Burak Özkes paylaştı.

EA SPORTS™ FIFA 20

Frostbite™ altyapılı EA SPORTS™ FIFA 20’nin PlayStation®4 sürümü, prestijli profesyonel müsabakalar ve EA SPORTS VOLTA’daki yepyeni özgün sokak futbolu deneyimiyle dünyanın oyununun...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Burak Özkes paylaştı.

DH'de birisi yayınlamış. Bu fiyatlar doğruysa Playstation Türkiye'de bitti demektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Ekim ayında Gamepass’te 🙂

İlk oyunu da Gamepass sayesinde oynamıştım. İkincinin indirime girmesini beklemiştim, gerek kalmadı 🙂

DOOM Eternal – Official Launch Trailer

There is only one dominant life form in this universe, and it carries a steel-barreled sword of vengeance. Become the Slayer and hunt Hell’s armies to the fa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Otobüs yolculuğu öncesinde kimlik kaybeden bir yakınım var, ne yapması lazım acaba? Yarın otobüsü var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13
Burak Özkes paylaştı.

Microsoft CEO'su Satya Nadella, daha işimiz bitmedi, #Zenimax'ten fazlasını alacağız diyor. Yarın Tokyo Game Show başlıyor. Herkes #Microsoft'un #SEGA'yı satın almasını bekliyor. Siz ne diyorsunuz?

Zaten MS ile SEGA'nın bir süredir flörtleştiğini biliyoruz. Bu söylentilerin ardından, bir satın alımdan ziyade, SEGA oyunları Game Pass'e gelecek falan gibi farklı bir işbirliği de çıkabilir pekala. Ayrıca tabii SEGA, yalnızca video oyunları yapan bir şirket değil; aynı zamanda çok ciddi bir paçinko, eğlence araç gereci ve arcade oyuncusu. Olası bir satın alım, SEGA'nın bütün yatırımlarını kapsar mı yoksa sadece oyun bölümünü ve Atlus, Ryu Ga Gotoku gibi stüdyoları mı kapsar o da bir soru işareti.

Zaten halihazırda Brian Fargo, Tim Cain, Leonard Boyarsky, Tim Schafer gibi devler Microsoft çatısı altında. Bu isimler bile Sony'nin yeni nesilde yapabileceği her türlü özel oyundan daha heyecan verici benim için. Persona da Microsoft'a geçerse yeni nesilde PS5 almak için pek nedenim kalmaz.

Şöyle bir düşününce bu nesilde gerçekten hayranlık duyarak oynadığım PS4 özel oyunu sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Yeni nesil için bunun yarısını bile duyurabilmiş değiller. Sizce Sony, ibrenin Microsoft'a dönmeye başladığının hissedildiği bir ortamda ne yapabilir? Ya da Japon dostlarımızın bir şeyler yapmasına gerek yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

nolucak bu ekonomi. yaşanmaz hale gelecek bir iki yıla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

2 abonelik 3,49 dolar ediyor. #Amazon #TwitchPrime

Her ay böyle kendim ve tanıdığım ile 3.49 alınır. Tek problem 100 doları beklemek 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@oldboy 'un haberdar etmesiyle bugün indirimden 21,45 liraya aldığım oyunun grafiğinin yenilendiğini öğrendim. 5 dakika oynadım. Çok net iyileşmiş grafikler. Oynanabilir olmuş.
#Xbox

Red Dead Redemption - Full Game Walkthrough in 4K [Xbox One X Enhanced]

Red Dead Redemption Full Movie Walkthrough / Guide Video in Hardcore Difficulty - 4K Ultra HD [Played on Xbox One X] Rockstar Games Walkthrough Videos Playli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rockstar oyunlarında indirim varmış. İkinci oyunu iki kez bitirmiştim. Sıra ilk oyunda 🙂 Bu geri uyumluluk güzel şeymiş. Şu ana kadar 10-15 oyun oynamışımdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap