Çevremde maske takanlarin %50 si burnunun altına takıyor. Genç yaşlı farketmez bunu neden yapıyorlar bir akıllı açıklayabilir mi ? Maskeleri aşırı bilinçsiz kullanıyor halk. Elini önüne elleyeni fln saymıyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar mi6 da çok kullandığım ve sevdiğim bir özellik olan wifi yi hotspot olarak paylaşmayı mi9t de yapamıyorum hotspot açınca wifi kapanıyor sebebi ne acaba ? işlemci 730 olduğu için mi ? pro da da bu durum var mı ? mi6 da olan şeyin 9t de olmaması çok saçma geliyor bu kadar basit bir özellik nasıl olmaz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Dalga mı geçiyorlar? Milyar $ diye yazmışlar heryere

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Arkadaşlar metro redux oynamadan exodus a geçsem ne kaçırırim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Biz niye Manhattan da yurt yapıp Muhammed Ali nin evini alıyoruz 🤔 gerçek mi bunlar birisi dalga amaçlı mi yapıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Bu ürün yorumlarında "hiç düşünmeden alabilirsiniz, alın" diye yorum yapan kişileri anlamıyorum 😀 komik geliyor. Bir insan niye düşünmeden parasını harcasın arkadaş 🙂 tamam üründen memnun olduğunu belirtiyor ama garip.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Kobe bryant kim ben mi cahilim :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Ölüm riski bu kadar az olan birşeyden neden korkuluyor ki ? Domuz gribi daha ağırdı bence. Yaşlı ve çocuklarda bağışıklığı düşük olanları öldürüyor diye biliyorum zaten bunu normal gripte yapabilir. Ayrıca virüs bulaşan yüzlerce kişiden ölen 10-20 kişi var gelip tüm Çin'deki insanların ölmesini isteyenler var nasıl bir kafa bu ? Ha 30 sene sonra öldük ha şimdi ne fark eder dünya ya bizim ne faydamız var ? 🙂 Önlemini almak lazım tabi ki ellerin sürekli temiz olması gibi ama bunlar zaten normal şeyler, her zaman yapılması gereken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap