#iOS8'in Android 5.0 #Lollipop'da Sunulmayan Özellikleri

İOS8'in Android 5.0 Lollipop'da Sunulmayan Özellikleri

HealthKit birçok İOS kullanıcısı tarafından seviliyor. Android 5.0 Lollipop'da ise böyle bir durum söz konusu değil. Yan ekran kullanımı da İOS8'de mevcut.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • BraVe @brave

    Sağlık uygulamalarını ciddiye almıyorum hepsi uyduruk oyuncak, Apple bilgisayar kullanmıyorum bağlantı derdim yok, yan çevirince menünün dönmesi uzun zamandır Cyanogenmod Kurulu cihazlarda vardı ki benim için bu özelliğin varlığı ile yokluğu bir. O yüzden bana daha dikkat çekici şeylerle gelmeleri lazım. Gerçekten işe yarayan şeylerle.

  • CreatureMan @creatureman

    @gokhanbilgin yazan arkadaşı kovduk (Bu yazı için değil). Uydurma bir yazı olmuş. Yönetici onayı almadan bir yazı yayımlamayacağız.. Haklısınız. Yazıyıda kaldıracağız.

#Nokia‘ya ait tüm bilgiler #Microsoft sitesinden kaldırıldı. Nokia’nın marka olarak ortadan kalkıp #WindowsPhone ile devam edeceğini daha önce açıklamış olan Microsoft, bugün içerisinde resmi internet sitesinden de Nokia markasına ait tüm bilgi ve verileri kaldırdı

Microsoft Sitesinde Nokia'dan Eser Kalmadı

Micorosft sitesinde birçok farklı departmana ve güncellemelere ait yazı bulabilirsiniz ancak gün itibari ile Nokia'ya ait tüm bilgiler kaldırıldı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefondan CD yada DVD yazdırmak isteyenlere gelsin...

Nero Airburn ile Telefondan CD/DVD Yazdırmak

CD/DVD içine veri depolamak amacıyla telefonlarda artık Nero Airburn ile kullanılıyor.   Telefon üzerinden cd yazdırmak konusunda adeta devrim niteliğinde bir çalışmaya imza atan Nero, Airburn...
BeğenFavori PaylaşYorum yap