Yoksa biz de bir Land Rover gibi Jeep gibi sadece SUV mu üreteceğiz. ☺️
#yerliotomobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Selam,
1. Sınıfta okuyan oğlum şuan ismi lazım olmayan bir koleje gidiyor. Son zamanlar da pek memnun değiliz ve 2. Sınıf için değiştirmeyi düşünüyoruz. İlk ve orta dereceli eğitim veren özel kolejlerden tavsiye edebileceğiniz okullar hangileridir?
Teşekkür ederim.
#Ankara
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Andaç Atasayar @andacatasayar

  Kadrosunun özgeçmişine bakılabilir. Sahibinin neler yaptığına ? Ben lise sonda özel okula gitmiştim. Bizim şubenin sahibi aynı zamanda belediye başkanı adayıydı ve edebiyat öğretmeniydi. Kurucuları ise eskiden başarılı bir dershanede öğretmenlik yapmışlardı gibi gibi. Zaten zamanında özel ders vererek te isim yapmış hocalardı. Hocam şimdiden özel okula yollamak yerine üniversitede Bilket'e , Bahçeşehir'e yollasanız daha güzel olmaz mı ?

  • Alper @dragon06

   Hocam öncelikle ayrıntılı bilgi için Teşekkür ederim. Devlet okullarında ki eğitim gerçekten çok geride kalıyor, devlete gönderen bir kaç arkadaşımdan biliyorum, örneğin 1. Sınıfta şuan Robotik kodlamadan tutun, ekolojik dersine kadar programları var. Derler ya hani çocuklar için çalışıyoruz, 🙂 imkan olduğu için gönderiyorum, üniversite için yurtdışı planlarımız var.

 • BraVe @brave

  Benim çocuğum yok hatta evli bile değilim ancak bir arkadaşım çocuğunu Arı Koleji'ne gönderiyor. İsterseniz bir bakın.

 • Osman Kahramanoğlu @marquis

  Ankara Eğitim Kurumları (Ümitköy - Alacaatlı Caddesi)

 • Saylam06 @saylam06

  ODTÜ koleji, Ted, Baps, Özel Bilkent Lisesi, Tevfik Fikret

  • Alper @dragon06

   Hanım da TED’i istiyor, galiba orası olacak.

  • Osman Kahramanoğlu @marquis

   TED biraz tuzludur, üstelik yabancı dil hariç vasattır, sınavsız da almazlar. İlkokuldan sonra daha mantıklı geliyor bana. Anaokulu için 60 bin lira istemişlerdi benden. Üstelik 2 yıl mecburi idi yani 120 bin lira. Ted gibi okullarda her sınıftan 25-30 tane vardır, bu sınıfların 1 tanesi reklam yapmak için iyi öğrencilerden seçilir, kalanları kar amaçlıdır, öğretmenleri tecrübeli değildir, ilkokul öğretmeninde ilk olarak aranması gereken şey tecrübedir. Arı Koleji'ne gelecek olursak indirim hakkım olmasına rağmen oraya göndermedim. Çankaya Üniversitesi'nde okudum ben, yani Arı Koleji'nin üniversitesi. Fiziki şartlar olarak 25 yaşındaki öğrenci ile 5 yaşındaki çocuk aynı kampüsün içinde, dip dibe bir durum söz konusu. Sonuçta adına kanarak gidilen TED, Arı Koleji gibi okulların öğretmen kadrosu değişken olur, tecrübesiz olur. Daha küçük, butik sayılabilecek, öğretmenleri deneyimli, ticarethane olmayan okullara bakmanızı öneririm.

