700 liraya Msi gtx 960 4gb gaming modeli ekran kartı alınır mı sizce? Kart 2.el ve garantisi yok haliyle. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Android file host üzerinden firmware indirirken dikkatli olun. Pixel Experience için firmware indirmiştim, indirirken sürekli durup durup devam ediyordu. İndirdiğim dosya bozukmuş. Firmware kurup telefonu reboot ettikten sonra ekran bir daha açılmadı.

Xiaomi'nin kendi sitesi üzerindeki mi flash programı ile stock rom kurmaya çalışırken de belli bi kısımdan sonra takılı kalıp devam etmiyor.

Sorunun çözümü için http://www.mediafire.com/file/7n6esyo2bseusn6/MiPhone.exe buradaki programı indirip bununla rom u kurun tekrardan. Güncel Mi Flash programı ile miui rom kurulamıyor.

#TeknoYardım #android #XiaomiMi6 #xiaomi

MiPhone.exe

MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul'da dolu yağışı başladı. #havadurumu #Dolu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LInux üzerinden Logitech marka klavyelerin ışıklarını kontrol etmek isteyenler buna göz atabilir. G810 ile Xubuntu 18.04'te denedim, çalışıyor. Yalnız yükledikten sonra yeniden başlatmanız gerekli.

Desteklenen klavyeler:
G910 Orion Spectrum and Orion Spark
G810 Orion Spectrum
G610 Orion (Brown and Red)
G410 Atlas Spectrum

#TeknoYardım #Ubuntu #Linux #Logitech

MohamadSaada/LogiGSK

LogiGSK - A Linux based software package to control led's on Logitech G910, G810, G610 and G410.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet destek elemenları dalga geçmeye başlamış anlaşılan. Aradan 2 gün geçtikten sonra 11mbit gelen internet hızını 3mbit'e düşürüp sorununuzu çözdük diye mail atmışlar. Üstüne neden yapa da olduğum söylenmesine rağmen aktif altyapıda olmadığım sorusuna da inatla cevap vermiyorlar. Şimdi işin yoksa şikayet aç 2 gün daha bekle. #turknet #cancer

BeğenFavori PaylaşYorum yap