Leonardo Da Vinci paylaştı.

İlk paylaşan ben olayım bari. 😛
(NeolindTR içerir.)
https://youtu.be/BGKuD3MPjCs

TeknoSeyir Ofisinde Klasik Müzik Ziyafeti

Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Leonardo Da Vinci paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir cep numarasının kime olduğunu alternatif bir yolla nasıl bulabilirim? 118** gibi yerlerden sorgulama için numara gizlenmiş, kimin olduğu görülmüyor. Bunun dışında var mıdır bir yolu? #akış #TeknoYardım

Düzenleme: Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim, bu önerileri denemiş olduğum ya da işe yaramadığı için yararlanamadım. Emniyette tanıdığa başvurdum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

🙂

NOTE 8'DEN BİLE KÖTÜ: SAMSUNG S9+ İNCELEMESİ!!!

Note 8'den daha kötü telefon olabilir mi diyenlere Samsung'dan cevap gibi cevap: Galaksi S9- Ekşi sözlükte başlığı açılsa, okumadan 10/10 rezalet puanı alaca...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Oyun FİFA-PES tarzı her yıl yenisi çıkan oyunları aldığımızda güncelliği devam ediyor mu? Transfer, forma vs. değişikliklerini desteklese de yeni sürüm satmaz diğer yandan bu tarz oyunlar pahalı da oluyor 🙂 Multi modları oynamak için alınır herhalde. Hiç güncelliği sınırlı bu tarz oyun almadığım için bilemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış Turkcell Fizy uygulamasında üyeliği olup sorun yaşayan var mı? Ben yıllık üyelik paketimden Fizy kullanabiliyorken şu an sanki üye değilmişim gibi müzikler 30 saniye çalıyor. Müşteri hizmetlerini bugün iki kere aradım ve tartıştım. Turkcell ile hangi firmaysa anlaşması bitmiş, tüketici olarak parasını ödediğim hizmeti ben kullanamıyorum. Turkcell ile taahhüt yapıp bana vereceği hizmeti söylüyor ben de sorumluluklarımı bilip düzenli ödüyorum. Sonra Turkcell başkasıyla anlaşması bittiği için ben kullanamıyorum ve hala kullanamadığım şeyi ödüyorum. Müşteri temsilcileri “evet mağdursunuz ama bizlerde mağduruz, biz de kullanıyorduk, ilerde anlaşma sağlanır, gereğini yaparız” diye dalga geçer gibi konuşuyorlar. Mesele müzik dinlemek değil başka servislerden de dinlerim ya da vermiş olduğum para değil; bedava olsa bile ortadaki haksızlığa ses çıkartırım, insanları mağdur ediyorsunuz diyorum evet ama şu an yapacak bir şey yok diyorlar. Telefondan şikayet oluşturalım dedim, öneri olarak alabiliriz size de geri dönüş olmaz dediler. Ben de iki konuşmadan sonra ilk olarak Turkcell’in sitesinden şikayet oluşturdum. Cevaba göre ki yine yuvarlak konuşup dalga geçer gibi avutacaklar sonra E-Devlet üzerinden şikayet edeceğim. Sorunu yaşayanlar varsa sıkıştıralım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Temp @temp

  @davinci3 Benim anlamadigim madem anlasmalari bitti niye 4 tl verin 30 saniyelik müzikleri tam dinleyin diye afiş çıkıyor?
  Bunda bi belirsizlik var.
  Hadi onu da geçtim.Fizy dedikleri müzık servisi tamamen turkcell e ait diye biliyorum.Kimle anlasmalark var ki bitiyor, nasi oluyor çözemedim.

  • Leonardo Da Vinci @davinci3

   Bende anlamadım. Hatta ilk aradığımda billiyorlar ki bir sorun olduğunu ve arayanlar olmuş herhalde önce band kaydı çıktı. Önce Fizy ile ilgili sorun yaşıyorsanız TL verin premiuma geçin tarzı bir şeyler dedi. Artık hangi firma bilemiyorum telif sahipleri mi, müzik şirketleri mi anlamadım? Orası zaten kullanıcı ilgilendirmez. Böyle olacaksaydı bana taahhüt verdirmeyecekti ya da sorunu bir şekilde telafi etmeli. Objektif olarak bilgilendir, bu süreçte gönlünü al kullanıcının zaman kazan, arka planda da kimle anlaşıyorsan anlaş.

