#Turkiye #Update

Türkiyedeki yeni 2.0.19 güncellemesi ile gelen b(A)zı özellikler :

Asgari ücret 2020 TL oldu.

Poşetler 0.25 TL paralı oldu(bir ev alışverişinde 5 poşet, günde market alışverişinde 2 poşet kullanılsa ayda 65 poşet ediyor, 16.25 TL aylık poşet parası en az).

eski 2.0.18 sürümünden kalan suriyeli bugu düzeltilmedi.

Vergilere zam patch'i atıldı.

Ehliyet dlc'sinin fiyatı arttı

Önümüzdeki 2.0.19 alt güncelleme paketlerinde bazı vergilere ve ürünlere zam bekleniyor.

Sistem arayüzü iyileştirmeleri

Minor bugs fixed✔️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Herkese iyi akşamlar dilerim. Bu telefon fiyatlarında ki dengesizlik nereye kadar gidecek? Ayrıca eskiden özellikle android tarafında hızlı ve ciddi düşüşler gözlemlenirken artık artışlar gözlemliyoruz. Huawei Mate 10 Pro serisi 3,100 Tl'lik fiyatını görmüştüm ki şu anda 3,750 - 4,000 Tl arasında geziniyor. P20 Pro ise üst modeli çıkmasına rağmen pek de fiyat konusunda gevşemedi açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus VS228NE 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör ASUS | Trendyol

Trendyol.com sayesinde ASUS Asus VS228NE 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#zamımızakoydular
Pasaport ücretleri, mtv ve yılbaşı itibariyle yurtdışından gelen telefonların harç ücretine yine zamn geldi. Pasaport ve mtv %23 telefon kayıt ücreti 500 TL'den 618 tl'ye yükseldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Sertifika
Herkese iyi akşamlar dilerim. Bu aralar boş zamanım biraz fazla. Bu boş vakitlerimi sertifika alarak değerlendirmek istiyorum ama mesela ilkyardım sertifikasını uygulamalı olarak sınav ile veren, aktif eğitime sahip ve geçerliliği olan eğitimler almak istiyorum. Bildiğiniz eğitim yerleri ve sertifika programları var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Not: Fotoğraf dikkat şeysi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 26

#Satılık
Herkese iyi akşamlar dilerim. Elimde bir çift 235/45 R18 Nokian marka kış lastiği mevcut. Yaklaşık 330 km kadar yol yapılmıştır. 2016 Skoda Süperb aracımızın kazası sebebiyle elimizde ki bu lastiği satmak istiyorum. 0 fiyatı adet başı 800 Tl bandında olduğunu bildirir yine aracımdan kalma paspaslarla birlikte bir çift lastiği 600 Tl gibi bir fiyata bırakırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Kasko #CepTelefonu
Herkese iyi akşamlar dilerim. Malumunuz daha önce yurt dışından telefon getirme planımı ve telefon tavsiyesi istemiştim. Şimdi ki sorum yurt dışından alınan telefona ülkemizde özel bir kasko yaptırma imkanımız var mıdır? Çünkü 3k fiyatlar verip de ufak bir sıkıntısında 2k'ları bulan en paraları vermek akıl işi değil. En azından ilk 2 yıllık bir kasko sürecine girmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap