Battlefield™ 1 almayı düşünüyorum premium pass mı alayım standartmı @talha-turhal

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Legend Of Zelda Breath Of The Wild Nintendo Switch Oyun - n11.com

The Legend Of Zelda Breath Of The Wild Nintendo Switch Oyun 514,70 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Nintendo Nintendo Switch fiyatı Video Oyun & Konsol kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NZXT Kraken G12 Beyaz AMD-Nvidia Ekran Kartı Uyumlu Soğutma Kiti

Sinerji Bilgisayar  - sinerji.gen.tr - PC Toplama
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yanında pompası sıvı soğutmasını veriyorlar mı ? yoksa o metalimsi şey + fan mı ? pompası motoru radyatör dahilse alayım en kötü modlar cpu’a takarız. 🙂

 • Furkan Emir @furkanemir

  Tek başına bu hiç şeye yaramaz ki, gpu nun pcb sini söküp bununla beraber bir adet de sıvı soğutma kiti almak gerek

 • 26 oyunlu konuşan tetris @gameboy

  satın alıp teslimat adresini TS ofisi olarak belirtirsen neden incelemesinler ki 🙂

 • UnicornKnight @unicornknight

  gereksiz muhalefetten geçilmemiş yine arkadaş, hayır dahili pompa ve radyatörü olan ekran kartı soğutucusu var mı (EVGA’nın -o da her modeli için geçerli olmayan, olanları artık hiçbir stokta bulunmayan- ürünleri hariç) ki bunca shitstorm döndürülmüş anlamak mümkün değil.

  NZXT ve Alphacool dışında lütfedip böyle bir şeye girişen zaten yok (Corsair’de vaktiyle böyle bir ürün çıkardı, lakin GTX 970/980 ve Ti’lardan sonrasına desteği yok. kesip biçmek gerekiyor sağını solunu illa olduracağım derseniz), lakin çekirdeği soğutma bağlamında (ki ürünlerin bağlamı zaten bu, dahili belleklerle ilgili pek bir iddiaları yok ki ona da zaten pek gerek yok) özellikle üst serilerde (1080 & 1080 Ti) yarattıkları fark deli dehşet boyutlarda. dolayısı ile pahalı bir ürün değil, zibilyon tane farklı marka ve modelde 120mm’lik AIO beraberinde kullanılabiliyor, eee? daha neyin boş ve gereksiz muhalefetidir bu arkadaş böyle yahu?

  general olamamış emekli albaydan devşirme apartman yöneticilerini geçiyorsunuz ara ara, bir durulun yahu.

444 0375 aradı Turknet sözleşmeniz bitmiş yeni bir teklif yapmak istiyorum dedi bende Türk Telekom altyapı yapmıyor buraya dedim ikiletmeden kapattı normalde ısrar felan ederlerdi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

48 Saatte B1 İngilizce Öğreniyorum Ders 1

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler ilk videomuzdan başlayarak seyretmeye başlayın. Kısa zamanda siz de İngilizce öğrenin. https://www.ferhatyild...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

milli üretim budur işte 🙂 yarısı ithal yarısı yerli 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Xeon @xeon

  İzin almadan satabiliyorsak sıkıntı yok.

 • Yiğit @deadrow23

  Yiğitcan Hekimoğlu Kıbrıs’tan, Ramil Guliyev Azerbaycan’dan, Emre Barnes Jamaika’dan, Ali Harvey Jamaika’dan gelmeler. Yani vatan ayrımı yapmak istemiyorum ama hepsi Türk adı altında Türkiye’ye gelirken bir ulaşım aracı kullanmak zorundalar 🙂 Bunu sakın ayrımcılık olarak algılamayın, ayrımcılık yapmıyorum ama koskoca kara parçası neredeyse sporcu yetiştiremiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

 • Lehimli At @at

  Beyaz diye Türk, değil diye yabancı olması önyargısı olmamış. Gerçi siz de haklısınız ülkenin gündemi çok karışık olduğu için takip edememeniz normal.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Bizim genetik yapımız zaten bir jamaika gibi değil. Ancak Çalışılırsa iyi sporcular çıkartılabilir.

