Xaiomi Bluetooth Problemi

Selamlar, daha düne kadar xiaomi mi note 10 lite ve jabra talk 45 kulaklığmla çok net bir şekilde telefonla konuşabiliyordum fakat artık çağrılar birden kalitesizleşti (telefonun kendi ahizesinden net geliyor ses, operatörle ilgisi yok), müzik ve podcast dinlerken ise kalite yine eskisi gibi yüksek. Aynı kulaklık iphone 5s ile de eşleşik, orda hiçbir sorun yok konuşurken gayet net ses alabiliyorum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor tahmini olan var mı? Nasıl çözeriz?

#TeknoYardım #xiaomi #Bluetooth #bluetoothkulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi redmi note 9 pro mu alınmalı yoksa Xiaomi Mi Note 10 Lite mı? Teknoloji dünyasından bayadır uzak kaldım, artıları eksileri, kronik sıkıntıları var mıdır? Biraz armut piş ağzıma düş oldu ama gerçekten araştırma fırsatım olmadı.

#xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telsiz telefon ihtiyacımız var, 170m2 dükkanda kullanmak için, ne tavsiye edersiniz?

Herkese iyi akşamlar.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Yurt dışı kaynaklı bir site foyalarını ortaya çıkarağımı fark edip beni banladı, başka browserdan girebiliyorum vpnsiz fakat bu engellemeyi nasıl yapabiliyorlar? Nasıl kaldırabilirim? Çerezleri sildikten sonra siteye eriştim fakat iletişim sayfasına girip mail yazıp göndere bastığımda hata veriyor. Tarayıcı Firefox.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Natro'nun wordpress hostingini nasıl bilirsiniz? Veya kullanımı basit başka wordpress hostingi var mı? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Xperia XZ (7.1.1) Aşırı zayıfladı, telefon çöp gibi. Wipe işlemi yapacağım ama gene düzelmezse ne yapmalı? Güncellemeye de korkuyorum daha beter olur diye, ama artık kamerayı bile açtıktan 30-40 sn sonra ısı artışı diyip kapatıyor. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Merhabalar. Whatsappta ilaç, tanı vs paylaştığımız bir grup var. Ara sıra guruba girip arama yaptırmam gerekiyor fakat telefonu iyice yormaya başladı. Sohbeti dışa aktar diyip drive seçtiğimde de hepsini aktarmıyor. Tüm konuşmayı içerisinde arama yapılacak şekilde aktarmanın, yedeklemenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Vodafone fiber internet kullanan var mı aramızda acaba? Süperonline fiberden vodafone'a geçmek istiyoruz. Süperonline fiyatları acayip artmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet tarifemin süresi doluyormuş. Fiyatlara baktım da Vodafone fena değil gibi duruyor. Fiber için hangi model modem veriyorlar? Superonline'ın bi önceki serideki modemi çok problemliydi, aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Remouse, ghost mouse gibi mouse hareketlerini sınırsız tekrar eden bedava program var mı acaba? Remouse standartta en fazla 3 tekrar yapıyor. Üniversite hastanesinden randevu almaya çalışıyorumda. Yeni saatler tamamen random, laptop boşa çalışmasın masanın kenarında bana randevu ayarlasın diyorum 😀 Hepinizin bayramını kutlarım bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap