Huawei çok güzel telefonlar üretiyor benimde çok beğendiğim bir üretici ama fiyatları Htc seviyesinde keşke mevcut fiyatlardan %30-40 daha ucuz olsa.P10 Plus modeline baktım 4000tl yi geçiyor bu rakamlara bu ülkede kimse kimse Huawei almaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  Samsung’un amiral gemilerinin fiyatlarını aşan diğer markalara android’li telefonların satış potansiyeli son derece düşük bana göre. Dolayısıyla bana göre diğer markalar satış stratejilerinde fiyat politakalarını Samsung’u baz alarak yapmalılar Türkiye için.

Hoparlör sesi en yüksek android telefon hangisidir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bence Galaxy S8 ve Plus modelleri ara modeller.S7 ailesinin speed takılı hali gibiler,bir sonraki modeli almakta fayda var yeni bir tasarım diline geçildi ve bunlar ilk örnekler ve bazı şeyler yetişmedi oturmadı bunu görebiliyorum.Note içinde geçerli bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mkyb @mkyb

  Ben daha çok S7 ve S7 Edge’ı ara model görüyorum. S6’dan beri Samsung hem düz hemde Edge ekranlı üretiyordu. S8 ile bunu bitirdiler. S8’in Edge ekranı S7 Edge kadar eğimli değil. S6 ve S7 Edge kullanıcıları Edge ekrana alıştırmak için çıkartılmış ara model.

Son 2 aydır bu adamı izliyorum boş vakitlerimde.Hayatımda böyle bir deli tanımadım, çinliler bile bu adamdan iğrenebilir. YOUTUBE’da hemen tüm bölümlerin Türkçesi mevcut.Kesinlikle beğeneceğinizi düşünüyorum.Orijinal ismi ultimate survival

İnanılmaz Kurtuluş 2. Sezon 1. Bölüm Sahra Çölü

İnanılmaz Kurtuluş İnanılmaz Kurtuluş 2. Sezon İnanılmaz Kurtuluş 2. Sezon 1. Bölüm İnsan Doğaya Karşı ya da İnanılmaz Kurtuluş, özgün adlarıyla Man vs. Wild...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

İPhone serilerini beğendim sadece X modelinde home butonunu kaldırmasını anlamsız buldum bence bir sonraki modelde mekanik olmasa da koyacaklar bu seri başlı başına bir seri olarak devam edecek.Geei kalan mevcut teknolojileri ilerletmişler diğerleri gibi.Artık teknolojide doyum noktasına ulaştı 2010 başı gibi değil artık rekabet herşey oturdu.Yine yüzmilyonlarca satacaktır daha öncekiler gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Levent @forza_lew

  Rakibi olmadığı için çok satıyor olabilir mi çünki rakibi Yok nutella gibi hoş palm yağı mevzunundan sonra bozdu

 • mkyb @mkyb

  Ben home tuşunun Samsung S8’deki gibi force touch şeklinde ekrana gömüleceğini düşünmüştüm. Aslında o şekilde yapılsa ekran camındanda parmak izi okuma olsaydı şahane olurdu.

 • mavi @mavi

  Apple home tuşunu kaldırarak belli bir yaşın üstündekilerle temasını riske atmış olabilir. Gesturelar ne kadar kolay olursa olsun bir kesim bunu hayatına adapte edemez. Babam yapamaz.

  • Jay Freeman @cydia

   Örneğin bu üçlü içinde 8 ile Plus modeli toplamının 3/2’sini temsil eserse Apple bunu kesmez diye düşünüyorum

  • mavi @mavi

   @cydia Apple’ın bu eski tasarımı idareten tuttuğunu düşünüyorum. Apple’da ilk çıkan tasarımlar her zaman çok pahalı oldu. Air ilk çıktığı zamanı ateş pahasıydı. Sonra arge masrafı çıktıkça alta yayılıyor teknoloji. Parmak izi ve yüz tanıma gibi iki giriş yöntemini Apple gibi kendi içinde (Üstelik ApplePay de varken) standartlar oluşturan bir şirket tutmak istemeyecektir. Hem iki taraflı destek vermesi gerekecek hem de faceid’yi bir yere taşıyıp yeni yerlerde kullanırken kafasının bir yerinde de touchid’yi tutmak zorunda kalacak. Bir diğer nokta da artık parmak izinde küçük çinli şirketler bile ustalaştı. Apple kadar hızlı çalışıyorlar. Bu artık tüketici için tercih olmaktan çıktı. Apple bu parmak izini ilk getirdiğinde diğer şirketlerin nasıl bocaladığını biliyoruz. Samsung’un o ilk kaydırmalı rezalet çözümü hala güldürüyor beni. Yeni bir rekabet alanı açması gerekiyordu. Diğerlerinin kolay beceremeyecekleri. Şimdi diğer firmalar eminim bu Apple sayesinde oluşan tüketici beklentisini karşılamak için harıl harıl çalışıyordur. İncelemelerde Apple kadar iyi çalışmıyor yüz tanıma diye bahsedilecek bu diğer markaların ürünlerinden.