  Bu ithal sporcular yeni sporcular yetişmesine vesile olsa hiç de kötü bir tarz değil bu. Mesela bir hagi sayesinde emre belezoğlu ve arda gibi yetenekli sporcular yetişti. Tabii gençlere imkan verilmez ise FB futbol takımı da tam tersi bir örnek.

  • Yiğit @deadrow23

   Genetik yapımız Jamaika değil lafı hiçbir şeyin çözümü olamaz. Ben de bir sporcuyum(yarışmacı olmaya çok yakındım) ve genetiğin ne derece de etkili olduğunu az çok biliyorum. Bu kadar söylendiğime göre çözümünü de söyleyeyim. Sporculara destek sağlamak(maddi, manevi) kafasını sadece sporla alakalı konular meşgul etmeli. Onun dışında ülkemizdeki(o meslek grubundaki herkes için söylemiyorum) o aptal spor hocasının, aptal spor hekiminin, aptal fizyoterapistinin, aptal koçunun ve bunların en büyük aptalı olan devlet yetkililerinin daha çok çalışması gerekiyor. Bizim ülkemizdeki uzmanlar her şeyin en iyisini biliyor ama uygulamaya gelince “SIFIR”

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @deadrow23 Bence genetik yapı birinci unsurdur. Ancak işin tamamı değil. sizin de yazdığınız gibi işin yönetim kısmı sıfırın altında olduğu için bir halt olmuyor.

   Adamlar almanyadan genç türk futbolcu getiriyor 22 yaşına geldiğinde ortaya çıkan deniz barış , barış özbek. en fazla önder turacı. Fenerbahçe u21 milli takımını komple transfer etti. O adamların hepsi heba oldu. Şampiyon kadro komple ziyan. Bkz Serhat akın. Tuncay şanlı.

   Ben de az çok sporla uğraşıyorum. İstersem amatör müsabakalara da girerim.

   spor bir bilim dalıdır. Bu işi bilimsel olarak yapan kazanır. Etin kilosu 70 lira. Protein alamayan adam nasıl başarılı olsun. daha fazlasını incelemeye gerek yok.

  • Yiğit @deadrow23

   @ilkercom Hala daha genetik konusuna katılmıyorum. Elit sporcularda fark yaratabilir ama elit sporcular da başladıklarında genetiğini vs vs bilmiyordu. Ayrıca bilimden konuşacaksak buyrun kaynak; https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/sms.12804 (https://www.facebook.com/BayesianBodybuilding/posts/1707569602634201)
   Kaynağı yorumlarsak sedanter insanlar için bir fark olmadığını söylüyor. Belki elit sporcular için değişebilir dersiniz ama sporcunun genlerinin uygun olup olmadığını daha yeni anlayabiliyoruz. Bütün sporculara bakarsak annesinin karnından sporcu olarak doğmadılar ve genetiklerini de bilmiyordular. Genetik önemli ama ilk faktör değil bence. Azim, çalışmak önemli ve tabii ki destek. Ayrıca Türkiye’yi incelemeye alırsak çok yanlış bir inceleme yapmış oluruz mesela Fenerbahçe’den örnek verdiniz ama adamların son yıllardaki transferi Van Persie’ydi. Adam dünyanın en iyi forvetlerinden birisiydi fakat kronik sakat. Oynayamadı. Bunun sorumlusu yönetim ve tabii ki teknik ekip. Sadece Fenerbahçe mi? Galatasaray’daki Carole’ün bir gözü görmüyor mesela. Bunun sorumlusu teknik ekip. Daha arttırabilirim ama bilime kafa tutmaya devam ettikçe daha da batacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8