Dikkat ediyorum pop up kameralı telefonları genelde orta yada orta üst sınıfta bırakıyor üreticiler.Oppo hariç diğer üreticilerin amiral gemisi modellerinde görmedim motorlu aksama sahip selfie kamerası.Sanırım cesaret edemiyorlar ters teper diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Japon yengemizin kanalına destek olalım.Kadın baklavadan daha tatlı bu arada.

Japonya ve Türkiye tekerleme (bir berber bir berbere) 日本とトルコの早口言葉

bir berber bir berbere tekerleme https://bilgiyelpazesi.com/egitim_ogretim/tekerleme_tekerlemeler/bir_berber_bir_berbere_tekerlemesi.asp kanalıma geldiğiniz ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerçekten herkes yanlış düşünüyor da bir Sony mi haklı diye düşündüğüm oluyor.21:9 ekran formatı aslında olması gereken mi acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • BRN @brnspawn

  İyi veya haklı taraf yok. Black veri kullandım, ekran kareydi ve internette gezerken süper ama video izlemek çileydi. 16:9 youtube veya internet videoları için iyi ama sinema içi kötü. Fil izlemede 21:9'da tam çözüm değil çünkü ara formatlar var.

 • raw @raw

  Çerçevesiz ekranlar için 18:9 en iyisi.

 • demigod @demigod

  işi PC tarafına çekmek gerekirse 21:9 yalnız ve sadece otomobil ve uçuş simülasyonları için muazzam faydalı, bir de multimedyanın diğer yönü olan sinema formatlı filmleri altta ve üstte siyah bant olmadan seyretme avantajı var.

  gel gelelim sinema formatlı olmayan diziler, web kullanımı, FPS, TPS vs oyunlar için tam anlamıyla "çile bülbülüm çile" tadına bürünebiliyor. PC Master Race SubReddit''inden ve Facebook grubundan görebildiğim kadarıyla genelde de 21:9 monitör sahibi ezici bir çoğunluk elinin altında mutlaka 16:9 iyi bir monitör daha bulundurup Ay Üssü Alfa tadındaki oyun sistemlerini buna göre konumlandırmaktalar. lakin ben 2K 16:9'a geçtiğimden beri 1080p 21:9'u kutusundan çıkarmayı bir an olsun düşünmedim bile. daha ileride de bir daha kolay kolay o topa gireceğimi sanmıyorum.

İpad fiyatlarını görünce şok oldum resmen.10.000tl ye fırlamış üst modeller.Eskiden ipadler iphone'lardan ucuz olurdu şimdi uçmuş fiyatlar.Mecburen eski nesillerden alacağım yada ihtiyaçtan satılık denk gelirse 2.ele bakacağım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gss prim borcu olan kişilerin 1 Ocak itibariyle hiçbir sağlık kuruluşundan hizmet alamayacakları haberi var nette.Bunu teyit eden kimse varmı aramızda.Asparagas haber mi acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Sony ile birlikte telefonlarda 4k standart olacak diye beklerken telefonların ekran oranlarını bir değiştirdiler 1080+ standart oldu yeniden.Sanırım ne yapsalar pil sorununu aşamıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi note 10'un kaderi A80 ile benzer olacak.A80 de 6100 tlden çıkmıştı 2 ay demeden çakıldı.Mi Note 10 da 6000tlyi geçmiş ülkede.2 3 ay içinde 3800 leri görür diye düşünüyorum.Sd865 arefesinde sd730 işlemcili cihaza 6000 TL istemek aptallıktan başka şey değil.Xaomi bazı modellerinde f/p olayını batırıyor.Yurtdışı fiyatına baktım 500 dolar istemiş.Ben inanıyorum 500 dolara sd865 işlemcili cihazda satacak firmalar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu telefon üreticileri her işi çözdüler de bluetooth kulaklıkla fm radyo dinleme işini bir çözemediler

BeğenFavori PaylaşYorum yap