 • Onur Türkölmez @onurtrklmz

  arkadaşlar tariflerle beraber verdikleri fizy’ler standart üyelik, onda her şarkı, şarkıcı ve albüm açık değil. Sadece turkcell’in uygun gördükleri. Spotify free versiyon gibi ama daha kısıtlısı diyeyim. Fizy premium’a geçerseniz o zaman tüm arşiv açılıyor. buradaki çakallık, tarifeler satılırken bu bilginin verilmemesi sanki premium üyelik veriliyor havası estirilmesi…

 • bozoto @bozoto

  Aynı sorunu yaşıyorum. Paketimin içinde fizy paketi var ve 1 Ocak 2018’e kadar istediğim şarkıyı dinleyebiliyordum. Bu yıl itibariyle premium’a yükselt uyarısı çıkmaya başladı. 2-3 kere görüşme yaptım aynı şeyleri söylüyorlar. Telifleri aldıkları firmayla anlaşmaları değişmiş, o yüzden böyleymiş artık. Yapacak bir şey yok, yeni anlaşmanın tamamlanmasını bekliyorlarmış. Taahhüt içindeki bir paketin bu şekilde değişmemesi lazım, inatla 4 tl daha verip dinleyin diyorlar. Madem anlaşma değişti, Turkcell gidip 4 tl zarara girip taahhüt ettiği paketi taahhüt süresince karşılayacak. Yeni paketlere de bu fizy paketini koymayacak. Ama paketlerde aynı fizy paketi hala var. Bir de utanmadan 10 küsür liradan 4 liraya indirim yapıyoruz bu yüzden diyorlar.

#eurotrucksimulator2 #ETS2 Bu Euro Truck Simulator 2’de son çıkan “Special Transport DLC”si ile devasa yükler taşıyabiliyoruz. Ama yapımcıların gözünden kaçan bir şey ya da bir hata farkettim. Şöyle ki bu özel nakliyeleri seçtiğinizde yükün hazırlandığı kısa bir ara video giriyor. Yakıtınız fulleniyor, varsa yorgunluk sıfırlanıyor ve bizi zorlu taşımaya hazır ediyorlar. Bu açık giderilene kadar yakıt durumunu ayarlayıp, bitmeye yakın bir özel nakliye işi alarak ücretsiz yakıt sahibi olabilirsiniz 🙂 🙂 🙂

Düzenleme: Yukarıda sevinerek paylaşım yapmamdan yaklaşık 5 dakika kadar sonra @brave gerçeğin acı yüzünü gösterdi 🙂 Ben hiç dikkat etmemişim çaktırmadan parayı hesaptan düşüyormuş maalesef 🙁 Yanlış bilgi vermemek içinde düzenleme gereği duydum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

#TeknoYardım #Windows #akış Windows 10’da kimilerine göre bir sorun kimilerine göre ise kolaylık olan bir özellik burada çok soruldu fakat bir çözüm bulunamadı. Takip ettiğim bir sitede Windows’un kapanırken açık kalan programların/tarayıcıdaki sekmelerin Windows açıldığında tekrar açılmasıyla ilgili bir çözüm geliştirmişler. Bu özellikten bir sorun diye yakınan veya kapatmak isteyenler faydalanabilir diye paylaşma gereği duydum 🙂
http://10.enpedi.com/2018/01/kapansta-ack-olan-programlarn-aclsta.html

Windows 10: Kapanışta Açık Olan Programların Açılışta Geri Yüklenmesi

"Windows 10" hakkında bulabileceğiniz en kapsamlı Türkçe içerik... Kişiselleştirmeler, sorun çözümleri ve eğitimler...
BeğenFavori PaylaşYorum yap