1.5 - 2 gramlık silikonlarla kandırdığım güzellikler. Olta balıkçılığında en zevkli yöntem bu bence. (Lrf diye araştırabilirsiniz). Adamlar boğazda 250 gram kurşun atıp çekerek avlanırken bazen 0.8 grama kadar düşüp avlanmak çok zevkli.Takımlarda 0.06 mm örgü misina kullanılıyor genelde.İşin en zevkli yanı bu yöntemle yapılan avlarda oltaya 10 gramlık gümüş de gelebilir kilo üstü levrek de. Limit altı balıklar yaşam alanına geri gönderiliyor,gönderilmeli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 sene olmasına az kalmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Binada ankastre yok, binaya gelen herhangi bir altyapı kablosu yok ama ttnet sistemlerinde altyapı var gözüküyor. Başvuru yaptım bakalım neler yaşayacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10 mbit Superbox ı aylık 129 liradan satışa açmışlar yine. Vergisiyle beraber 139 lira aylık ödenecek tutar.#superbox #Turkcell

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi

Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

Ev internetinde fark yaratan yenilik! Fiber altyapınız yoksa Superbox yüksek hızlı internet için evinize geliyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Mi band 4 oksijen saturasyon oranını ölçebiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne dersiniz ? #Vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Yeni taşındığım yerde şu an tek oturan benim toplam 8 daire var. Ttnet i aradım fiber ve vdsl altyapınız var diyor ama binaya gelen kablo falan yok. Ankastre kutusu falan da yok müteahhit bina içi kablolamanın olduğunu söylüyor. Bu da millenicomdan yaptığım altyapı sorgulama. Bu telekoma kabloları nasıl cektirebilirim tek daire olduğu için sallamazlar gibi geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13