Bir BİM Klasiği:

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 33 / 34

Merhabalar,
200TL civarına kulaküstü kulaklık arıyorum. İsteğim rahat olması, öyle hemen yıpranmaması, sesi göreceli olarak iyi vermesi(bir kulaklıktan daha ne istenir :D). Bütçem az biliyorum ama daha fazla veremem, ve çıkamam. Rampage falan almak istemiyorum ama büyük ihtimal bu tür markalar var bu fiyata. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KRAK3NN @passenoir

  Bende çok para vermemek adina zamaninda çok meşhur olan Gamepower Medusa'yı aldım yani genel olarak dediklerinizi yerine getirebilen bir kulaklık.1 yıl oldu nerdeyse alalı henüz bir yıpranma falan yok ama ileride tabi bu kaçınılmaz son muhtemelen marka farketmeksizin.

  Edit: Şimdi fiyatına baktim da 269 tl falan diyo,ben 1 yil önce 160 liraya almıştım kesinlikle o fiyatlara değmez.

Yılbaşını nasıl geçirmeyi planlıyorsunuz? #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Mate 20 Lite cihazımda amoled yanığı gibi bir şey olmaya başladı. Daha bugün farkettim. Ekranı LTPS IPS LCD galiba. Sebebi çok mu yüksek parlaklıkta kullanmaktır veyahut garantilik bir sıkıntı mı? Telefonu alalı daha 1 yıl olmamıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yakında evi taşıyacağım, yeni gittiğim evde fiber altyapısı vs. imkanlar var. İnterneti yeni eve taktığımda çalışmayacak galiba, hangi işlemleri yapmam ve tahminen ne kadar beklemem gerekiyor. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. ISS: Türk Telekom Fiber

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Türk Telekom'la yakın zamanda hiç tecrübem yok ama Turkcell Superonline'a online başvuru yaptım, ertesi gün ekip gelip kurulumu yaptı. Türk Telekom'un da kendi fiber altyapısı için muhtemelen çok beklemeden kurulum yapabildiği bir süreci vardır.

 • konsolide simülasyon @konsolide-simulasyon

  Dairenin kapısına ince optik kablo geliyorsa elinizdeki boşa çıkacaktır. Onların tek cihazda fiber kabul edip internet dağıtan cihazları var
  Performansından memnun olmazsanız yine elinizdekini de kullanma yöntemleri var
  Eğer daireye kalın bakır kablo geliyor, elinizdeki cihazda olması muhtemel mavi renkli-wan portu varsa onunla devam etmede engel teşkil eden bir şey yok.
  TT çağrı merkezi geçenlerde hızlı açtı ben de. TC kimlik girince hızlı bağlıyor olabilir. Olmadı TT destek Twitter hesabından yazın geri dönüşleri oluyor

 • Joe @joe

  Geçiş yapıcan..adsl is fiber devam edicen. Onlar gerekeni yapacak.

Merhaba,
https://codepen.io/futurecoderix/full/gOwWdjw Şöyle bir şey yaptım, sizce nasıl olmuş? Bir öneriniz var mıdır? Yazılıma yeni başladım hobi olarak ilerliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

31 Aralık sokağa çıkma yasağı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

20 yaş altı için hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap