#TeknoYardım
BT kulaklığı streo moduna geçiremiyorum resim 2 deki gibi bir türlü aktif olmuyor. Aygıt yöneticisinden bakınca 2 tane hands free kulakık gözüküyor bunlardan bir tanesinin stero olması lazım?
bunu nasıl çözebiliriz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Arkadaşın haylou kulaklığında da benzer bir sorun var. Stereo olarak ne mikrofon kullanılabiliyor ne de oyun sesleri alınıyor. Onda stereo seçeneği var ancak seçildiğinde ne discord'da ne oyunlarda ses alınıp gönderilemiyor. Handsfree üzerinden telefon görüşmesi gibi bozuk bir ses alınıp gönderilebiliyor sadece. İlk seferinde çözmüştüm ama sonra bir daha düzeltilemedi.

DeDCaL paylaştı.

Muazzam bi program olmuş, izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Amiral çok donanımlı adammış, şaşırdım bayağı.

Ben Amiral Gördüm: Türker Ertürk - Aydaki Adam: İlker Canikligil - B47

Aydaki Adam'da ilk kez TSK'dan bir konuğu, emekli amiral Türker Ertürk'ü ağırlıyoruz. Türker Ertürk neden ordudan istifa etti? Türker Ertürk Fetö'nün kara li...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali @norego

  Akşam @turker paylaşmış başka bir durumda, ben de ondan görüp izledim. Güzel bölüm olmuş

 • deepL @deepl

  Bize Atatürk'ü ve kendi görüşlerini böyle kemiksiz bir şekilde altını doldurarak anlatacak adamlar lazım gerçekten de. İşte, Atatürk masaya yumruğunu koydu, muhteşem görüşü sayesinde vs düşmanı alt etti gibi yalın kahramanlık hikayeleri yerine onun yaptıklarını "neden" yaptığını, hangi vizyonla hareket ettiğini, dönemin şartlarını anlatan adamlar... Atatürk konusunda bu nokta gündemimiz çok boş. Buraların doldurulması lazım. O zaman Atatürk'e tepki duyanlar da azalacaktır.

 • dolunay @dolunay

  Amiral çok donanımlı, güzel program ama amiral'in Ukraynaya gömüp Rusya'yı tutmasını beğenmedim, demek ki bazı konularda körü körüne taraflı diye düşündürttü bana.

  • Tai per Dog Un @alipektas

   Yoo aslında Rusya'yı daha çok gömmüş. Amerika'yı ve gazına gelen Ukrayna'yı da gömdüğü için ilk etapta anlamsız /garip gelmiş olabilir. En son kısımda zaten genel özet geçmiş: Ülkelerinin iyisi kötüsü falan olmaz. Menfaat vardır, ilişki vardır. Ölen Ukraynalıları Ukrayna'nın kendinden başka kimse düşünmez, düşünemez. Ölen Ruslar için de aynı şey geçerli. Başlarında Putin gibi birinin olması dünyanın umurunda değil, her ülke kendi görebileceği potansiyel zararı düşünür de atıyorum Rusya aleyhinde lehinde politika geliştirir.

  • dolunay @dolunay

   @alipektas Ben menfaat görüşüne tam katılmıyorum, tabi ülkenin iyisi kötüsü olmaz ama yapılan işin iyisi kötüsü olur. Ukrayna diye millet yokmuş!!! Tamam çok köklü olmayabilir ama çok yanlış bir 'fikir' olmuş bana göre.

  • Tai per Dog Un @alipektas

   @dolunay O kısım bana da saçma geldi evet. Harp okulu kökenli insanlarda o refleksi çok görüyorum, bizdeki "Kürtler de bi millet ve kendi kaderlerini tayin hakları var." düşüncesinden ötürü oluşan ya da artan bi refleks tahminimce. Ben açıkçası milletlerin kaderlerinş tayin etme hakları olduğunu düşünüyorum lâkin Ukrayna'da da bizde de bu haklar başka güçlü ülkelerce, başka amaçlar doğrultusunda empoze edildiği için o milletlere, ulusalcı insanlarda karşı refleks oluşuyor. Normal çünkü her devlet kendi askeri (aklı varsa) öyle yetiştirir. Milletlerin kaderini tayin hakkı varsa, zamanında bedel ödeyip çoktan tayin etmişlerin de tayin ettiği kaderini muhafaza etme hakkı var nihayetinde. Askerler de bunu muhafaza etme refleksinde işte özetle. Benim gözlemim böyle en azından.

liyakatı var mı yok mu ? tam olaak emin olamadığım bir filozof güncel problem hakkında konuşuyor.
#KonuDışı
https://www.youtube.com/watch?v=1SATUH-n8NA&ab_channel=D%C3%BCcaneC%C3%BCndio%C4%9Flu

Dinsel Ahlak Niçin Siyasal Alanda Etkisini Yitirir?

Ahlak (Moralis) ve Adab (Ethos) ayrımının sonuçları.Dinsel hukuk ve ahlak normlarının modern toplumlarda etkisiz kalmasının en temel nedeni."Dinsel ahlak" ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

tarımda 4 kişilik bir aileyi türkiye ortalamasının üstünde yaşatmak için kaç dönüm arazi gerekir ? tarım ile ilgili arkadaşlar yörelerini söyleyipde fikrini beyan ederse memnun olurum. #KonuDışı #

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

https://www.imdb.com/title/tt1190634/
chernobly,breking bad, narkos, true detective ayarında süper dizi.
inşallah sonu saçma sapan bitmez.

The Boys (TV Series 2019– ) - IMDb

The Boys: Created by Eric Kripke. With Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty. A group of vigilantes set out to take down corrupt superheroes who abuse their superpowers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galerkin, Rayleigh, Ritz, sonlu elemanlar, DTM, navier yöntemleri,

kompozit malzemelerin titreşimi, burkulması ve eğilmesi

Euler bernouli, timoshenko, High order kiriş teorileri, plak ve kabuk
Matlab
konularında özel ders verilir.

İnşaat Makina mühendisliği ve Uygulamalı matematik alanında okuyan arkadaşlarınıza ilete bilirseniz memnun olurum.
#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sizce kainatta düzen mi var kaos mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27