Satılık Kingston kc2000 500 GB M2 SSD sıfır ürün, açılmadı. 3000 mb okuma, 2000 mb yazma. bugün alındı Vatandan. 550 TL ye veriyorum. Fatura mevcut. İstanbul Bakırköyde elden teslim edebilirim. #ssd #m2sata #m2ssd #M2 #kingston #ikinciel #Satılık #sıcakfırsatlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#Vodafone red havaalanında sunduğu tav primeclass hızlı geçiş ve lounge hizmetini sonlandırmış. Bugün rezil oldum resmen. Müşteri hizmetlerini aradım, sonlandırıldı dediler. Atatürk havalimanı taşınıyor ondan mı dedim, hayır dedi müşteri hizmetleri yetkilisi, anlaşmamız sona erdi dedi. İnsan önceden haber verir dedim, bizle ilgisi yok, karşı taraf sonlandırdı dedi. İnternet sitesine bakıyorum, taşınmadan dolayı diyor ve diğer havaalanlarında devam ediyor yazıyor. Avantaj cepte uygulamasına bakıyorum, servis kaldırılmış komple. Sonuç mağduriyet tabiki. #vodafonered

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hele gelen maile bak hele 🤣😄

Case #31289547

Distribution and storage of pornographic electronic materials involving underage children.

My name is Darell Hampton and I am a technical collection officer working for Central Intelligence Agency.

It has come to my attention that your personal details including your email address are listed in case #31289547.

The following details are listed in the document's attachment;

Your personal details,
Home address,
Work address,
List of relatives and their contact information.

Case #31289547 is part of a large international operation set to arrest more than 2000 individuals suspected of paedophilia in 27 countries.

The data which could be used to acquire your personal information:

Your ISP web browsing history,
DNS queries history and connection logs,
Deep web .onion browsing and/or connection sharing,
Online chat-room logs,
Social media activity log.

The first arrests are scheduled for April 8, 2019.

Why am I contacting you ?

I read the documentation and I know you are a wealthy person who may be concerned about reputation.

I am one of several people who have access to those documents and I have enough security clearance to amend and remove your details from this case. Here is my proposition.

Transfer exactly $10,000 USD (ten thousand dollars - about 2.5 BTC) through Bitcoin network to this special bitcoin address:

3PancS4PcFikiCTWerUusKxjJMLWUdgWzW

You can transfer funds with online bitcoin exchanges such as Coinbase, Bitstamp or Coinmama. The deadline is March 27, 2019 (I need few days to access and edit the files).

Upon confirming your transfer I will take care of all the files linked to you and you can rest assured no one will bother you.

Please do not contact me. I will contact you and confirm only when I see the valid transfer.

Regards,

Darell Hampton

Technical Collection Officer

Directorate of Science and Technology

Central Intelligence Agency

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Otobüse bindim gündemi bekliyorum izmirden istanbula yol uzun @gamsizm @leventp
🤗😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steve Jobs öyle ileri görüşlüymüş ki baksanıza zamanında pazara sunduğu iphone tasarımlarının üzerine 6,7,8,x,xr,xs falan çıkmasına rağmen halen geçerliliğini ve kalitesini koruyor ki yine 5s tasarım özelliklerine sahip, donanımı 6s gibi olan se modeli (bir kez daha) piyasaya sürülüyor. Çünkü karşısına konulabilecek bir rakibi yok (tasarımsal olarak). Görünen o ki ilerleyen yıllarda bir kaç kez daha içi makyajlanarak piyasaya sürülecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13
 • Orcun @orcun

  Reyizin savunduğu şey kullanımı kolay bir cihaz idi, eminim reyiz hala yaşasa ekran boyutunu hala büyütmeyecekti. Belki 4 inç civarı yapar ama büyütmezdi çünkü kullanılabilirliği etkiliyor. Bugün kime verirsen ver parmağı 20 25 cm değilse 5 inç ve yukarısı ekranı tek eliyle kullanamaz rahat. Ama ne oldu ? zorla alıştırdılar. Bu işin yani olayı bu 2 elle mi kullanacaksın ? 7 plus aldım da hayatımın en boktan günlerini yaşattı bana sıçtığım telefonu, 5.5 inç yok işte 6 7 inç falan alien olman lazım. Yada işte büyük ekran hastası olman lazım onu kullanmak için, yoksa yani hiç rahat değil.

 • olasandra @olasandra

  Se nin kasasında daha büyük ekran isterük.

 • turker @turker

  Hiçbir telefonun 500+ USD edecek teknolojik özelliği yok.

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  ileri görüşlülük değil çakallık 🙂 çok mükemmel olduğu için sürekli çıkmıyor birincisi tasarıma vakit ayrılmıyor ikincisi ismini a tasarım yerine aynısını yapıp a plus tasarım geldi dese yine alacak adamlar var ondan. Yaşasa idi şuan böyle olmazdı emin ol

1 saniyemi iade etmişler vay vay vay #Vodafone
😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6