DSÖ/WHO'nun nasıl bir Çin kuklası haline geldiğini krizin başından beri (insandan insana bulaşma gerçeği, gerçek enfekte, kayıp ve iyileşen rakamlarının gizlenmesi, gerçekten yayılım gösteren coğrafyanın bir noktaya kadar gizli tutulması vs) sürüsüne bereket skandal ile görmüştük zaten, bu defa tüy de dikmişler.

https://twitter.com/orko_8/status/1243956900988936193

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mevzu bir "Teyyo Pehlivan" goygoyu değilse süfermiş, gülmekten gözümden yaş geldi asdfklasjdksaljdkasljdklas =D

https://www.instagram.com/p/B-Qujq1DMBm/

View this post on Instagram

#karikafilm

A post shared by Emrah Ablak (@emrahablak) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dün ülkemizin ne kadar şahane olduğunu haykırmıştım, skandalın bir başka ayağının ortaya çıkışıyla birlikte bir defa daha haykırmadan duramadım. ŞAHANE!

https://twitter.com/avrasyaanket/status/1243846043504128000?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

aslında dün aras kargo ile geldiler, lakin 24 saatlik üzerine bolca izopropil alkol fısfıslamalı 24 saatlik bir balkon karantinasına aldım hem paketi hem kendilerini n'olur n'olmaz diye.

bugün 4 yıla yakın bir süredir vazifelerini yılmadan yerine getiren abilerinden kısmi görev devir teslimi gerçekleştireceğiz. yıpratıcı ekipman ve hareketlerde yine eskileri iyice dağılana kadar kullanamaya devam ederim zira. (bir 6-8 ay daha hatta belki biraz daha bile fazla dayanırlar gibi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
View this post on Instagram

Учора Кабінет Міністрів на один місяць запровадив режим надзвичайної ситуації. Це важливе рішення для здоров’я українців. Його не слід плутати з надзвичайним станом. Надзвичайна ситуація – це тимчасовий правовий режим, який консолідує роботу всіх владних органів і, водночас, не обмежує конституційні права громадян. Цей режим – не про диктатуру, це – про дисципліну. Наразі ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього. У режимі 24/7 триває забезпечення України усім необхідним. Вночі ми очікуємо з Південної Кореї літак, який має доставити 100 тисяч тест-систем ПЛР. Завтра – чекаємо прибуття з Китаю близько двохсот тисяч спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тисяч ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легень, велику кількість масок для аптек. Дорогі громадяни, я хочу подякувати тим, хто свідомо залишається вдома й дотримується самоізоляції. Цим ви допомагаєте країні.

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm siz sanırım geçen sene CANON PIXMA G3411'i incelemiştiniz, kutusundan mürekkepleri çıkıyor muydu, anımsıyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sadece Linksys cihazlar etkilendiği söyleniyor, eh ülkemizde son kullanıcı tarafında neredeyse hemen hiç tercih edilmediğine göre bizi teğet geçecektir. (bende olacak bir Cisco ADSL modem router'ı da kim bilir hangi sandık dibinde, hangi dolap üstü hurc içindedir)

https://arstechnica.com/information-technology/2020/03/new-attack-on-home-routers-sends-users-to-spoofed-sites-that-push-malware/

New attack on home routers sends users to spoofed sites that push malware

Attack, which uses DNS hijacking, is the latest to capitalize on pandemic anxiety.
BeğenFavori PaylaşYorum yap