Mi9T'ye Android 10 güncellemesi gelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Mi 9T kullanıyorum arkadaş niye 8 saatleri görmüyorum 😒

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

YouTube Premium aldık reklam yok diye şimdide bildirimden reklam geliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15
 • Özay @ozay

  Bu reklam değil, öneri.

 • Orcun @orcun

  Zaten android kullanıyorsun vanced'i çak geç ya premium falan ne gerek var ? ben geçen yıldan beri aktif olarak vanced kullanıyorum. Ipad'im vardı bak vallahi ipadden youtube videosu izlemiyordum ya o reklamlardan premium'a para vermemek için vs. açıp telefondan izliyordum. Televizyonda youtube uygulaması var ama reklamdan varya kafayı yersin vanced ile ekrana yansıtıyorum gene reklam yok mis. Hani okey beğendiğin yutubur vardır abone ol katıl destek ol neyse de zaten adamın videosunu izliyorum benim vaktimi iyi veya kötü anlamda çalıyor, e izlenme de bir sayı veri oluyorum vs. reklamını da bana dayatmasın taş yesin acından gebersin yani umurumda değil. Birde premium alacaz dolandırıcılar birde üstüne click bait başlık atıyor acaip acaip resimelr yok karımı bilmemne ettim. Ya aç kalın geberin sürüm sürün sürünün ya bok yiyin vallahi umurumda değil ama bana öneriyor nefret ediyorum birde premium diye para verecem çok güzel.

  • CMLDS @cmlds29

   Ben giriş seviye kullanıcıyım bu saatten sonra, mağazadan indiririm uygulamaları

  • Fatih @fatihy

   Şimdi sen diyince baktım root olmadan çalışıyor mu diye ve çalışıyormuş. YouTube linklerine tikladigim da orjinal uygulama açılacaktır. Bunu nasıl değiştiriyoruz

  • Samed @samedyavuz

   @fatihy evet benim de sorunum bu. youtube linklerine tıklayınca orjinali açılıyor. nasıl çözülür acaba?

  • PhoeniXim @phoenixim

   @samedyavuz varsayılan uygulama ayarlarını sıfırlamanız lazım.

   Galaxy s7 varsayılan uygulama ayarları tarzı arayın googleda kolayca bulursunuz

  • Orcun @orcun

   @fatihy @samedyavuz Miui için konuşayım. Uygulamalar >uygulamaları yönet listeden youtube'u bul gir, altta güncellemeleri kaldır ve verileri temizle yap ve çık. Sonra bir youtube linkine bastığında sana soracak Şununla aç: alttan da vanced'i seç ve seçimimi hatırla de bu kadar.

  • Batuhan @achfighter

   @fatihy Ben store'a girip uygulamayı kaldırıyordum. Tabi sadece güncellemeyi kaldırıyor. Sonra sağ üstteki üç noktaya tıklayıp sadece Youtube uygulaması için otomatik güncellemeyi kapatıyorum. Bundan sonra tüm videolar Vanced ile açılır. Belki bir yeniden başlatma gerekebilir, tam hatırlamıyorum.

   Son güncelleme Ağustos'un sonunda oldu. Ondan beri Vanced güncellenmedi ama yeni özellikler geliyor. Nasıl oluyor ben de bilmiyorum. Uygulamanın içinden güncelleniyordur belki.

  • Lehimli At @at

   Ben de vanced video indiremiyor.

  • Orcun @orcun

   @at Hiç öyle video indirmedim. Ekstra mod olayı var galiba ama yapmadım. Normal youtube gibi kullanıyorum arka planda oynatma açık ve reklam işi yok o bana yetiyor.

 • ad33p @ad33p

  Ayarlar - Bildirimler- Önerilen Videoları kapatırsanız gelmez.

 • Erdem Ç. @rockerdem

  Çoğu uyanık yayıncı artık 10 dk video içeriğine 1-2 dakika tanıtım gömmeye başladı. Cambly ve Trendyol şu ara bu yöntemle azıtmış durumda. Bunun çözümü ise asla yok. "Seve seve" izlenecek o reklamlar.

#Playstation5 #akış

Hardware bazlı Ray Tracing varmış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon geldi 😏
Telefon ağır diyorlar da hafif geldi bana baya ilginç 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Premium telefondan orta segmentli telefona düşüş yaşıyorum 😂
Attan indik eşeğe bindik 😊

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12