Merhabalar.2000 tl civarında telefon önerisi yapabilir misiniz? Kamera performansı önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç gün önce EN Etkin 100 isimli bir kitaba başladım.Kitabın ismini Emin ÇAPA'nın TED konuşmasında duydum bulmak biraz zor oldu ilginç olan bir şey var kitap da Edison var Tesla yok. Tamam Edison'da önemli adam da Tesla ya bu adam TESLA yani. Nasıl olmaz en etkin 101 i yazmaya hazırlanıyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Ryzen 5 2600X Stoch soğutucu ile boşta 44 derece Aida64 steds testinde 106 oluyor normal mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sistemi az çok toparladım gibi.
Ryzen5 2600x
Msi b450 tomahawk anakart
Msi gtx1070ti gamingx
Corsair vemgeance rgb pro 8x2 ram alıcam ama 3000_3200 mhz hangisi olmalı bilemedim.
Psu yu ya fsp hydro alacağım ya da seasonic.
En önemli konu monitör onu ne alsak?
Msi mpg27cq ya da mag27cq alacak gibiyim ama alternatifleri bekliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iyi geceler arkadaşlar. HFSS programını çalıştırıyorum yüksek lisans için matris çözümü ve doku tümör etkisi araştırmaları üzerine çalışıyorum. Mevcut bilgisayarım sürekli hata veriyor ve hataları kontrol ettiğimde yüksek derece matris çözülemedi diyor bu işlemler sırasında işlemci kullanımı %100 e kadar çıkıyor arkadaşların yeni aldıkları gamer pclerde programı kurdum ve netice alabildim ama sürekli birilerinin bilgisayarını kullanmak hoş olmuyor. Yeni pc alacak durumum yok daha önce de bu durumdan bahsetmiştim bana birileri online kiralama seçeneklerinden bahsetmişti bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Nerden kiralanır nasıl yapılır neye dikkat etmek gerekir bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi günler bir kaç gün önce amazondan bir ürün aldım. Yanlışlıkla üründen iki tane almışım adama hemen mesaj attım adam bir hafta sonra döndü ürünü teslim alma iade bilgisi bana geldikten parayı iade edeceğiz demiş. Sizce bir sıkıntı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#tavsiye
Geçtiğimiz günlerde gearbeatten xiaomi wijia tornavida seti almıştım ürün elime ulaştı metal kalitesi olsun tasarımı olsun gerçekten çok kaliteli bir ürün zaten wiha ile ortak proje gerçekten çok iyi bir ürün çıkmış ortaya

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Bir kaç gün önce telefonumun ekranı kırdım. Telefon note5 bu arada neyse parçayı aldım değiştirdim kapattım telefon görüşmesi yaptığımda ekranın kapanmadığı farkettim, sonra kontrol ettiğimde hiçbir sensörün çalışmadığı anladım Jiroskop dahil hiçbir sensör çalışmıyordu biraz araştırma yaptıktan sonra anakartta bulunan bir çipin bütün sensörler den gelen verileri işlediğini öğrendim peki çözüm ne diye sorarsanız vidaları fazla sıkmışım bu sebeple entegre sıkışmış galiba o sebeple çalışmamış vidaları biraz gevşettim sorun çözüldü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap