https://www.turkiye.gov.tr/sgk-cep-telefonu-bilgisi-beyan

Buradan cep telefonu numaranızı beyan ederseniz doktor ilaç yazdığında ilacın ismi SMS olarak geliyor. İlaç ismini unutanlar ve doktor yazısını okuyamayanlar için güzel hizmet.

SGK Cep Telefonu Bilgisi Beyan

Bu hizmet kullanılarak, SGK cep telefonu bilgisi kaydı olanlara bazı projeler kapsamında SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Hazır rdr2nin pcye çıkacağı duyurulmuşken ondan daha güzel, hikayesinin filmi yapılsa binlerce oscar ödülü alıp 30 sene sonra bile böyle efsane film vardı diye hatırlanacak, oynanış ve hikaye konusunda çok keyifli olan call of juarez bound in blood oyununu oynamanızı öneririm.

Windows 10da 2 sorunu var ama çözümleri basit. Birinci sorun açılış videoları ve ana menüdeki arka plandaki video ters oynuyor. 200mblik bir fix dosyası sorunu çözüyor. İkinci sorun grafik ayarlarında çözünürlük kaydedilmiyor. Save klasörüne kullanıcı izinleri verincede bu sorun çözülüyor.

Hikayeyse hikaye, atmosferse atmosfer, düelloysa düello, apaçiler, aşklar, entrikalar, acılar, yan görevlerde çiftlik basmalar, 2 farklı karakterle oynayabilme, 2 karakterin kendi aralarındaki laf sokuşlar, ihanetler, intikam, kavga, ata binme, sürprizler herşey bu oyunda. Türkçe yamasıda mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap