımdan söz ediliyor. Yok mudur kablosuz wifi kaynağı bu cihaz ile yine kablosuz şekilde dağıtma yöntemi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThrones

Arkadaşlar dizi saat kaçta yayınlanıyor? Heyecandan uyku tutmaz artık...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 21

#GameOfThrones
Son sezonun yine sızdığı söylentisi var. Karşılaşan ya da aynı duyuma sahip olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xiaomi #redmi #Note7

Xiaominin yeni modeli Redmi Note 7 Hindistan ve Çin dışında satılmayacakmış. Bu konu bir çok teknoloji sitesinde geçiyor. @umtk ne diyorsun bu konuya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#Turknetdestek
herkese iyi günler dilerim. Bir kaç gündür yaşadığımız bir sorunu anlatacağım. İş yerimize Türknet sağlayıcısı tarafından 4-5 ay kadar önce internet bağlattık. elimizde ki mevcut Tp-Link'e ait bir modem ile bağlantı gerçekleşti. Ancak sorun buradan sonra başladı. 6-7 adet farklı modemlerle bağlantıyı denedik ve başaramadık. Üstüne üstlük bu modemleri bizim iş yerimizde denedikten sonra farklı adreslerde ve farklı internet sağlayıcılarda denememize rağmen bağlantı gerçekleşmiyor. Sanki modemler Mac adresi üzerinden altyapı sunucuları tarafından engel yiyor ve reset dahi atılsa hiç bir sağlayıcı ve adreste çalışmıyor görünümü veriyor. Başına gelen ya da fikir beyan edecek arkadaşlar var mı? Şimdiden teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap