Pop UP kameralı telefonları gördükçe damla çentik candır demeye başladım hepsi itici geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Photoshop iPad için yayınlanmış nihayet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Şu adam ne içtiyse aynısından istiyorum 😂😂😂
Webtekno takipçisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Dell şişirme fiyatlar uyguluyor Apple tarzı.Halbuki aynı donanımı %50 daha ucuz satan firmalar var piyasada.Dell kesinlikle alınmaz, marka için 2 katı ödemek ahmaklık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobilde torrent programı kullanıyormusunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Call of duty mobile nasıl buldunuz.Battle Royal modu PUBG ye göre çok sessiz geldi bana.Muhtemelen bir sürü güncelleme alır oyun ileride değişeceği belli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alaria @alaria

    BR oynamadım normal oyun gayet zevli de bir oyunda karşımıza yüksek seviyeli oyuncuları çıkardı adamlar ezdiler bizi ki o oyuna kadar hep kazanıyorduk. Eşleştirme sistemi sorunlu herhalde.

    Ayrıyeten adamlar sürekli hava desteği çağırıp vurdular. Bunun bir sınırı yok mu yoksa bunun da mı hilesi var?

Apple face id olayını komple oturttu modellerine.iPhone X modelinden sonra bir 1 yıl boyunca çıkan her Androidli telefon ona benzemeye başlamıştı ama bu sene bıraktılar o furyayı.Özellikle s9 plus ve mate 20 pro'da 3 boyut yüz tarama özelliği dahi kullanıldı ama hem Samsung hem Huawei vazgeçti bu işten sonraki modellerde.Doğru da yaptılar bırakın bazı şeyler bazı firmalara özgü kalsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekrandan parmak izi okuma konusunda bir tek Samsung sıçtı sanırım.Huawei Oppo grubu gibi çinliler bu işi çoktan standarta oturtup çözmüşken Samsung optik ultrasonic diye ayrım yaptı ve ekrandan parmak izi okuma konusunda en çok şikayet alan firma konumuna geldi.Tabi birde onaylı ekran filmi kullanın tavsiyeleri de cabası.Millet 10lira verip taktırıyor filmi senin lisanslı ürününümü arayacak günlerce.

BeğenFavori PaylaşYorum yap