Biraz önce Forza Horizon 4'te Rimac Concept Two'yu denedim. Yarış yaparken motor sesi yerine sadece tekerlerin sesini duymak şaşırtıcı. Toplam 1914hp'lik motorları sayesinde 0-100 hızlanması 1.85 saniye aynı zamanda 0-400 hızlanması da akıl almaz seviyede fakat top speed konusunda klasik araçların gerisinde kalıyor en fazla 415 gördüm 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop fanı sağ tarafta ve masanın yapısından dolayı ps4 tam fanın yanından ama arada bir 1.5 karış mesafe var gelen sıcak hava sıkıntı olmaz değil mi ?
Edit: Araya Kitaptan duvar yaptım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Tarihteki olayların ve kişilerin ne olduğunu karar verilmesi güncel olarak güçlü devletler tarafından yapılması çok komik. The Grand Tour izliyorum ve özel bölümleri var, Dünyadaki bir ülkeye gidip geziyorlar. Almanya'ya gidip Hitler'e, Rusya'ya gidip Stalin'e, Moğolistan'a gidip Çengiz Han'a ne kadar kaka ne kadar katil insan diyorlar ama Amerikaya gittiklerinde kızılderiler hakkında hiçbir şey yok yada İngilizlerin 1. Dünya savaşında Dünyanın içinden geçtikleri hakkında bir şey demiyorlar. Bu durum gerçek hem komik hem sinir bozucu, kendilerine sütten çıkmış ak kaşık gibi görüyorlar.
Dipnot: Yukarıdaki hiçbir isimi savunmuyorum sadece bu durum sinirimi bozdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ali Pektaş @alipektas

    Kimse ayranım ekşi demez zaten. Toplumların doğal refleksi o. Ne kadar yaşadığın toplumun kültürüyle, değerleriyle içli dışlı yetiştirldiğinle alakalı biraz. Bir de bir laf var "tarihi kazananlar yazar" diye; kim kazanırsa onun kültürü, doğruları empoze ediliyor. Biz olsak farklı olmayacaktı.

  • Hado @hado

    Top Gear lafını esirgemez genelde. Kendilerine, Amerikalılara lafı sokar her fırsatta. Hadi Cengiz daha iyisini görmedi de diğer iksini itin neresine soksan yakışır. Kızılderililere gelince tek bir karakter bulamıyorsun özleştirecek, o yüzden biraz hasır altı ediliyor.

Eskiler bir şey diyorsa vardır bir hikmeti. İki saattir untiy remote çalışmıyor ve ben o sürede sdk'ları falan kontrol ettim çalışmadı. İnternete kapat aç düzelir diyordu ve bilin bakalım kapat aç yapınca ne oldu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amerika da casper diye yatak üreticisi olduğunu biliyor muydunuz ?

The Best Bed for Better Sleep | Casper®

Get the sleep you've always dreamed of. Casper's award-winning mattresses, sheets & more are quality-crafted and ethically built in the USA. Free shipping & returns!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede bu aralar çok fazla siyasi trollük yapılıyor. Biz bildiriyoruz ama admin sürekli sistem başında olmadığı için bazen o yazı 12+ saat bile siteyi kilitleyebiliyor. Siteye eğer bir yazı belirli bir sayının üzerinde "Kötüye kullanım bildir" aldığında yazı otomatik olarak askıya alınsın sonra admin bakıp kaldırılmasına kara verilse olmaz mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap