Ne zaman ara vermen gerektiğini bilmek lazım, birkaç saattir kod yazıyorum bir kafa dağıtmak için ps4'ü açtım ama giriş yaparken x'e basmak yerine klavyeden enter'a bastım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam lp'lin wallapaper #benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkaplan rengi #000000 olan, vs code ve vs tema eklentsi var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yabancılar ile uyum farkı çok sinir bozucu. Onlarda 35% bizde is %35 şekilde yazılıyor. Her seferinden yanlış yazıyorum insanın sinirini bozuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Video'dan Gif yapmanın en kolay ve güzel yolu nedir ? Siz ne kullanıyorsunuz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özellikleri düzgün olan çevre birimlerinin neden hepsi Gamer edition? Adam akılı bir şey alacağımı hem pavyon gibi yanarlı dönerli hem de ekstra pahalı. Biraz uçuz olanlarında ise bu ışık kapanmıyor bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Höşelek @benvaryaben

  eskiden teknoloji teknoloji piri insanların takip ettiği ve yön verdiiği bir sektördü. şimdi çoğu üründe aradığım özellikleri bulamıyorum. gaming anakart gaming ssd gaming kulaklık gaming bilmemne...

  bu velet ediyşın ürünlerin sonu gelmeyecek. en iyisi alışmak. yapacak bişey yok...

  • Deniz EFE @deniz-efe

   Abi 6-7 senedir Logitech g502 hayali kuruyordum o zaman 200-250₺ di şimdi en ucuzu 500₺. 3. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bölüme başlayalı beri bir mekanik klavye istiyorum, onunda kaliteli en uygun 350₺ den başlıyor. Klavye mouse 850₺ vermek istemem veremem de.

  • Höşelek @benvaryaben

   @deniz-efe ikinci el tarafına da bakmakta fayda var. çevre bileşenleri çok pahalı ne yazık ki.. 2013te aldıığım mouse u kullanıyorum hala. bi ara çift tık yapıyordu geçen seneydi sanırım kendim tamir ettim hala da kullanıyorum. daha iyi bir mouse da alabilirim tabi ama şimdilik bu paraları vermek pek mantıklı değil. belki kablosuz bir mouse alalbilirim.

 • Rasko @rasko

  Birebir aynı sorunu yaşıyorum. LED'den RGB'den şikayet edince "ledsizini al" diyorlar, ulan yok ki ledsizi! Ledsiz ürünlerin hepsi giriş seviyesi, saçma sapan şeyler. Kaliteli koltukları bile geymır yaptılar, ledli koltuk satıyor adam, şaka gibi.

God of War, yükleme ekranlarını o kadar güzel gizlemiş ki diğer oyunlarda yükleme ekranı sinirimi bozuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4 indirme hızı limti falan mı var? Olması gerekenden yavaş indiriyor da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap