Peugeot 504 coupe muhteşem bir efsaneydi. Concept olarak yeniden bu kadar güzel yorumlanması daha da efsane olmuş. Koltuklar, ön cam kelebek camı görünümü ve çevresindeki detaylar, arka farlar, ön farlar… muhteşem olmuş. #otoseyir #Peugeot #E-Legend #concept #unboringthefuture Yıllar sonra (205 gti ve 406 gibi modelleri benim gözümde son güzel örneklerdi) bir peugeot tekrar harika görünüyor, concept olsa bile 😀
https://www.youtube.com/watch?v=cXt8L3hAEnM

New Peugeot e-LEGEND Concept | #UnboringTheFuture

The future of the automobile is being written today. Car makers are already designing the cars of tomorrow. Complete with the technology to manage everything...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2.kamerası 3-5 mp portre alan derinliğine yaran androdli telefon çok var. Peki Note, s9 ve P20 Pro gibi pahalı modeller dışında 2.kamerası zoom özelliğine sahip android cihazlar var mı? Samsung, Xiaomi ya da diğer markalarda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bahçeden bir manyak çocuk.
Özçekim yaptı telefonumla 😂
#pisi #kedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

En sevdiğim aylar başladı. Eylül Ekim Kasım 😍 Sıcaklar bitiyor, gün doğumu daha da güzelleşiyor.
#CepTelefonuFotoğrafçılığı #Samsung #SamsungGalaxyS7Edge #gündoğumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir üst sokak ve bir alt sokak fiber hatta sahip. Arada kalan bizim sokak ise eski usül idi. Dün bir alt sokaktan buraya ve binalara fiber çekmeye başladı TT. 😀 Bina içine bağlantı bile yaptılar.
Kazmayın, yapmayın, Turksat Kablo kullanıyoruz memnunuz. Gidin buradan dedim çalışma yapanlara. Ters ters baktılar 😀
“Zahmet oldu, yıllar sonra aklınıza gelmiş bu sokak, gelip fiber çekiyorsunuz” diye çemkirdim. Bir kere daha ters ters baktılar.
-Arkamdan bakıp “deli midir nedir” diye söylendiklerine eminim.

Geçmişte bol bol süründürdükleri için müşterilerini, nasıl içimize işlemişse berbat hizmet kalitesi ve yalanları, öyle bir kusmak istedim ne varsa adamlara. İstem dışı. 😀
#fibermisin #telekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21

Çekim için motive olurken ben. ( bazı bagajlar gerçekten çok rahat 😀 )
Not : Evde 😀 ya da yolda orada burada denemeyin, trafiğe kapalı yol burası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Safari ile gireyim dedim Teknoseyir.com’a, uzun zamandır girmiyordum. Kaydırırken sayfayı kasmalar oluyor. Chrome’a geçtim tekrar bana mısın demiyor. 😀 Neden buraya chrome ile girdiğimi hatırladım sonra tabi.
#chrome #tarayıcı #safari

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21
 • Papa Emeritus @pope

  macOS Safari’de dediğiniz bir durum var TS için. Mobil’de ise sıkıntısız. Gel gelelim sitelerin %95’inde Safari Chrome’u yer bitirir macOS ve iOS’te. 1-2 ufak program ve tarayıcılarda sadece TS açıkken Safari ve Chrome farkını aşağıda görebilirsiniz. Safari var olan CPU kullanımının %1.2’si gibi komik bir kısmını oluştururken, Chrome %20’sini yiyor. Aynı işi yapan iki program arasında bu kadar fark varsa %20 kaynak kullanan program diğerinin yanında çöptür diyebiliriz. Google büyük ihtimal arkada verileri çaldığından öyle bir kullanım oluşuyor 😀

  • Onur Şahin @sahinonur2000

   Kaynak kullanımı muhabbeti abartılıyor. %20 kullanması daha azını yapamayacağından değil, boştaysa neden kullanmayayım mantığındandır. Bu yazılımcının tercihidir isterse diğer şekilde de düşünebilirdi. Burada geçerli tek argüman laptop kullananlar için çünkü o zaman işlemci kullanımı pil ömrünü etkiliyor.

  • Papa Emeritus @pope

   @sahinonur2000 Ram konusunda dediğiniz doğru fakat CPU konusu farklı. RAM boştaysa kullanmak batarya ömrünü olumlu etkilerken CPU’da tam tersi. Birde CPU çalışma prensibi gereği boştaysa kullanıyım şeklinde çalışmaz. Bir program yapması gereken tüm işleri yaptıktan sonra CPU’yu kullanmak için havadan işlem yaratmaz. Bazı uygulamaları sistem boştayken ve güç kaynağına bağlı iken çalışmak için programlayabilirsiniz ama onlarda bu tip durumlarda işleri bittikten sonra dururlar. Chrome ise 7/24 CPU’yu emiyor, bir tarayıcının sürekli bu kadar meşgul olması mantıklı değil. Edit: Safari ile Chrome’un karşılaştırmalı call’larını da ekledim. Arada devasa bir fark var.

  • Onur Şahin @sahinonur2000

   @pope sadece kişisel bir tahmin ama tepki suresini düşürmek için normal uygulamalardan farklı tasarlanmış olabilir. Mesela oyunlardaki sürekli bir döngüyü saniyede 60 kere çalıştırmak gibi. Bu da işlemciyi sürekli meşgul tutacaktır ancak tepkiyi iyileştirecektir. Çunku javascript performansı chromedan çok iyi tarayıcılar olmasına rağmen tepki hızı olarak chrome hep daha iyi geldi bana.

 • Emre @emre64

  Hangi cihaz? iPhone 6’da bir kere kaydırırken kastığını görmedim TS’nin.

 • CimAdam @cimadam

  Bir internet sitesi belirli bir tarayıcıya göre dizayn edilmişse kötü bir tasarımı var demektir. Ben opera kullanıyorum işbankasına giremiyorum, butonu bırakın. Tam bir saçmalık.

 • NAKAH @nakah

  iPhone’da Safari’yle giriyorum hep ve hiç sorun olmuyor.

Her hafta düzenli ve uzun kesintiler yaşatan turksat kablo 1 haftadır sorunsuz hizmet veriyor hayret diyordum ki internet var görünse de modem üzerinde, gün içinde 3.kez kesinti oluyor. Yer Kadıköy İstanbul. Birazdan gelecek yine belli oldu.
#Türksat #kablonet

BeğenFavori PaylaşYorum yap