Doğuş paylaştı.

300 liraya daha iyisi var diyen ya da 350 ver bunu al aradaki 50 lirayı hakeder diyen yoksa alıyorum.

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör, Siyah, A3109011 : Amazon.com.tr:...

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör, Siyah, A3109011 : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Türkiyede ki tarihi ve turistik yerleri işaretliyordum belki sizin de işinize yarar.👉

https://goo.gl/maps/juUtQgqCDZfNSHEa8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerinde fena halde kara sineklerle başımız belada. Yemekhanede artık yemek yiyemez hale geldik. Acilen çözüm lazım. Evinde veya iş yerinde işlevinden memnun, sinek kovucu veya öldürücü kullanan varsa acil tavsiye bekliyorum. Normal alışveriş sitelerinde baktım, sinek öldürücü alanların kimisi memnun, kimisi değil. Ben de almaya karar veremiyorum bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşinizi Kolaylaştıracak Bazı Tarayıcı Eklentileri

Chrome/Edge Eklentileri

uBlock Origin https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=tr

HTTPS Everywhere https://chrome.google.com/webstore/detail/https-everywhere/gcbommkclmclpchllfjekcdonpmejbdp

Dark Reader https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-reader/eimadpbcbfnmbkopoojfekhnkhdbieeh

Proxy SwitchyOmega https://chrome.google.com/webstore/detail/proxy-switchyomega/padekgcemlokbadohgkifijomclgjgif

OneTab https://chrome.google.com/webstore/detail/onetab/chphlpgkkbolifaimnlloiipkdnihall

Universal Bypass https://universal-bypass.org/install

Spydrop Fiyat Takip https://chrome.google.com/webstore/detail/spy-drop-fiyat-takip/cnkgefjeknjodlkfmfmjelgbmfbnkmma?hl=tr

Sponsorblock For Youtube https://chrome.google.com/webstore/detail/sponsorblock-for-youtube/mnjggcdmjocbbbhaepdhchncahnbgone

Save my Tabs https://chrome.google.com/webstore/detail/save-my-tabs/djadfifncobffjpicnkiegahdiobpaap

Tampermonkey https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo?hl=tr

Diğer Eklentiler - Extra

uAutoPagerize https://chrome.google.com/webstore/detail/uautopagerize/kdplapeciagkkjoignnkfpbfkebcfbpb

Live cat https://chrome.google.com/webstore/detail/live-cat/cofmpiaddiioohphmmgjnbcpfoiknnkh

Improve YouTube! https://chrome.google.com/webstore/detail/improve-youtube-open-sour/bnomihfieiccainjcjblhegjgglakjdd

SingleFile https://chrome.google.com/webstore/detail/singlefile/mpiodijhokgodhhofbcjdecpffjipkle

uBlacklist https://chrome.google.com/webstore/detail/ublacklist/pncfbmialoiaghdehhbnbhkkgmjanfhe

LastPass https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Decentraleyes https://chrome.google.com/webstore/detail/decentraleyes/ldpochfccmkkmhdbclfhpagapcfdljkj

Privacy Badger https://chrome.google.com/webstore/detail/privacy-badger/pkehgijcmpdhfbdbbnkijodmdjhbjlgp

Better History https://chrome.google.com/webstore/detail/better-history/egehpkpgpgooebopjihjmnpejnjafefi

Picture-in-Picture Extension (by Google) https://chrome.google.com/webstore/detail/picture-in-picture-extens/hkgfoiooedgoejojocmhlaklaeopbecg

Netflix 1080p Force https://github.com/DavidBuchanan314/Turbo-Recadmiumator

Boomerang for Gmail https://chrome.google.com/webstore/detail/boomerang-for-gmail/mdanidgdpmkimeiiojknlnekblgmpdll

WordPress Theme Detector and Plugins Detector https://chrome.google.com/webstore/detail/wordpress-theme-detector/jdflfokckhmchfpokjmpcoblghjngjja

uMatrix https://chrome.google.com/webstore/detail/umatrix/ogfcmafjalglgifnmanfmnieipoejdcf

xBrowserSync https://chrome.google.com/webstore/detail/xbrowsersync/lcbjdhceifofjlpecfpeimnnphbcjgnc

