karantinada olup Aöf Yaz okulu sınavına gidecek arkadaş var mı ?
#Covid19 #sağlık #TeknoSağlık #akış #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Omer @omer_

  Nasıl bir akıl tutulması ve sağlık bakanlığının görmezden gelmesi durumu var anlamıyorum.
  "Covidli öğrenciler özel araçla gelsin, ayrı salonda girsinler sınava" dedi rektör. Normalde hastanede covidlilerin olduğu koridora giremezsin ama biz aynı binada sınava gireceğiz yarın 😐

  • catpower @catpower

   ben karantinadayım sağlık bakanlığı dalğa geçti benle ben yarın dolmuşa binip geleceğim gerçi pazarteside karatinam bitiyor sıkıntı değil ama benden kötüleri gelecektir. Benim evime yakın okul varken 20 km mesafe ileride başka okula verilmişim.

   hayırlısı olsun sağlık bakanı daha çok ağlar televizyonda

 • Omer @omer_

  @catpower çok geçmiş olsun. Bugün sınava girip çıktım, kapıda HES kodu sorulmadı, görevlilerin maskeler çenelerde. Arka arkaya oturduk tedbir yoktu bunun siniri stresi ile sınavda iyi geçmedi.

  • catpower @catpower

   özel sınıfta girdim pozitif olduğum için aynı sınıfa benden uzağa bir pozitif daha aldılar temaslı sayısı çoktu onlar ayrı sınıfta oldu, sınava girmeden ismimi söyleyip uzak bir köşeye aldılar zaten kimseye bulaşmamak için uzakta duruyordum sonra herkes girdikten sonra çağırdılar. özel kıyafetli bir kaç kişi ilgilendi sınavda tedbir vardı da sınava nasıl geldiniz nasıl geldiler diyen olmadı. yani ben hariç kimseye sınav girişinde dikkat etmediler. kimsede sallamadı zaten çıkarken de soran olmadı nereye gidiyorsun ne ile gidiyorsun diye. bugün gece karantinam bitiyor.