Dostlar yardımınıza ihtiyacım var. Samsung S7 cihazda çok önemli bir video sildim, eski kalitede geri getirmem mümkün mü? İnternette hep thumbnail dosyasından geri getirmeye çalışıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone 6s Plus'ımın garantisi bitti. Apple Store'dan randevu aldım, faturası olmasa bile ücretli pil değişimi yapılır mı?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar anneanne/babaanne telefonu önerebilir misiniz? Yazıları büyük, kullanımı kolay olan kullanırken çıldırtmayacak bir telefon önerisi istiyorum. Whatsapp ve görüntülü görüşme uygulamalarını kullanacak. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nokia 8110 4G İçin WhatsApp Yolda!

Windows Phone platformu için yayınlanan yeni Whatsapp Beta güncellemesini inceleyen geliştiriciler WhatsApp'ın KaiOS için geliştirilmeye başlandığına dair 38 adet referansa ulaştılar. Bakalım WhatsApp, Nokia 8110 4G'nin satışlarını nasıl etkileyecek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nokia'yı Öyle Biri Ziyaret Etti ki...

Nokia'nın eski rezil CEO'su Stephen Elop bu sabah Nokia'nın Espoo'daki karargahını ziyaret etti. Stephen Elop şu anda Avustralya'nın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Telstra'nın CTO'su konumunda görev yapıyor. Şirket Avustralya'da HMD'nin ürettiği yeni Nokia markalı telefonları satıyor. Aynı zamanda Nokia'nın ağ alt yapısı hizmetleriyle de ilişkisi bulunuyor. Stephen Elop'un Nokia'yı neden ziyaret ettiği konusunda ise Nokia yorum yapmaktan kaçınıyor.

Peki sizce Stephen Elop Nokia'yı neden ziyaret etmiş olabilir?

#Nokia #HMDGlobal #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nokia 2, 11 Aralık 2017 tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak.
#Nokia #Nokia2 #HMDGlobal

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar akrabamın ortaokul 5 e giden kız çocuğu bulunmakta. Telefon almak istiyorlar. 800-1000 TL bandında hangi telefonları önerebilirsiniz?
#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • altalena @altalena

  Sar değerinin çok yüksek olmamasına dikkat edin ve çift hat olmasın mümkünse. Onun haricinde kullanacak olan çocuk olduğundan çok fark etmez. Hatta duruma göre tablet almak daha ideal olabilir.

 • altalena @altalena

  Neden hocam? İnternet artık günümüzde herkesin bilmesi gereken, hayatın temelimize oturan şeylerden biri oldu. Çocukluktan itibaren öğretmek, alışmasını sağlamak gelecekte yararına olur. Sanıyorum içerikten kaynaklı kaygınız var ama onu çözmenin yolu içeriği denetlemek olmalıdır, kendi haline bırakıp Enes Batur izlemesini önlemek gerekir elbette.

 • Cihan @cihanbey68

  Arkadaşlar hepinize değerli yorumlarından dolayı teşekkür ediyorum. Xiaomi Redmi 4X almışlar Hepsiburada dan. Hayırlısı olsun bakalım.

 • altalena @altalena

  @sevcanalkan Akıllı telefon eleştirinize katılıyorum.Teknolojiyi nasıl kullandığı, içeriği nasıl ve ne kadar tükettiği kesinlikle kontrol edilmeli. Ama kontrol sağlanırsa çocuğun teknolojiyle iç içe olması gelecekte büyük fayda sağlar. Hatta bu bağlamda bir ara Türkiye'de bile ilkokulda temel yazılım bilgisi dersi gelecek haberleri çıkmıştı, geldi mi bilmiyorum ama başka gelişmiş ülkelerde böyle bir şey var. Örnek: https://www.cnnturk.com/teknoloji/ilkokula-yazilim-dersi-geldi