Natro'nun wordpress hostingini nasıl bilirsiniz? Veya kullanımı basit başka wordpress hostingi var mı? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Xperia XZ (7.1.1) Aşırı zayıfladı, telefon çöp gibi. Wipe işlemi yapacağım ama gene düzelmezse ne yapmalı? Güncellemeye de korkuyorum daha beter olur diye, ama artık kamerayı bile açtıktan 30-40 sn sonra ısı artışı diyip kapatıyor. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18

Merhabalar. Whatsappta ilaç, tanı vs paylaştığımız bir grup var. Ara sıra guruba girip arama yaptırmam gerekiyor fakat telefonu iyice yormaya başladı. Sohbeti dışa aktar diyip drive seçtiğimde de hepsini aktarmıyor. Tüm konuşmayı içerisinde arama yapılacak şekilde aktarmanın, yedeklemenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Vodafone fiber internet kullanan var mı aramızda acaba? Süperonline fiberden vodafone'a geçmek istiyoruz. Süperonline fiyatları acayip artmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet tarifemin süresi doluyormuş. Fiyatlara baktım da Vodafone fena değil gibi duruyor. Fiber için hangi model modem veriyorlar? Superonline'ın bi önceki serideki modemi çok problemliydi, aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Remouse, ghost mouse gibi mouse hareketlerini sınırsız tekrar eden bedava program var mı acaba? Remouse standartta en fazla 3 tekrar yapıyor. Üniversite hastanesinden randevu almaya çalışıyorumda. Yeni saatler tamamen random, laptop boşa çalışmasın masanın kenarında bana randevu ayarlasın diyorum 😀 Hepinizin bayramını kutlarım bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yemek masasında çektiğim ilaç fotoğrafını kendi siteme koymuştum, fakat başka bir site fotoğrafı indirip kendisi koymuş. Şimdi ilacın adını yazınca o site çıktı karşıma 😀 Bu işlerden pek anlamıyorum, SEO olarak benim yayınladığım birşeyin çalınması benim için iyi midir, kötü müdür?
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#BirazMüzik 2014'de Brown Üniversitesinde tanışıp beraber şarkı yazan, söyleyen best friendler. Bu şarkı, yani Drinkee, brezilyalı bir şairin şiirinden uyarlamadır. Best Friend şarkıları ise Iphone X tanıtımında, Batshit ise Iphone 8 RED reklamında çalmıştır.

Tanrı ile uyumaya gider, tanrı ile uyanırım
kendim ile susar, kendim ile şarkı söylerim
laflarım, iş başı yaparım
İçerim, şaşırırım
Drinkee

Sofi Tukker "Drinkee" || Baeble Music

#sofitukker #drinkee Sofi Tukker performing "Drinkee," exclusively for Baeble Music. Try Our Video Apps: iPhone: http://baeble.me/1S7x5p3 Android: http://bae...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar İzmir içi flat ekran CRT monitör arıyorum. 17" samsung monitöre 150tl isteyen var. İnsanı LetGo'dan soğutuyorlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9