Ttnet hız düşüşü yaşayan varmı birkaç gündür

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an bakıyorum da Xperia XZ1 F/P olmuş durumda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gm ve birkaç firma ucuz segment cihazlar üretiyor saf android veriyor son versiyonu kullanıyorsun güzel oluyor ama güç gerektiren işlerde oyunlarda vs cihaz bayılıyor, sd845 işlemcili saf android cihaz üretip satan yok ülkemizde bence en büyük eksiklik bu piyasada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei piyasasını büyütmek istiyorsa işlemci seçeneklerini geliştirmeli.Sadece tepe modellere 970 verip kalan 10 modele 659 takarak yürümez bu iş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizede ilginç gelmiyormu mevcut yada eski amiral gemisi telefonların işlemcileri hiçbir zaman giriş orta seviye telefonlarda kullanılmıyor.Ben bugün SD821 işlemcili orta seviye telefon görmek isterdim mesela, her türlü sd400-600 serisi işlemcilerden iyi olacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir üreticide çıkıp 5000mAh pile sahip amiral gemisi model üretmiyor üretilen modellerin hepsi giriş orta seviye.5000tl ye satılan modele 3000mAh 1300tl’lik modele 5000mAh pil koyuyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14
 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  Bu pil meselesi abartılıyor gibi geliyor bana. iPhone 4S telefonum var, günde en az 1 saat mobil internetten Spotify dinliyorum ki bu sırada ekran da hep açık oluyor, internette geziyorum bir yandan. Spotify olmadan da internette geziyorum günde en az 1 saat. 4-5 görüşme yapıyorum ortalama 10 dakika desek, onun da ortalamasını alalım 45 dk yapar. Akşam eve döndüğümde %30-40 oluyor, uyurken şarja takıyorum sadece. 1400 küsür mah pil var. Daha ne isteyeyim, bilmiyorum 😀

  Tabii belki de sizler farklı kullanıyorsunuzdur cihazlarınızı, benim kullanımım belki de genelin çok altındadır ama telefon yahu bu, saatlerce sürekli kullanılacak bir cihaz değil ki. Koyarsın, durur kenarda gerekene kadar.

  Ha, bir de firmaların fiyat/performans politikası var. 5000 mah model çıkarsa ya daha pahalıya satacak, yeterince satamayacak, kar edemeyecek ya da aynı fiyata çıkarırsa daha az pilli modeller ucuzlayacak kendiliğinden. Yani, neden çıkarsınlar ki?

 • Çateş @cates

  XZ1’de ki 2700 mah pil doyuruyor çok şükür beni 🙂 sabah 7 – akşam 11 arası genelde %60 yemiş oluyorum.

 • H.Uğur ASMA @uykucuasma

  Muhtemelen tasarım yüzünden. Amiral gemileri incelme derdinde 5000mAh koysa telefon çok ağırlaşır ve kalınlaşır; bunu istemiyorlar. O orta segmentteki alıcının derdi bataryası çok oldun ağırlık ve tasarım ikinci hatta üçüncü planda ve o kullanıcı buna göre alıyor. Şık bir telefon kullanmak istiyorum ben mesela. Kütük gibi 2000 lerden kalma gibi duran telefon istemem. @cydia

 • emrekaragol6 @emrekaragol94

  Amiral gemisi değil ama size mi max 2 iyi gider 🙂 Ben en kötü 3 günde bir şarja takıyorum.Birde airpods kullanıyorum kabloyu unuttum desem yeridir.

Xperia XZ2 tasarımını hiç beğenmedim, yıllar önce çıkan discovery elite gibi bombeli yapmışlar.U11 modelinden de esinlenilmiş.Ortaya karışık olmuş klasik tasarımında zaten sadece alt üst çerçeve kalınlığı şikayeti vardı.Çok tipsiz geldi kısaca cihaz bana.Fanları harici satışları sınırlı olacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sene yaygınlaşacak olan sd 670 işlemcili telefonlar çok tutar orta üst segmentte.Muhtemelen 2 sene önceki Sd820 işlemcisi ile benzer güçte olacaktır belki biraz daha iyi.İlk getirende muhtemelen xiaomi olacak ülkemize.1600-1900tl arasına oturacağını düşünüyorum.Samsung ve Huawei kendi işlemci ürettiğinden asla kullanmaz, Sony ve HTC de 3000tl den aşağı vermez plase Nokia olabilir yaşasın xiaomi 😂😉

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Apple 2017 yılında 214 milyon iPhone satmış.Tasarım ilkel gelsede hala çok ciddi bir kitlesi var #iPhone’ların.
https://businesstech.co.za/news/mobile/227509/top-5-best-selling-smartphone-brands-in-the-world/

BeğenFavori PaylaşYorum yap