Bilgisayar mühendisi yeni mezun bir arkadaşım var, 6-7 aydır iş arıyor. Mevcut bir bağlantısı olmadığından sıkıntıda, çevrenizde bir ilan görürseniz internete düşmemiş ya da yeni düşmüş bana iletirseniz sevinirim, bende arkadaşa ileteyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Türknet internetim 3 gün önce bağlandı, yaklaşık 500GB tüketimde bulunmuşum. Superbox’da o kadar vasata katlanmışım ki, kendimi tutamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çıldırıcam yeminle çıldırıcam. Türknet üzerinden Hat Fiziksel Durumu Kapalı gözüküyor. Aradım az önce, bugün farklı biri açtı, dedi ki Burak bey, etiketlenme olmamış onu bekliyoruz. Eee dün sabahtan beri Twitter’dan oradan buradan şu fotoğrafı atıyorum söylüyorum. Bizim haberimiz yok, kusura bakmayın falan dedi. Daha yeni ekip yönlendireceğini söyledi ama açıkçası inanmıyorum. Bu kadar mı ilgisiz olur bir müşteri hizmeti kafam almıyor.

Ve ekstra olarak ben bu Türknetteki adamın yanlış kabloya kağıt astığını bu sebepten yanlış etiket yapıldığını düşünüyorum. Bunu nasıl kontrol edebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Sezer SEVİNÇLER @sezers

  benim yaşadığım sorunda tt elamanları gelen hattı her seferinde farklı yerlere takıyorlardı. bende tt ekibini bekledim benim hattım nerede diye sordum, sonrasında daireme çıkan bölüm ile arasında cat6 kablonun iki ucunu taktım. Allah kolaylık versin.

 • Yuded @yuded

  Aynı sıkıntıyı yaşadım hocam tt kesinlikle bu adamların işine taş koyuyor. Geldik bağladık deyip deyip hiçbir şey yapmıyorlar, beni arayan tt elemanı ben bağladım ama bu hat bu hızı kaldırmaz zaten falan diyordu. Arkadaşımın da başına geldi. TT geçerseniz bir gün içerisinde aynı eleman gelip bağlar hattınızı. Arkadaşımda o şekilde olmuştu.
  Ben çözümü şöyle buldum; TT elemanı 3. kez geldiğinde şansa evdeydim, telefonda çevir sesini duyana (dış portu düzgün şekilde bağlayana) kadar başında bekledim.

 • ALIEN @alien

  Etiket satır ilişkisi işlerini ne kadar ciddiye aldıklarının bir ölçüsü gibi.

 • kei @kei

  TT tüm operatörlere çirkeflik yapıyor. Neymiş kabloyu binaya kadar çekermiş kutudan daireye bağlantıyı yapmak görevleri değilmiş. İnterneti telekomdan alınca eve kadar bakıyorlar ama. Öğrenci evinde internet bağlatırken allahtan kabloyu halleden eleman gençti halden anlıyordu da eve kadar halletti bizi uğraştırmadı. hatta prizden kablo bile çıkarmıştı.

Türk Telekom ve Türknet ile yine mağduriyete devam. Hat Fiziksel Durumu: Kapalı gözüküyor. Türknet bekleyin, biz ilettik dedi. İnternetten baktım aylarca bu işi olmayan insanlar varmış, merak ediyorum bu dönemde fatura kesiyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Yeni taşınacağım eve Türknet aldım. Cuma günü Pazartesi kurulum için sözleştik, ses seda yok. Eski evimden 30-40km geldim kurulum için, sabahtan beri ses yok. Hay allahım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Note Pro siparişi geçeceğimde en uygun ve güvenilir nereden almamı tavsiye edersiniz. Hepsiburada’dan herhangi bir satıcıdan alsak olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Blu TV’de Ata Demirer’i izliyoruz. Canlı gitmek istiyordum bu gösterisine, böyle nasip oldu. Varsa izleyecek bir şey bulamayan tavsiye ederim. Bol müzikli, eğlenceli bir program olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nedir bilgisi olan var mı? Zengin olduk mu acaba.

Yurtdışında çalışan babamın pastasından çıkmış 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 33