Bu ne yav ilk kez google play de bu kadar pahalı program gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android işletim sisteminde herhangi bir uygulamanın güncelleme almasını iptal etmenin bir yolu varmı.Rootla mümkünse de uyar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uygulamaların gelen güncellemelerle eski donanıma sahip android cihazları nasıl işlevsiz hale getirdiğini bizzat gözlemledim, fb uygulamasının son sürümüne güncellenmiş haliyle 2016 yılında yayınlanmış sürümü arasında açılışta yaklaşık 30 saniyelik hız farkı tespit ettim müthiş bir fark bu.Tabi uygulamadan atma donma sorunları da cabası.Test cihazı olarak casper via m1 kullandım bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mac pahalı olduğundan ve bu sebeple az kullanıldığından mükemmel olmak zorunda Windows ucuz olduğundan ve bu sebeple çok kullanıldığından her türlü hatası görmezden gelinmek zorundadır, oyun delisi fakir bir pc kullanıcısının Windows’un her türlü hatasını görmezden gelmekten başka çaresi de yoktur.Yeni dünya düzeni bu işte. Windows sanki Macos’un reklamlı free sürümü gibi paran varsa pro olanı al algısı yaratıyor 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çıkalı uzun zaman olmasına rağmen SD650+ serisi işlemcili telefonlar neden yaygın olarak kullanılmıyor anlamakta güçlük çekiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung bence note modelinde kendi ürün gamı içersinde tekelcilik yapıyor, bugün s-pen’i ve yazılımını daha düşük bütçeli A9 Pro C9 Pro modellerinde de kullanabilir.İnsanları 5000 tl ödemek zorunda bırakıyor.Ver kalemi yazılımı insanlar ayırımı donanım bazında yapsın Note 8 alacak adam zaten alt modeli bedava versen almaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Erdem Şen @foxin

  Hocam rom diye birşey var bugün note 2 alsan yada başka modeller gidip note 5-7-8 romu atıp aynı özellikleri kullanabilirsin. Ha tabi donanımsal şeyleri alamazsın arada o kadar geçen modelde kalem çok geliştirilmiştir ama benden bir öneri zamanında öyle yapmıştım note 4 romu atınca aynısı oluyordu. Zaten sizde yazılımsal demişsiniz

 • ismailabi @ismailabi

  Adamlar sanayii yapıyorlar,satış yapıyorlar.Hayır kurumu değil ki sevgili jay freeman

 • Recai @recai

  sonucta ticari bir kurumdan bahsediyoruz
  patent savaslari aldi basini yurudu gitti
  adamlar dunya kadar parayi arge calismalarina harciyor yillarca calisiyorlar, sonucta bir telefon ve kalemden bahsediyoruz, baskasinin istediginde yapamayacagi dunyanin gelisimini sekteye ugratan birseyde degil.

 • Mustafa N. @mustafanr

  Hocam yazılım kısmı bi tarafa fakat işin birde ekran kısmı var,ayrı katman var s pen için o yüzden alt kesime gelse mantıksız olur note serisini satması hele alt seviye bu kadar güçlüyken.

Huawei çok güzel telefonlar üretiyor benimde çok beğendiğim bir üretici ama fiyatları Htc seviyesinde keşke mevcut fiyatlardan %30-40 daha ucuz olsa.P10 Plus modeline baktım 4000tl yi geçiyor bu rakamlara bu ülkede kimse kimse Huawei almaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  Samsung’un amiral gemilerinin fiyatlarını aşan diğer markalara android’li telefonların satış potansiyeli son derece düşük bana göre. Dolayısıyla bana göre diğer markalar satış stratejilerinde fiyat politakalarını Samsung’u baz alarak yapmalılar Türkiye için.

Hoparlör sesi en yüksek android telefon hangisidir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8