#kediseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Poco M5s siparişi geçtim. Kullanıp, olumsuz yoruma sahip olan varsa iletirse sevinirim. iPhone 8’den geçiş yapıyorum. Telefon gelince bunu da kaça okuturum bilemedim, piyasa çok saçma. Parmak izi çalışmayan, yurtdışı cihazları için 3500-4000 istiyorlarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Burak Özkes paylaştı.

Şu an live gold'da bug var 3 kere 1 yıllık ucuza alıp gamepass'e dönüştürebiliyorsunuz 580 Liraya 2026'ya kadar gamepass yapıştırdım tek oyunun 1200 lira olduğu bu devirde çok iyi 3 oyun oynasan parasını çıkarır zaten. #GamePass

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 63

High On Life cidden çok iyi oyunmuş. Gamepass’e geldiği için şans verdim ama PC’ci olsam Steam’den alırdım, 90 küsür mü ne fiyatı. İnanılmaz eğlenceli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Burak Özkes paylaştı.

Benim de bir öykümle katkıda bulunduğum Türkiye'nin ilk bilimkurgu öykü dergisi Roket'in ilk sayısı çıktı. Dergiye öykü veren yazarlar olarak biz telif almıyoruz. Derginin telif geliri (ki çok az bir miktar olur) derginin tanıtımı ve projenin devam etmesi için kullanıcılacak.

📙 Ön bilgi: https://www.umityildirim.com/roket-bilimkurgu-oyku-dergisi-cikti/
🛒 Satın almak için https://www.kitapyurdu.com/kitap/roket-1/635647.html

#BilimKurgu #öykü #Dergi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Burak Özkes paylaştı.

Satılık XBOX One X ve Soğutuculu Dikey Stand - 4400TL

RDR2 çıktığında İngiltere'den almıştım. O dönem yoğun kullandım. Sonra arada güncellemelerini yapmak için açtım. Soğutucu da amazon.com'dan alındı. Sorunsuz ve kusursuzdur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok eskiden İsveç üzerinden açtığım Paypal hesabına ödeme geldi. Ben ispanya hattımla paypal açarım diye gidip o maili vermişim. İsveç hattı kulllanıma kapandı, hesaba nasıl erişebilirim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Recai @recai

    isvec hatti kullanima kapanmasinin uzerindne uzun zaman gecmediyse ve zamaninda adina kayitliysa tekrar actirabilirsin. (isvecte yasiyorum)
    yada paypal ile iletisime gecer, resmi belgeleri sunarsin, isvec hattinin kapanmadan önce sana ait oldugu vs.