  • Jay Freeman @cydia

   @mavi bakalım görelim seneye eylüle ne kaldı şurada 😂

  • mavi @mavi

   @cydia Artık görmek için eylüle de gerek kalmıyor 🙂 Haziranda belli olur.

Bu cihazı almak istemiştim çıktığında aşırı pahalıydı,şimdi olması gereken yere gelmiş ama zaman eskitti.

Blackberry Priv Android Işlemci Cep Telefonu GittiGidiyor'da 296555936

Blackberry Priv Android İşlemci Cep Telefonu GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile Blackberry Priv Android İşlemci Cep Telefonu ve benzer ürünler için BlackBerry...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben çevremde gördüğüm ve nette farklı sitelerde takip ettiğim kadarıyla Samsung’un bu sene çıkan S ve Note serilerinde hayal kırıklığına uğrayacağı düşüncesine kapıldım.Samsung seneye yüksek ihtimal bu tasarımdan vazgeçebilir düşüncesi taşıyorum, özellikle Note 8 kesinlikle Note 7 etkisi yaratmadı kimsede.Tabiki başta ABD müşterilerinin tepkisi büyük rol oynayacak bunda ben ülkemizde LG Sony ve Htc ile aynı konuma düştüğünü gözlemliyorum Samsung’un.Model desen çok ama ateş pahası oldu A,S ve Note serileri.J serisi ayakta tutan en büyük silahı desem yalan olmaz.J serisi olmasa Samsung alan olmayacak o derece önemli yani.Tabiki en büyük etken ülkemizdeki yüksek kur ve vergilerin ve Samsung’un yüksek kar beklentisinden kaynaklanıyor bu.Yerlilerde ve Huawei’de yüksek satış gözlemliyorum son zamanlarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Android dünyası Apple’ın 5S ile vazgeçtiği tv kumandası tasarımını keşfetti 🙂 Bakıyoruz Samsung ve LG yeni cihazlarını kumandadan ilham alarak geliştirmişler resmen.Eni aynı tuttuktan sonra telefonu değil 6.3″ değil 8.3″ yapsan yine elde rahat tutarsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • joevitti @joevitti

  Evet, o zaman şu fotoğraflardan paylaşanlardan hiç ses çıkmıyor. 😀

  • Mustafa Anar @mstfanar

   Siz de Samsung ve ya diğer markalar için photoshop yapıp paylaşabilirsiniz. Sizi tutan nedir ki? 🙂
   Kullanıcılar böyledir her zaman, facebook her tasarım değiştirdiğinde laf yedi ama kullanıcılar kullandı sonrasında.
   Microsoft kutu tasarımına geçti, kullanıcılar olmaz dedi ama alıştı kullandılar.
   Material tasarım beğenilmedi ama yine kullanıldı.
   ios 6 sonrası tasarımı Apple kullanıcıları bile beğenmedi, ama ne oldu ona da alışıldı ve kullanıldı.
   Apple diyordu ki tek elde tutulan telefon vs vs. sonra ne oldu? büyük ekranlı cihazları geldi, hem de ekran çerçeve oranı kötü şekilde. Yine sattı değil mi? 🙂

   Yani kullanıcılar her zaman yeniyi yadırgayacaktır ama sonuca bakmak gerek.

 • lterlemez @lterlemez

  “Microsoft kutu tasarımına geçti, kullanıcılar olmaz dedi ama alıştı kullandılar.” onun için de 10 çıktı değil mi? Apple ve MS’i dediğiniz sebeplerden dolayı sevmiyorum. Çalışan şeyleri bozmayı çok seviyorlar. Windows ve Office’in içine ettiler resmen, özellikle de Office…