Bir anda 11 köpeğim oldu. 😀 Alırız bir hayırlı olsun.
9 yavru ve anne-baba. İşim zor galiba. 🐶 🤯
#köpekseyir
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Bu Corona belası için deniyor ki,
Ağız-burun yoluyla bulaştıktan sonra bir kaç gün boğazda kalıp ilerleyen günlerde akciğere indiği söyleniyor. Ben her akşam bir iki kadeh alkol tüketiyorum, boğazda ki olası virüsü temizlemez mi?
Siz ne düşünüyorsunuz?
#CoronaVirus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27

Beyler,
Bu DC motordan 1000 adet lazım.
1$ civarı fiyatlı arıyorum, bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
#TeknoYardım
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sunroof temizliği yapan oldu mu hiç?
Servisler baya kitlediği için kendim yapmaya karar verdim, aranızda bu temizliği yapanlar hangi ürünleri kullanarak yaptılar?
İnternette daha çok TUNAP 107 tavsiye ediliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hanım arabasını duvara sürtmüş canı sağolasıca,
Sizce kaporta boya ya gerek var mı?
Alternatif olarak ne yapabilirim acaba 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 25

Yoksa biz de bir Land Rover gibi Jeep gibi sadece SUV mu üreteceğiz. ☺️
#yerliotomobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Selam,
1. Sınıfta okuyan oğlum şuan ismi lazım olmayan bir koleje gidiyor. Son zamanlar da pek memnun değiliz ve 2. Sınıf için değiştirmeyi düşünüyoruz. İlk ve orta dereceli eğitim veren özel kolejlerden tavsiye edebileceğiniz okullar hangileridir?
Teşekkür ederim.
#Ankara
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Andaç Atasayar @andacatasayar

  Kadrosunun özgeçmişine bakılabilir. Sahibinin neler yaptığına ? Ben lise sonda özel okula gitmiştim. Bizim şubenin sahibi aynı zamanda belediye başkanı adayıydı ve edebiyat öğretmeniydi. Kurucuları ise eskiden başarılı bir dershanede öğretmenlik yapmışlardı gibi gibi. Zaten zamanında özel ders vererek te isim yapmış hocalardı. Hocam şimdiden özel okula yollamak yerine üniversitede Bilket'e , Bahçeşehir'e yollasanız daha güzel olmaz mı ?

  • Alper @dragon06

   Hocam öncelikle ayrıntılı bilgi için Teşekkür ederim. Devlet okullarında ki eğitim gerçekten çok geride kalıyor, devlete gönderen bir kaç arkadaşımdan biliyorum, örneğin 1. Sınıfta şuan Robotik kodlamadan tutun, ekolojik dersine kadar programları var. Derler ya hani çocuklar için çalışıyoruz, 🙂 imkan olduğu için gönderiyorum, üniversite için yurtdışı planlarımız var.

 • BraVe @brave

  Benim çocuğum yok hatta evli bile değilim ancak bir arkadaşım çocuğunu Arı Koleji'ne gönderiyor. İsterseniz bir bakın.

 • Osman Kahramanoğlu @marquis

  Ankara Eğitim Kurumları (Ümitköy - Alacaatlı Caddesi)

 • Saylam06 @saylam06

  ODTÜ koleji, Ted, Baps, Özel Bilkent Lisesi, Tevfik Fikret

  • Alper @dragon06

   Hanım da TED’i istiyor, galiba orası olacak.

