halen daha sürüsüne bereket kişinin farkına varamadığı, son birkaç yıldır ortamlara düşen en şahane ve gerçekçilikle aksiyon arası dengeyi en şahane tutturan FPS'dır. özelinde WW2 temasıyla gelişi de adeta pastanın üzerindeki çilektir.

velhasılkelam dibine kadar underrated vaziyettedir, alın arkadaşım şu oyunu fakat almakla kalmayın akın ortamlara. cephe atmosferi ve takım çalışmasını bundan daha iyi deneyimleyebileceğiniz bir şey henüz yok, bu kafada yapımcılar da pek kalmadığına göre öyle yakın zamanda görebileceğinizi de sanmam.

https://store.steampowered.com/app/686810/Hell_Let_Loose/

Hell Let Loose on Steam

Hell Let Loose is a realistic World War Two first person shooter with open battles of 100 players with infantry, tanks, artillery, a dynamically shifting front line and a unique resource based...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Windows 10'da klasik stereo kulaklıklar için sanal surround (uzamsal ses) desteği sunan 2'si ücretli 3 uygulama arasında yer alan ve Dolby Access / Dolby Atmos'tan çok daha başarılı olan DTS Sound Unbound / DTS Headphone an itibariyle Microsoft Store üzerinden iyi bir indirimde. 28,12TL'ye edinilebiliyor, ilgilenenlerin indirim bitmeden değerlendirmesini tavsiye ederim.

#Windows10
#UzamsalSes
#DolbyAtmos
#DTS
#MicrosoftStore
#İndirimVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

cumartesi gecesine startımızı verirken Elvis binayı terketmezden evvel dev (hem de ne dev) kediciğim Floor'dan gelsin şu halde...

#TSMetalcileri

https://www.youtube.com/watch?v=JYjIlHWBAVo

NIGHTWISH - Ghost Love Score (OFFICIAL LIVE)

Nightwish "Ghost Love Score" from SHOWTIME, STORYTIME. Order here: http://bit.ly/nightwish-showtime SUBSCRIBE to Nuclear Blast YouTube: http://bit.ly/subs-nb...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

need for speed heat çok ama çok leş olmuş be.

hdr destekli bir monitörünüz varsa windows 10 altında forza horizon 4'ün başaramadığı (ki bu da aslında tamamen windows 10'dan kaynaklanıyor, zira xbox one x ile aynı hdr destekli monitör ve/veya tv ünitesinde hiçbir sorun yok) ışık ve renk cümbüşünü sunan, esasında bunun dışında da hiçbir getirisi olmadığı gibi gerek pist koşulları, gerek sürüş fizikleri, gerekse de araçların oyuna aktarımında adını koyamadığım bir olmamışlık (çok oyuncakvari, gerçekçilikten uzak diyeceğim ama yetmiyor/karşılamıyor) ihtiva etmesi nedeniyle tam anlamıyla çöp olmuş.

electronic arts serinin adının kredisinden yemeye devam etmiş, lakin anlaşılan o ki o kredinin seriye ihanet ettikleri sürüyle fiyasko neticesi çoktan tükendiğinin ve negatife geçtiklerinin farkında dahi deği.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

donanımhaber forumlarının teknik alanlarında ürünlerle ilgili soru soranlar cidden ruh hastası, öyle böyle değil ama kendi kendimi s...... kıvama geldim ürünle ilgili gerçeklerle uzaktan yakından alakası olmayan kolpaları düzeltmek ve "bu ne lan şimdi?" şeklinde adeta dondurmayı shot yapmışcasına icebrain'e uğratan sorularla muhattap olmaktan.

cidden ruh hastasılar ama öyle böyle değil, böyle elektrik trafosuna bağlayıp kova kova suyu üstlerine attıktan sonra kauçuk kaplı beyzbol sopasıyla sabaha kadar zopalanası tipler. öeeeh.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • demigod @demigod

  yahu herifin teki çıkmış dümdüz, hiçbir alt metni vs ihtiva etmez şekilde yaptığım bir tanıma "hocam bunu falan feşmekan (işte buraya random bir abukluk koyuverin siz kafanıza göre) manasında mı söylediniz?" diye soruyor.

  diyorum ya böyle farklı taraflara çekilebilecek ya da birden çok anlamı olacak bir şey söylemiş olsam anlayacağım yine. fakat değil yahu, sorduğu şeyi "acaba ben bunu bu şekilde sormuş olsam o anda aklımdan ne geçiriyor olurdum" diye düşünerek empati kurmaya çabaladım, yok arkadaş olmuyor. vallahi de billahi de tilliahi de olmuyor, aynı pırıl pırıllığa erişemiyorum.

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Takılma oralarda hocam sende. Ben ayda 1 kere filan göz gezdiriyorum bazı konulara gerek duyunca. Sürekli dursam sinirlerim bozulur. Ama gayet normal. Çok fazla üye sayısı var. Her tipten adam var o sebeple. 😂

 • TeknoStil @teknostil

  10 yaşında çocuk da, 13-15 yaşındaki sivilceli ergen de üye olup yorum yazıyor ya da konu açıyor.
  Çok takmayın kafaya.

 • Orcun @orcun

  Çok fazlaca anım var. 14. sene olacak aktif olarak hala takılıyorum, var sen düşün kaç tane olay yaşadık gördük. 😀

  • OLDBoy @oldboy

   @orcun hocam senin DH de takılmanı hayretle takip ediyorum. Nasıl dayanıyor diyorum sonra da herhalde stres atmaya girip yardırıp çıkıyodur diyorum. 🙂

  • Orcun @orcun

   @oldboy Hergün bakıyorum. 😀 İşte alışkanlık olmuş işte 2005'den beri neredeyse bakıyorum. Bir ara üyeliksiz takıldım sonra üyeliğim 1 ay kadar banlandı. Gerçi onda da dayanamayıp küfretmiştim. Sonra komple üyeliği sildirttim vs. daha sonra işte 2006'dan sonrası küfür işlerine girmedim. Küfür etmiyordum ama etmekten beter ediyordum. Bu ifşa team olayı var oralarda takıldım aramızda yönetimden birileri de vardı. Öyle çok garip şeylerle uğraştım. Hala işte takılıyorum ama pek yazmam okuyorum vs. bazen işte 2. el birşey satıyorum ilan veriyorum vs. vs.

OLED BURN IN ACİL BRAZZERS LOGOSU KALDI [SSLI] » Sayfa 1 - 2

arkadaşlar acil ama aciiilllll tavsiyelere ve yardıma ihtiyacım var lütfen CİDDİ CEVAPLAR LÜTFEN oled televizyonum burn in yaşadı bunu düzeltmenin yol
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7