ClearURLs https://chrome.google.com/webstore/detail/clearurls/lckanjgmijmafbedllaakclkaicjfmnk

Google Search Filter: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-search-filter/eidhkmnbiahhgbgpjpiimdogfidfikgf

GoFullPage - Full Page Screen Capture https://chrome.google.com/webstore/detail/gofullpage-full-page-scre/fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl?hl=tr

Imagus https://chrome.google.com/webstore/detail/imagus/immpkjjlgappgfkkfieppnmlhakdmaab?hl=tr

What Font - find font https://chrome.google.com/webstore/detail/what-font-find-font/djgfpbegnihdgbngpmhjnlchgglngcdn?hl=tr

Enable Right Click https://chrome.google.com/webstore/detail/enable-right-click-lock/diniibcebbibcfbfglpiecbadipmegmj?hl=tr

Super Simple Highlighter https://chrome.google.com/webstore/detail/super-simple-highlighter/hhlhjgianpocpoppaiihmlpgcoehlhio

Web Scraper https://chrome.google.com/webstore/detail/web-scraper/jnhgnonknehpejjnehehllkliplmbmhn

Automatic 4K/HD for Youtube https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-quality-4khd/lagdcjmbchphhndlbpfajelapcodekll

Picture-in-Picture for Chrome https://chrome.google.com/webstore/detail/picture-in-picture-for-ch/ekoomohieogfomodjdjjfdammloodeih

Distill Web Monitor https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge

Extension Control https://chrome.google.com/webstore/detail/extension-control/himccccaelhgphommckogopgpddngimf

CleanURLs https://chrome.google.com/webstore/detail/clearurls/lckanjgmijmafbedllaakclkaicjfmnk

Buster https://chrome.google.com/webstore/detail/buster-captcha-solver-for/mpbjkejclgfgadiemmefgebjfooflfhl

Media Helper https://chrome.google.com/webstore/detail/media-helper/albdnahmanonkmhoamgfjbjgbjabbiid?hl=tr

Copyfish 🐟 Free OCR Software https://chrome.google.com/webstore/detail/copyfish-%F0%9F%90%9F-free-ocr-soft/eenjdnjldapjajjofmldgmkjaienebbj

Project Naptha https://chrome.google.com/webstore/detail/project-naptha/molncoemjfmpgdkbdlbjmhlcgniigdnf

Tampermonkey Scriptleri

https://openuserjs.org/scripts/jscher2000/Google_Hit_Hider_by_Domain_(Search_Filter_Block_Sites)

https://greasyfork.org/en/scripts/8928-alternative-search-engines-2

https://greasyfork.org/en/scripts/7543-google-search-extra-buttons

https://github.com/adsbypasser/adsbypasser

https://wap.lfj.io/

https://greasyfork.org/en/scripts/405848-anti-adblock-killer-yes

https://greasyfork.org/en/scripts/369400-local-youtube-downloader

https://openuserjs.org/scripts/nokeya/Direct_links_out

https://greasyfork.org/en/scripts/390812-instagram-download-photo-video

https://greasyfork.org/en/scripts/381682-html5%E8%A7%86%E9%A2%91%E6%92%AD%E6%94%BE%E5%99%A8%E5%A2%9E%E5%BC%BA%E8%84%9A%E6%9C%AC

https://openuserjs.org/scripts/Patabugen/Always_Remember_Me

https://openuserjs.org/scripts/zachhardesty7/YouTube_-_Filter_Subscriptions_Page

https://openuserjs.org/scripts/jomifepe/Instagram_Source_Opener

https://openuserjs.org/scripts/j9b10/Optimizer_Loader_Browser

https://greasyfork.org/tr/scripts/6325-pinterest-without-registration

https://greasyfork.org/tr/scripts/4255-linkify-plus-plus

https://greasyfork.org/tr/scripts/14755-instagram-reloaded

https://greasyfork.org/en/scripts/28497-remove-web-limits-modified

https://greasyfork.org/en/scripts/24204-picviewer-ce

https://greasyfork.org/en/scripts/22590-%E4%B8%80%E9%94%AE%E7%A6%BB%E7%BA%BF%E4%B8%8B%E8%BD%BD

