600TL'ye kadar oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Lenovo Legion oyuncu kaptopta kullanacağım.
Hyperx Cloud 2
Corsair Hs60
Asus Tuf h7
Asus Fusion 300
MSI immersa gh60 modellerine ve incelemelerine baktım fakat karar veremedim. Öncelik oyun ve mikrofon kaitesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo Legion y520 laptop için soğutucu önerisi olan var mı? 3-4 farklı model denedim hiçbir şeye yaramadı hatta daha da ısındı :)Görseldeki gibi çıkış kısmı her soğutucu ile olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Youtube'da video, mizk vs açıkken aynı zamanda herhangi bir oyuna girince ses birden yükseliyor kendiliğinden. Çözümü bilen var mı?
Laptop kullanıyorum. Windows sürüm 1903 Sürücü Realtek HD + Dolby (lenovo legion y520)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tp link W9970 kullanıyorum istrediğim performansı alamıyorum. Siinyal alanı düşük. Telefonda bir işlem olunca örneğin PCdeki oyunda ping 999lara geliyor. İşlem sonu düzeliyor. Çoklu bağlantıda Wifi'de yetersiz. Eski modemimde bu sorun yoktu (airties 5650) Altyapı çok iyi değil 16mbps destekliyor. Fİbere yıl sonu geçilecek gibi. Online oyunlarda daha rahat edebileceğim bir modem almak istiyorum (elbetteki başka etkenler var) 3 model arasında kaldı. Asus AC51 - AC750 - Tp link archer vr300 yani 400tlyi de aşmak istemiyorum. Önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dİzüstüne, oyuncu dizüstü soğutucu aldım soğutucu ile oyunda 72 derece.
Soğutucusuz 65 derece 😀
Fantaastik!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@bilendenaldestek ilginize ve ince davranisiniza, paket içeriğine teşekkür ederim. 16gb hyperx ram farkedilir derecede yararlı oldu. 👍😊

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dizüstünde 8gb ddr4 samsung ram mevcut. 16gb samsung ram buldum. 8'i verip almam mı mantıklı? yoksa bi 8gb aynısından bulup dual çalışmasını sağlamak mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo Legion y520 laptop için ram alacağım. DDR4 2400mhz destekliyor en fazla. Samsung 8gb DDR4 CL17 ram ile mevcut gelmişti. Ram yükseltmek istiyorum. Aynısından bulamadım Dual çalışmasını istiyorum. Farklı mhz ve CL değerli ram almaktan yana değilim. Önerisi olan var mı? Bunu satıp tek 16gb alıp sonra 16 mı almayı düşünmeliyim? Kingston Hyperx kullandım diğer laptoplarımda çok memnundum. 8*2 hyperx düşüncem de var. Önerilere açığım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo Legion Y520 kullanıyorum. Format attığımda DOLBY kesinlikle çalışmıyor ve yüklenemiyor. Lenovo ile epeydir canlı destek ve arayarak görüştüm sadece recovery ile gelebileceğini söylüyorlar onu da kurmayın önermiyoruz diyorlar. Sorun şu 1 dolby yok 2 oyunlarda PC'de anlık takılmalar mevcut. Windows sürümleri ile mi alakalı acaba? 1809 sürümünden çok şikayetçi vardı. Kasmadan oyun oynatmıyor yani anlık minik takılmalar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21