Uzun zaman sonra yazamadığım algoritma çıktı. Teknik olarak yazdım ama bastırınca saçma bir görüntü oluyor. Sorun şu bir tane int array ve bir tane sayı olacağız. Arrayin içindeki sayılar ile 4 işlem yapıp diğer sayıyı elde edeceğiz basacağız.

Örneğin :
int[] array = [1,5,8,13,28]
sayı = 55

5 * 8 + 28 - 13 = 55 şeklinde.Fikri olan ?

Edit : Dizi uzunluğu sabit değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada bir arkadaşın önerisi üzerine Donut Media izlemeye başladım. Bazı arabaların hikayesini biliyordum fakat efsane arabalarının hepsinin bu kadar güzel rekabet ve deli insanlar tarafından yapılmış olduğunu öğrenmek güzel 😀

Dipnot : GMC bildiğin otomobil üretiminin EA'i.

Donut Media

Donut Media. Making Car Culture Pop Culture. Motorsports? Supercars? Auto news? Car pranks? It's all here.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aklınıza gelen güzel recursive fonksiyon örneği var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu uygulamayı gitHub da paylaşmayı düşünüyorum fakat başlık kısımlarında biraz saçmaladığımı düşünüyorum. Söyle yap dediğiniz bir yer var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir tane + işareti 500 satır kodun çalışmamasına neden olabiliyormuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube'un şu çocuklar için video önerme sorunundan sonra algoritma falan değişti sanırım. Bugün ankete şöyle bir soru geldi. Bu videonun tamamını yada bir kısmını izledim diye sordu evet dedim.Sonra bir daha bak bu video'yu izledin kesin kararın diye sordu. Vallahi izledim dedim ondan sonra bu videodan sonraki şu video önerisi nasıl diye sordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dil konusunda hem kendim hem de ülke olarak özürlü olduğumuz için çevirici tarzında bir uygulama yazdım.Bu uygulama yandex translate api'sini kullanıyor ve çevri yapıyor ardından daha sora o kelimeye tekrar bak diye database kayıt ediyor. Ben bu uygulamayı gitHub'a yüklemeyi düşünüyorum. Bazı kısımlarda İnternette araştırma yapıp bulduğum kısımlar oldu. Bu uygulamayı yüklerken nelere dikkat etmeliyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tür etkinliklere katılmak için sürüş konusunda bir yeterlilik istiyorlardır değil mi ? Çünkü altındaki araba uygunsuz ellerde gerçekten bir silaha dönüşebilir. Bu arada bizim ülkede tek beyaz araba satılsın adamlar özel renk yapıyor yuh!

Lamborghini Factory - the Best Day of My Life | The New Car Show

Download Asphalt 9 FREE on iOS, Android and Windows here : http://gmlft.co/axplnya You know that James LOVES Lamborghinis. Ever since he was a little boy in ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Small feature diyor hala. 2023'te falan çıkacak herhalde oyun.

Edit : Birde daha oyun motoru tam olarak bitmemiş diye biliyorum yani oyun ve motor aynı anda gelişiyor. Eğer öyleyse bence bir sonraki oyuna bakalım. Sebebi ise şu Witcher 2 ve oyun motoru paralel geliştirilmiş. Witcher 2 oynarken sanki bir şeyler eksikmiş gibi hissediyorum fakat aynı motor witcher 3'te yağ gibi akıyor. (Yanlışım varsa düzeltin)

BeğenFavori PaylaşYorum yap