Satılık Oppo A9 2020 4GB / 128 GB Sıfır, kutusunda, kullanılmamış, Yurtiçi faturalı garantili, uzay moru cihaz. 2.175 TL İstanbul Bakırköy #Satılık #ikinciel #Oppo görseller temsilidir, cihaz kutusunda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, konu ile uzaktan yakından kim ufak da olsa bilgi veya tecrübe sahibi ise deneyim, fikir ve tavsiyeleri benim için çok değerlidir;

Eminevim, fuzulev, birevim, tasarruf aş gibi ev alma yöntemleri ile ilgileniyorum. Güvenilir mi, sizce mantıklı mı, bu işe girilir mi, bu sistemlere dahil olan tanıdıklarınız oldu mu?

Edit: sistem hakkında bilgi istemiyorum arkadaşlar, güvenilirliğini sorguluyorum, mağdur olan var mı bu işlerde bildiğiniz, ev alan var mı tanıdığınız, sistem sizce mantıklı mı?

#akış #eminevim #birevim #fuzulev #tasarrufaş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Merhaba, yeni oppo a9 2020 aldım, daha kutusunu açmadım çünkü aklım huawei y9 prime modeline takıldı. Onu mu alsam diye düşünüyorum şimdi. İkisi arasında teknoloji olarak oppo daha iyi gibi dursa da huawei'nin pop up ön kamerası ve tam ekran görünümü çok güzel geliyor bana. Oppo tarafında beni 5000 mah pil kapasitesi ve arka kamera çözümü etkiliyor. Fiyatları hemen hemen aynı. Huawei ekran ve grafik kalitesi olarak da daha iyi duruyor. Şuan mate 10 lite kullanıyorum ancak memnun değilim, özellikle galeriye girişlerimde sık sık takılması sorunu var. Çözüm olarak da huawei kendisi şunu diyor, uygulamalardan galeriye girip ön belleği temizleyin o zaman açılır. Bu da beni soğuttu biraz markadan ve emuiden. Oppo hiç kullanmadım, coloros nasıl iyi midir bilmiyorum. Kullananlar varsa görüşleri benim için değerli. Oppo a9 2020 vs Huawei y9 prime?
Not: madem mate 10 lite kullanıyorsun, ne gerek vardı diye düşünenler olabilir, mate 10 litemin ekranı kırıldı, çalışıyor ama kırık var soldan sağa çizgi şeklinde. 450 tl istiyorlar değişim için (ekran pil ile birlikte değişiyormuş). 450 tl vermek yerine bunu ikinci telefon olarak kullanacağım bu şekilde (iki telefon kullanıyorum).

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanlar çiftlikbanka detay maxinete on binlerce tl yi yatırır ama, ben iş kuracağım böyle böyle güzel bir ürün yelpazem var fizibilitem var ama sermayem yok, gel 20 bin, 30 bin işte neyse sermaye koy seni ortak yapayım birlikte kazanalım dediğim zaman yüzüme bakan yok. Ben de bunu anlamıyorum.
#çiftlikbank #yeniişfikirleri #yatırım #melekyatırım #melekyatırımcı #bazenatlarıanlamıyorum #BohemianRhapsody

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 20

Satılık Kingston kc2000 500 GB M2 SSD sıfır ürün, açılmadı. 3000 mb okuma, 2000 mb yazma. bugün alındı Vatandan. 550 TL ye veriyorum. Fatura mevcut. İstanbul Bakırköyde elden teslim edebilirim. #ssd #m2sata #m2ssd #M2 #kingston #ikinciel #Satılık #sıcakfırsatlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#Vodafone red havaalanında sunduğu tav primeclass hızlı geçiş ve lounge hizmetini sonlandırmış. Bugün rezil oldum resmen. Müşteri hizmetlerini aradım, sonlandırıldı dediler. Atatürk havalimanı taşınıyor ondan mı dedim, hayır dedi müşteri hizmetleri yetkilisi, anlaşmamız sona erdi dedi. İnsan önceden haber verir dedim, bizle ilgisi yok, karşı taraf sonlandırdı dedi. İnternet sitesine bakıyorum, taşınmadan dolayı diyor ve diğer havaalanlarında devam ediyor yazıyor. Avantaj cepte uygulamasına bakıyorum, servis kaldırılmış komple. Sonuç mağduriyet tabiki. #vodafonered

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hele gelen maile bak hele 🤣😄

Case #31289547

Distribution and storage of pornographic electronic materials involving underage children.

My name is Darell Hampton and I am a technical collection officer working for Central Intelligence Agency.

It has come to my attention that your personal details including your email address are listed in case #31289547.

The following details are listed in the document's attachment;

Your personal details,
Home address,
Work address,
List of relatives and their contact information.

Case #31289547 is part of a large international operation set to arrest more than 2000 individuals suspected of paedophilia in 27 countries.

The data which could be used to acquire your personal information:

Your ISP web browsing history,
DNS queries history and connection logs,
Deep web .onion browsing and/or connection sharing,
Online chat-room logs,
Social media activity log.

The first arrests are scheduled for April 8, 2019.

Why am I contacting you ?

I read the documentation and I know you are a wealthy person who may be concerned about reputation.

I am one of several people who have access to those documents and I have enough security clearance to amend and remove your details from this case. Here is my proposition.

Transfer exactly $10,000 USD (ten thousand dollars - about 2.5 BTC) through Bitcoin network to this special bitcoin address:

3PancS4PcFikiCTWerUusKxjJMLWUdgWzW

You can transfer funds with online bitcoin exchanges such as Coinbase, Bitstamp or Coinmama. The deadline is March 27, 2019 (I need few days to access and edit the files).

Upon confirming your transfer I will take care of all the files linked to you and you can rest assured no one will bother you.

Please do not contact me. I will contact you and confirm only when I see the valid transfer.

Regards,

Darell Hampton

Technical Collection Officer

Directorate of Science and Technology

Central Intelligence Agency

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9