https://openuserjs.org/scripts/navchandar/Google_Image_Direct_View

https://openuserjs.org/scripts/thomper/Disable_Youtube_autoplay

https://greasyfork.org/en/scripts/10052-google-drive-direct-links

Reklam Engelleyici Filtreleri

Anti Adblock Killer https://github.com/bogachenko/fuckfuckadblock

Son Güncelleme: 27.01.2021

(+Yeni Chrome Eklentileri Eklendi)

(+Reklam Engelleyici Filtreleri Eklendi)

 

Bu liste istek/öneri ve taleplerinize göre güncellenebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 34
Doğuş paylaştı.

Distracted mind diye bir #kitap var. Zihnimizin neden dağınık olduğu ve bunun teknoloji ile ilişkisi üzerine. Teknoseyir ile alakası şu. Bu kitabın yazarları bir #ücretsiz #oyun geliştiriyor. Ve bu oyunu oynayanlarda bu konusa iyileşme gözüküyormuş. Oyunun sitesi ispanyolca sanırım emin değilim ama aşağıdaki linkte sayfa sonunda ios ve android için oyuna linkler var. Lise ve üniversite düzeyinde turnuvaları da yapılıyormuş. İlgilenen arkadaşlar bir denesinler.

Kabaca özetleyim oyunu. Yön tuşları ile eskilerin hugosu gibi bir yolda sağ sol yapıyoruz. Yukarı ile engellerden zıplıyoruz. Aşağı tuşu ile ufak engelleri kırıyoruz. Sonsuz koşu oyunları gibi. Ama fark şimdi başlıyor. Oyunda sanal rakipler var bizim gibi. Oyunda gaz tuşu ekranın altındaki dört işlem soruları. Sorulara doğru cevap verdikçe hızlanıyoruz. Ben keyif aldım.

Ücretsiz 3 ödeme var isteyenler için birisi yarış sonundaki reklamıları kaldırma diğer ikisi yarışçı rengi. Yani oyuna etkisi yok. Herkes erişebilsen diye böyle yapılmış sanırım. Ben kendi teknoseyir nickimi yazdım geçen arkadaşlar eğlenmesin yaşımız geçkin 🤣🤣. Bence deneyin. Genç akrabalarınıza da denetin.

https://www.magicoft.com/neuro-racer/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belgesel tadında şahane bir iş olmuş. Daha ilk 10dk'dayım ama kendini izletir gibi.
https://www.youtube.com/watch?v=y7n6-Qgn2BQ
#makine #HalfLife

HALF-LIFE BELGESELİ: ÖNGÖRÜLEMEYEN SONUÇLAR

Belgesel Half-Life lore'unu anlatmakta. Yazması da, seslendirmesi de ayrı keyifliydi. Sizin de izlerken aynı keyfi almanız dileğiyle. Yeterli ilgi görürse, ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın En Hızlı M.2 SSD'sini Su İle Soğuttuk! Corsair MP600 PRO

Dünyanın En Hızlı NVMe M.2 SSD'si ünvanına sahip Corsair MP600 PRO 2TB modeli elimizde.7000Mb/s Okuma 6550Mb/s Yazma değerleri ile tam bir canavar ama özelli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

WordPress kurduktan sonra hangi eklentileri kuruyorsunuz ?
İşimizi kolaylaştıracak eklentiler nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Harry Potter severler bir baksın. Bayağı emek vermişler.
indirme linki: https://gumroad.com/l/floomap
https://youtu.be/tVVnw6LNtaI
#minecraft #Harrypotter

Witchcraft and Wizardry - Gameplay Trailer (Download now!)

The map is free, but please consider supporting us. You can download it from here: https://www.planetminecraft.com/project/harry-potter-adventure-map-3347878...
BeğenFavori PaylaşYorum yap