  • Osman Kahramanoğlu @marquis

   TED biraz tuzludur, üstelik yabancı dil hariç vasattır, sınavsız da almazlar. İlkokuldan sonra daha mantıklı geliyor bana. Anaokulu için 60 bin lira istemişlerdi benden. Üstelik 2 yıl mecburi idi yani 120 bin lira. Ted gibi okullarda her sınıftan 25-30 tane vardır, bu sınıfların 1 tanesi reklam yapmak için iyi öğrencilerden seçilir, kalanları kar amaçlıdır, öğretmenleri tecrübeli değildir, ilkokul öğretmeninde ilk olarak aranması gereken şey tecrübedir. Arı Koleji'ne gelecek olursak indirim hakkım olmasına rağmen oraya göndermedim. Çankaya Üniversitesi'nde okudum ben, yani Arı Koleji'nin üniversitesi. Fiziki şartlar olarak 25 yaşındaki öğrenci ile 5 yaşındaki çocuk aynı kampüsün içinde, dip dibe bir durum söz konusu. Sonuçta adına kanarak gidilen TED, Arı Koleji gibi okulların öğretmen kadrosu değişken olur, tecrübesiz olur. Daha küçük, butik sayılabilecek, öğretmenleri deneyimli, ticarethane olmayan okullara bakmanızı öneririm.

  • Alper @dragon06

   @marquis Hocam Ted için söyledikleriniz açıkçası beni şaşırttı, Ted’e gönderen arkadaşlarım var şimdiye kadar kötü bir şey duymadım, belki eğitim amacı güdülen sınıfta olan çocuklar da olabilir, belki bazı olumsuzlukların farkında değiller, sizin detaylı açıklamanız benim için iyi oldu, ayrıca Teşekkür ederim. Butik okullarda ki eğitimin iyi olabileceği kanaatindeyim bende aslında, oğlumun şuan ki okulu isim yapmış iyi bir okul ama, en azından biz memnunduk, son zamanlarda medyatik olduğu konudan dolayı icin kafamız karıştı. Marka takıntım yok, dediğiniz gibi tecrübeli öğretmenler ve ders programları çok önemli.

Bizim milletimiz. (Temsili)
#blackfriday

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selam,

Üç arkadaş Av'a başlama kararı aldık, ortak 94 model bir Lada Niva alıyoruz, tüfek için modelde pek karar veremedik, sizde yivsiz modeller için öneride bulanabilirsiniz.

30 km lisanssız el telsizi almamız lazım, kullananlar, bilgi sahibi olanlar, nelere dikkat etmeli ve hangi marka model önerirsiniz?

#TeknoYardım #ElTelsizi #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 41
 • Alper @dragon06

  @linux-freedom Genelde TS üyeleri öğrenci yada yeni mezun olduğu için bilip bilmeden konuşman çok doğal, sana çok görmüyorum. Senin beni tanımadığın gibi bende seni tanımıyorum ama, demek burda bazıları gibi yada Ankaralı arkadaşımız gibi hava atmak lazımmış onu anladım sayende.

 • Alper @dragon06

  @linux-freedom Burası şeffaf bir ortam değil biliyorsun, kimse kimseyi tanımıyor, büyük çoğunluğun adı hatta resmi dahi yok ortada, sanal ortamda resmen üst pencereden bakmak çok kolay, biraz karakter meselesi gerçi, ben eminin ki burada reklam yapabilecek bir çok kişi var, ama nedense sadece o kişi bartı olarak yapıyordu. Aranızda ki muhabbet neydi bilmiyorum ama dediğin gibi küsmüş olabilir. 🙂
  Ben şahsen küsmem sana merak etme. 🙂

 • Alper @dragon06

  Beyler yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı Teşekkür ederim. Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum, bende bir hayvan severim, hayvanları sevmeyen insanları sevemez cümlesine de sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca evimin bahçesinde 2 tane köpeğim var, evimde balıklarım var. 🙂 Sultan papağanı da almayı düşünüyorum.
  Av münasebeti amatörce yapılacak bir iş bizde ki, bazılarının dediği gibi kutu cola kutusu da olabilir, vs.
  Asıl amaç dağ havası eşliğinde kafa dağıtmak, mangal yakmak, birşeyler içmek vs. vs.

 • Emmi @emmi

  avdan balığa dönenler çok oluyor av gruplarına takılıp 3-5 tur atın sararsa başlarsınız sarmazsa lada balıkta işe yarar 🙂