değerli @umtk xiaomi mi 9t ile yeni yeni satışa başlayan mi 9 lite'ın kamera konfigürasyonları (en azından ana kamerada) aynı mıdır? zira hafıza kartı desteği, amoled panel ekranı ve nispeten daha uygun fiyatıyla epey akıl çelici bir cihaz olmuş görünüyor da.

CPU & GPU olarak da öyle çok fazla değil de "bir tık" daha düşükmüş gibi olduğundan o kısmını pek kurcalamıyorum, zaten telefonda oyun da oynamıyorum. siz ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Samsung Magician'ın yeni sürümü (6.0.0) çok şık ve öncekine nazaran biraz daha kullanışlı olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hobaaa! temiz kurulum akabinde uygulamaları yeniden kurarken ES File Explorer'in benim de sahip olduğum ücretli sürümü de dahil olmak üzere her şeyi ile Google PlayStore üzerinden uçurulduğunu farkettim, nedir ne değildir diye araştırdığımdaysa öğrendiklerim hepten midemin bulanmasına neden oldu.

hani neredeyse Android ile yaşıt, ilk akla gelen başat uygulamalardan biriydi. geliştiriciden geliştiriciye paslanıla paslanıla ne rezillikler dönmüş meğer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Android'de TWRP ile daha önceden yedeklediğimiz yapıyı temiz/fabrikasyon sürümü telefona geri yüklemeden evvel yine tam bir temizlik olması açısından neleri wipe'layıp nelere kesinlikle dokunmuyorduk lütfen anımatabilir misiniz arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yaklaşıyor gelmekte olan! #RiseOfTheMachines

https://www.youtube.com/watch?v=_sBBaNYex3E&feature=youtu.be

More Parkour Atlas

Atlas uses its whole body -- legs, arms, torso -- to perform a sequence of dynamic maneuvers that form a gymnastic routine. We created the maneuvers using ne...
BeğenFavori PaylaşYorum yap