  • Alper @dragon06

   @marquis Hocam Ted için söyledikleriniz açıkçası beni şaşırttı, Ted’e gönderen arkadaşlarım var şimdiye kadar kötü bir şey duymadım, belki eğitim amacı güdülen sınıfta olan çocuklar da olabilir, belki bazı olumsuzlukların farkında değiller, sizin detaylı açıklamanız benim için iyi oldu, ayrıca Teşekkür ederim. Butik okullarda ki eğitimin iyi olabileceği kanaatindeyim bende aslında, oğlumun şuan ki okulu isim yapmış iyi bir okul ama, en azından biz memnunduk, son zamanlarda medyatik olduğu konudan dolayı icin kafamız karıştı. Marka takıntım yok, dediğiniz gibi tecrübeli öğretmenler ve ders programları çok önemli.

Bizim milletimiz. (Temsili)
#blackfriday

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selam,

Üç arkadaş Av'a başlama kararı aldık, ortak 94 model bir Lada Niva alıyoruz, tüfek için modelde pek karar veremedik, sizde yivsiz modeller için öneride bulanabilirsiniz.

30 km lisanssız el telsizi almamız lazım, kullananlar, bilgi sahibi olanlar, nelere dikkat etmeli ve hangi marka model önerirsiniz?

#TeknoYardım #ElTelsizi #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 45

Denetim masası’na bayıldım. 😀
#akış
#teknomizah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün itibari ile Av mevsimi açılmıştır, herkese bereketli balıklar (rakı-balık) dilerim. 🙂
#FacebookTadındaPaylaşımlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özay @ozay

  Son izlediğim 4-5 Türk filminin tamamında eğlence ve stres atmak için rakı sofraları kuruluyor, filmler özellikle rakı sofrasında başlıyor ve bazen bitiyor.

  Rakı içilebilir, böyle stres atılabilir ve bunu yaşam tarzı haline getirebilir insanlar, ancak işin garip kısmı bunun bu kadar ozendirilmeye (normallestirmeyi geçtik) çalışılması.

  Ne sağlığa yararlı, ne topluma yararlı, ne dine uygun, dinin büyük haramlarindan biri bu içki, bir müslüman içki içebilir ancak bunu bir propaganda aracı yapan biri malesef müslüman olamaz!

  Bunu yapanlar, destekleyenler ateiste eğer hiç bir problem yok, ancak iman dairesinden çıkmış oluyorlar.

  Çünkü büyük bir günahı bilerek işlemek ayrı, onu övmek ve özendirmek ayrı iki kavram.

  Çok üzülüyorum bu duruma inanın, rakı, bira çok matrah bir şey gibi normalleştirmek, bunu Türk kültürünün önemli bir parçası gibi her filme koymak, bunun reklamını yapmak, akıl karı değil.

Değerli arkadaşlar,

Ege ve Akdeniz bölgesinde ikamet edenler, (Bodrum hariç)

30-40 haneli dublex yazlık ev projemiz için,

Fikir amaçlı,

Bulunduğunuz bölgelerde bâkir denebilecek, sit alanı olmayan, deniz manzaralı bölgeler/belde-mahalleler nerelerdir?

Teşekkür ederim.

#akdeniz
#ege

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Huawei
#HarmonyOS
Huawei alınır bundan sonra. 😛👍
https://www.instagram.com/p/B0-gBM2HQg3/?igshid=ck6snh8389ck

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • supernova @supernova

  HarmonyOs ile olacak bir şey değil. Dua etsinler arm ile anlaşma sağlansın yoksa işi çok zor. Ben mate 20 pro aldım daha yeni.

 • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

  Valla Huawei'e uygulanan ambargo kalkmaz da aynı şekilde artmaya devam ederse hiç bir şansı yok. İnstagram olmayan, Google play olmayan, Facebook olmayan, Whatsapp olmayan telefona kimse kolay kolay bulaşmaz. Orada bunların hepsine sahip olan ve Huawei'den de hiç bir eksiği olmayan, üstüne üstlük hala marka değeri ve birlinirlik olarak çok daha iyi olan Samsung varken sen Huawei olarak bize geleceksen Google Play'i bile apk olarak yükleyeceksin dersen kullanıcı da sana "eyvallah çıkışlar sol taraftan" diye gösterir ve gider.