#akış #AnimeSeyir

Anime severler, size güzel bir telegram grubu önerim var 😀
🍰 AnimeSeyir 🍰
Dünya dertlerinden uzaklaşıp kafa dinleme yeridir. Her türlü konudan muhabbet edebilirsiniz. İyi vakit geçirmenizi içtenlikle dileriz!
https://t.me/AnimeSeyir

🍰 AnimeSeyir 🍰

Dünya dertlerinden uzaklaşıp kafa dinleme yeridir. Her türlü konudan muhabbet edebilirsiniz. İyi vakit geçirmenizi içtenlikle dileriz! Sizin için sunulan kanallarımız: @AnimeBulut...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
CMLDS paylaştı.

TeknoSeyir içerisinden çıkmış bir güruhun kendi özgür sosyal platformlarını kurma çabası olarak değerlendirilebilecek Çok Çekirdek platformu ilk faaliyetlerine başladı. Henüz yeni yeni ayağa kaldırdıkları Çok Çekirdek adını verdikleri platformlarına bir göz atıp neymiş diye kurcalamanızda fayda var diye düşünüyorum.

https://cokcekirdek.com/

Çok Çekirdek | Akış

Bir başka WordPress sitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 37
CMLDS paylaştı.

Sevgili teknoseyir takipçileri. Bu tarz mesajlardan sıkıldığınızı biliyorum. Çok sevdiğim için bir laptop önerisi alacağım. Kendisi Gta 5, Farcry 3, Fallout 4 oynamak için bir laptop arıyor. 4000 liranın altında olmalı. Bir kaç laptop buldum. Asus x540Ub, Acer Sf315-52G, Lenovo İdeapad 330s. Bazı laptoplar Mx130 grafik işlemcisi bulunuyor. Bu konuda pek bir bilgim yok. Bu laptoplar dışında öneriniz varsa açığım. Bu verdiğim modeller arasında iyiden kötüye doğru bir sıralama yaparsanız çok iyi olur. Değerli zamanınızı çaldığım için şimdiden özür dilerim.

Not: Nvidia Mx130, Amd Radeon 530 ve Nvidia 540 karşılaştırması yapabilir mi? İnsanın morali bozuluyor. Kendimde olsa en ucuzunu al geç derdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Mac'e de gelecekmiş ohannes ...

The future of Microsoft Edge

We recently announced that we are working on the next version of Microsoft Edge. We are still in the early stages of development, so there’s no action you ne...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@frt senin TeknoIzdırap vardı ya hani ne oldu ona?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış akmıyor 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

SpaceX'in uydudan interneti 2020 yılında hayata geçecekmiş 😀 tüm çanaklar SpaceX'in uydularına çevrilecek desenize 😛 🙂

59,6TL'ye 10Gbit download 1TB kota limitsiz internet sunacaklar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 25