#akış
MMO ve FPS oyunları için hangi mekanik kalvyeyi önerirsiniz? (switch hangi renk olmalı?)
300tl en fazla bakiye.
Oyuncu Laptopta kullanacağım. Laptop kalvyenin tepkimesi ve hissiyatından memnun değilim. (legion y520)
Wot
BF
COD

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#gaming #kulaklık 800tl bütçe için oyuncu kulaklığı önerisi bekliyorum. Laptop'ta kullanılacak. Legion y520. (ses kalitesinden emin değilim çipsetin)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 32

Anakart üzerindeki ses modelini öğrenmek istiyorum. Herhangi bir programla bulamadım. Oyuncu Kulaklığı alacağım. Kalite durumuna göre ses kartı ya da direk 3.5jacklı olanı alacağım. Örneğin Cloud Alpha ses kartsız ya da cloud alpha s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anakarttaki ses çipsetini öğrenmek istiyorum ama bulamadım. USB ses kartı oyuncu kulaklık mı almalıyım içindeki yeterli mi ona karar vermemde etkili olacak. Hyperx Cloud 2 türevi ya da Cloud Alpha alacağım. Lenovo LEgion y520 intel hm175

BeğenFavori PaylaşYorum yap

600TL'ye kadar oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Lenovo Legion oyuncu kaptopta kullanacağım.
Hyperx Cloud 2
Corsair Hs60
Asus Tuf h7
Asus Fusion 300
MSI immersa gh60 modellerine ve incelemelerine baktım fakat karar veremedim. Öncelik oyun ve mikrofon kaitesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo Legion y520 laptop için soğutucu önerisi olan var mı? 3-4 farklı model denedim hiçbir şeye yaramadı hatta daha da ısındı :)Görseldeki gibi çıkış kısmı her soğutucu ile olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Youtube'da video, mizk vs açıkken aynı zamanda herhangi bir oyuna girince ses birden yükseliyor kendiliğinden. Çözümü bilen var mı?
Laptop kullanıyorum. Windows sürüm 1903 Sürücü Realtek HD + Dolby (lenovo legion y520)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tp link W9970 kullanıyorum istrediğim performansı alamıyorum. Siinyal alanı düşük. Telefonda bir işlem olunca örneğin PCdeki oyunda ping 999lara geliyor. İşlem sonu düzeliyor. Çoklu bağlantıda Wifi'de yetersiz. Eski modemimde bu sorun yoktu (airties 5650) Altyapı çok iyi değil 16mbps destekliyor. Fİbere yıl sonu geçilecek gibi. Online oyunlarda daha rahat edebileceğim bir modem almak istiyorum (elbetteki başka etkenler var) 3 model arasında kaldı. Asus AC51 - AC750 - Tp link archer vr300 yani 400tlyi de aşmak istemiyorum. Önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap