heyt beee! c'anım ülkemizin 17 yılın ardından iyice zirveye çıkan açık mert korkusuz habercilik anlayışı ile ne kadar gurur duysak az bence.

https://www.youtube.com/watch?v=s0WA08iIe_Q

"Taksim Dayı" Taksim'de!

BİR SOKAK RÖPORTAJINDA VERDİĞİ CEVAPLARLA, BİR ANDA İNTERNET FENOMENİ OLDU... SHOW HABER, ‘’TAKSİM DAYI’’ LAKABIYLA ÜNLENEN MUAMMER TOPAL’I BULDU. TAKSİM DAY...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

sponsorla CES'e gidip de akabinde sponsor olan teknoloji bakkalının teknolojiye alabildiğine uzak kalantorlarıyla zoraki söyleşiler yapmak zorunda olunmasındansa hiç gidilmemesi daha iyi. (Y)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hep kedi mi paylaşacağız yahu, arada da köpeklere fırsat vermek lazım. ^_^

https://www.instagram.com/p/B7aIPYPIAx1/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

KAMU SPOTU: Turkcell SuperBox almayın, tünelin ucu çok ... bir yere çıkıyor. -_-

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15
 • omerfsavas @omerfsavas

  Ben neredeyse 6 aydır kullanıyorum bir problem yaşamadım bu zamana kadar.

 • demigod @demigod

  @fatihy @omerfsavas

  ağustos 2019 başından beri aboneyim, 2 ay öncesine kadar benimkinde de hiçbir problem yoktu. 2 aydırsa defalarca aramaya rağmen giderilemeyen, nadiren de sadece 1 akşam için geçerli olacak şekilde giderilen sorunlar mevcut. 20/5'lik hizmette en düşük 18,5-19 downlad'a 5-5,5 upload alırken şu andaki durum 3-5 arası download 3-5 arası upload şeklinde.

  her ay 170TL ödüyorum bu rezalete.

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Bende şirkete bağlı büyük bir tarım arazisinin ofisine aldırdım 8-9 ay önce. İnternet üzerinden satış yapıp fatura vs kesiyorlar 3-4 kişi kullanıyor internet hizmetini. Arazi İstanbul'un köylerinden birinde. Alt yapı yok. Suoperbox'dan çok memnunlar. Arada bende bağlanıp hızlarını kontrol ediyorum,tatminkar.

  • demigod @demigod

   şu anki durum aşağuda.

   müşteri temsilcisinin müdahalesine rağmen vaziyet bu. ancak nihayet bu akşam empati kurabilen gerçekten iyi kalpli bir insana (her şeyden önce kendisinin de aynı zamanda bir tüketici olduğunu belirterek yaşadıklarımı gayet iyi anladığını bir hayli detaylandırarak hasbıhal etti) denk geldim de arıza kaydı oluşturdu, öncekiler bunu ısrarla yapmıyorlardı.

   saha ekibi sevk edecekler, bakalım neler olacak. zira 2 ay öncesine değin hız dediğim gibi download'da en düşük 18,30 Mbps upload'da en düşük 5 Mbps şeklindeydi. bu akşam adeta zirve yapmış halde, ayrıca şöyle bir durum da yaşandı ki tuzu biberi oldu o da.

   "0532 532 00 00 no'lu Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aradığınız vakit şundan kısa zaman öncesine değin 2 no'lu menü altından Turkcell Superonline müşterileri ile birlikte işlem görmek üzere yönlendirme yapılıyor ve sonrasında GSM Numaranız, Müşteri Numaranız ya da TC Kimlik Numaranız ile giriş yaparak sesli yanıt sistemine de "Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İstiyorum" diyerek müşteri temsilcisi ile görüşebiliyordunuz.

   bunu değiştirmişler ve artık 1 no'lu menü altından Turkcell Hat ve SuperBox kullanıcıları" şeklinde aktarım yapılmakta, fakat bağlandığınız müşteri temsilcileri bundan bihaber vaziyetteler. Israrla sizi ana menüye geri döndürmeye ve 2 no'lu seçenek altından erişim sağlamaya zorluyorlar ancak orada da artık ne Superbox'a tanımlı GSM Numaranız, ne Müşteri Numaranız ne de TC Kimlik Numaranız tanınmamakta. dolayısı ile hatalı giriş uyarılarını ard arda alıp hattan düşürmekte."

   bıktım, sıtkım sıyrılmış vaziyette. kendimi sağılmayı bekleyen doru bir inek gibi, kerizler şahı padişahı gibi hissediyorum.

  • Agab @agab

   @demigod Bayiye gidip çözmeyi denediniz mi?

  • demigod @demigod

   @agab daha mevzunun başlarında "çağrı merkezi arıza kaydı oluşturup sisteme düşerse konu bize aksediyor, saha ekibi sizden randevu alıp geliyor" diyerek çağrı merkezine yönlendirdiler hocam. neticede 2 ayın sonunda o arıza kaydı açılabildi. bundan sonrası UMUYORUM cayma bedelsiz hizmet iptali noktasına gider, müdafim yakınım olmasına rağmen artık ona pasladığım hukuki mevzulardan yılmakta olduğunu şakayla karışık da olsa laf arasında sokuşturdu geçenlerde. çözmezlerse ve dolayısıyla bir de bunu eklersem her şeyin tadı kaçmış olacak.

  • Agab @agab

   @demigod Ekşi'ye falan başlık açarsanız direkt ilgilenirler.

  • demigod @demigod

   @agab eğer saha ekibi de geldiğinde çözemezlerse işi dava noktasına taşımadan bir de onu denerim artık, fikir için teşekkürler. (Y)

an itibariyle OnePlus 5 güncelleme alıyor (işalla Android 10 dinimiz amen)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ne âlâ memleket bee! mega kentinin göbeğinde masum insanlara dönük bir kriminal aşiret terörü yaşanıyor ve ilgili yetkili olması gereken tüm kurum, kuruluş ve kişiler öyle hiçbir şey yapmaksızın seyreyliyorlar...

https://eksisozluk.com/entry/100585317

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Ne yaptılarsa yıkamadılar devleti. Atatürk temelini sağlam atmış zamanında.

 • alipektas @alipektas

  [Olayın tamamen anlatıldığı gibi olduğunu varsayıyorum]
  Umarım başima gelmez ama olur da gelirse:
  Eşime, aileme, kardeşlerime biri bunu yaparsa; yani isteyerek, gururlanarak, şevkle değil ama kesinlikle yapacağım şey ruhsatlı yivsiz av tüfeği alıp o sokakta bu p*çin üzerine saçmaları boşaltmak olurdu. Bir gram tereddüt etmezdim yani. Sonrasında pişman olacaıma da yüzde yüz eminim tabi. Hatta yapılabilecek en aptalca şey bu ama öyle bir durumda bunu yapmamaya direnebileceğimi hiç ama hiç sanmıyorum.

Chromium tabanlı ve aylardır açık beta kanalından Mozilla Firefox kullandığım kadar deneyimleyip muazzam memnun kaldığım yeni Microsoft EDGE tarayıcının tam sürümü yayınlandı.

benim gibi Mozilla Firefox takıntınız/fetişiniz yoksa şiddetle tavsiye ederim.

https://www.microsoft.com/en-us/edge

#Microsoft
#MicrosoftEdge

edit: bu arada bu önemli! kurulum esnasında eski yani mevcut EDGE sürümünü sisteminizden kaldırmakta. benim biladerin evindeki Türk Telekom Fiber'in abidil gubidik router'ından da biliyorum ki bazı abuk cihazların arabirimlerine Chrome ve/veya Firefox'un güncel sürümleri ile erişim mümkün olmayabiliyor. ayrıca yine eski EDGE üzerinden PC'de EPUB okuma özelliği vardı sanırım, yenisinde yok. kullanageldiğiniz bir özellikse bunu da dikkate alın.

sonra kulaklarımı çınım çınım çınlatmayın diye başa alarak belirteyim dedim. =P

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hoş geldin iki gözüm.

#wikipedia
#HerŞeyÇokGüzelOlacak (bak bu buraya cuk oturdu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hücum yeleğine tahta oturur gibi çökmüş ya la😸

https://www.instagram.com/p/B7WRIw8gaZg/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap