Öne eğilmeyen oyuncu koltuğu tavsiyesi olan var mı? Birkaç tane denedim, özellikle rampage markalar öne eğik, sanki kullanıcısını üstünden atmak ister gibi bir hali var. Oturunca yavaş yavaş kayıyorsunuz, böyle saçmalık görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1050ti olan ekran kartına çift monitör bağlamak istiyoruz fakat almak istediğimiz iki monitörde de sadece HDMI girişi var. Fakat kartta bir HDMI, bir dvi bir de display port var. Dvi to HDMI gibi bi dönüştürücü verimli çalışır mı? VGA to hdmi olanlar çok kötü çalışıyor çünkü. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Kol saatleri ile ilgilenen var mıdır acaba? Hem analog olarak saat gösteren hem de kronometresi olan bir saate ihtiyacım var. Kronometreyi günde 3-4 defa kullanıyorum en az, 30 ile 180 dakika arasında süren işlemlerim oluyor. Analog kronometreyi olan saatleri görüyorum fakat kullanım kolaylığı konusunda nasıldır hiçbi fikrim yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

1 TB WD Passport Harddiskim daha hiçbir belirti vermeden kafa atma problemi ile içindekilerle birlikte çöp oldu. İşin garibi sağa sola seyahat için değil, laptopta ssd olduğu için ek depolama olarak kullanıyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosuz mouse tavsiyeniz var mıdır? Bloody R80 kullanıyordum fakat pil ömrü 3-4 saate düştü. Tek tuşla çift ve üçlü tıklamaya geçmesi en sevdiğim özelliğiydi, var mıdır öneriniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seduna thunder pro ve ikea MILLBERGET ile ilgili deneyimi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ofis sandalyesi önerileriniz var mı? Çok oyun koltuğu olsun diye uğraşmıyorum, hatta olmazsa daha iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2. monitör ihtiyacı doğdu, gidip 50tl'ye Samsung Dynflat crt monitör aldım koydum, yer kaplaması dışında hiçbi sorunum yok. Zamanında para biriktirip boşuna lcd almışım diyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara dışında kart aidatı, EFT ücreti vs vs almayan bi banka önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @uaee

  Fibabanka, Burgan ON, Kuveyt Türk ve CEPTETEB var. Kredi kartı hariç diğer çoğu işlem ücretsiz, Enpara gibi. Aidatsız kredi kartlarından ise Axess Free ve World Eko bence en mantıklıları.

 • Fikri @fikri

  Aidat alınmayan kredi kartı, kredi kartı veren her bankada var, yasal zorunluluk.
  İnternet sitelerindeki ücretler kısmında liste oluyor. Oradan ismini öğrenip isteyebilirsiniz. Pek ön plana çıkarmazlar.
  Ama puan, taksit gibi özelliklerini kırpıyorlar genelde.

  • Fikri @fikri

   @ozturka mümkün olduğunca zorlaştırıyorlar yolunu. Müşteri hizmetlerine kartın ismini söyleyerek almak istiyorum deyince mecburen veriyorlar. Diğerlerinde direkt siteden başvuruluyor. 😂

Ne zaman bitecek bu ekran kartı kıtlığı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12