Amazon Prime 22 eylül salı gece sipariş verdim. 23 Eylül Çarşamba kargolandı. 25 Eylül Yani bu gün öğlen teslim edildi. Teslim Yeri Samsun. Kargo Firması MNG'ydi tabi kargo düzgün gelmedi yırtık pırtık ama MNG'nin buralarda hiç görmediğim bir aracıydı tamamen gri bir dağıtım aracı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

F1 2020 MyTeam 1. sezon bitti. 2. sezona başladım baya hoşuma gitti ama eksikleri var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Anıl @anil

  Ben F2 den başladım, ucu ucuna şampiyon oldum, Alfa'dan teklif geldi, bu sezon 6. falan olurum, bir sonraki sezon da Ferrari'ye gider şampiyon olurum 😀 My team oluşturdum ama kariyer bitmeden başlamam ona 😀 Bu arada TS de çok fazla oynayan var, online lig kuralım ya 😀

Arkadaşlar Vodafone aynı ayın faturasını 2 kere kesmişti iade ettik dediler iade gelmedi. Bende tüketici hakem heyetine başvurdum internetten beni haklı bulmuşlar. 15 gün içinde itiraz hakkı da varmış vodafone'un. Şimdi haklı bulunduğum için ne yapmam gerekiyor ?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yeğene yazıcı alacağız. Sürekli test ve ödev çıkarıyor. Yani yazdırma oranı biraz yüksek. Şöyle pahallı olmayan. Yazım oranı yüksek mürekkep dolumu yapıla bilen bir yazıcı tavsiye eder misiniz?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Far Cry 5'i bitirdim ve diyeceğim tek bir şey var LEŞ GİBİ oyun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Koray @koraysuna

  2 3 4 oyununu oynadığınız için mi leş gibi geldi. Yani aynı oyun olmuş gibisinden?

  • T A H A @ctg10

   @koraysuna Oyun bomboş eğer bu far cry'sa 1-2-3 ney ? 4 hadi idarede ederdi. FarCry 5 ve Primal iğrenç denecek derecede. İnsanı konunun içine alamıyor bence. Diğer oyunları sanki benmişim gibi oynadım ama bunda öyle olmadı. Sanki oyun yapılmak için yapılmış. Konu iyi olsa da işlenişi çok saçma. Ana görevlerin hepsi yan görev gibi yada yan görevden bozma. Kopukluk olan yerler var. Oldu bittiye getirilen yerler var. Olay örgüsünde davranışlarda saçmalık var. Bence olmamış. New Dawn deneyeceğim 🙂

Arkdaşlar bluetooth kulaklık aldım bluetooth versiyonu 5.0 şimdi tele baktım benim telde 4.2 bluetooth versiyonu var. Bağlantıda sıkıntı çıkar mı ?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: "Formula 1 yeniden Tuzla'da!"
demiş hadi bakalım...
NOT: GERÇEK OLDU RESMİ AÇIKLAMA GELDİ F1 YENİDEN TÜRKİYEDE
13-14-15 Kasım Tarihlerinde.
#Formula1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'e 31 ağustosta EA Play gelecek fiyatı kaldırmışlar ama senelik 65 TL olursa hiç düşünmeden alacağım. 1 senede üst seviye oyunlar yalanır yutulur zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap