2018 de 4200tlye aldığımız s9 plus'a bugün 5600tl istiyorlar.P20 pro da 5.5 6 bin arası gidiyor.
Bu eskimiş telefonlar antika diye mi geçmeye başladı artık😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Birisi Bilale anlatır gibi anlatsa ya bana, bu iş nasıl oluyor diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Samsung gibi bir devin tek işi işlemci modem üretimi olan Qualcomm ile rekabet edememesi kendi içinde bile Exynos ile sorun yaşaması çok garip bir durum.Oysa Samsung gerek marka değeri gerek bünyesinde çalıştırabileceği mühendis sayısı gerekse para gücü açısından Qualcommdan çok daha büyük bir firma.Çok ezik duruma düştüler gerçekten.Keşke exynos üretimini komple durdursa ve sadece Qualcomm kullansa artık olmuyor çünkü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone 11'in 7000tl ye alıcı bulduğu ülkede Android üreticileri 12000tl ye kadar telefon satıyor.iPhone f/p cihazı oldu be.Gerçekten hayretle takip ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone Se2 modeli çok hoşuma gitmesine rağmen powerbank ile gezme huyum olmadığından vazgeçtim.5s kadar pil koyup kutulamak sadece Apple tarzı bir yöntem.Sd865 işlemcili bir Android cihazı 2000mAh pille satmak kadar absürt bu iş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei telefona Google play den uygulama indirdim Huawei appgallery'den sürüm güncellemesi uyarısı geldi, girdim baktım gerçekten bir üst sürüm. Nasıl iş anlamadım, uygulama geliştiricisi 2 resmi market arasında nasıl bir döngü yürütüyor acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İzlerken maziye daldım neler kullanmışım ben dedim

All Nokia Phones Evolution 1982-2020

All Nokia Phones Evolution from 1982 to 2020. All NOKIA PHONES, Nokia Mobira Senator, Nokia Talkman, Nokia M11, Nokia 191, Nokia 116, Nokia 252, Nokia 550, N...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keşke sms üzerinden foto ve sınırsız video gönderme seçeneği olsa.Hiç işim olmazdı viber line vb programlarla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap