Şöyle bir şey yapmıştım. 2020 başından beri öğrenim kredisi aldım ve bu aldığımı altın olarak sakladım. Şu an itibariyle 8150₺ kredi almışım, 9500₺ değerinde altın sahibi olmuşum. Evet faizi falan olucak öderken ama benim alma sebebim mezun olunca açıkta kalmadan bir kaç ay kiramı ödeyebilmem falandı, az faizli ihtiyaç kredisi gibi düşünün. Keşke üniversiteye girer girmez alsaymışım da, değerlendirseymişim böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Mesela coin'e girseydin 10'a bile katlayabilirdin. Ama tabi risk çok büyük. Altın öyle değil at kenarı dursun er veyahut geç değerleniyor. TL'de kaldığın her saniye her dk malesef değeri düşüyor.

    • Burak Özkes @burakozkes

      Dediğin gibi coin işi belki 10 belki 100 bile yapardı ama ciddi takip ve risk isteyen bir iş. TL dışında her şeye yatırım mantıklı geliyor zaten, faizdir falan çocuk kandırmacası adeta. Tek düşüncem bundan sonra tek bir şeye yatırmak yerine dolar euro gibi dövizlere yönelmek. Bakarsın reis bi’ laf söyler, çıkartır yakarız sokakta dolarları. Yakacak dolarımız olsun değil mi

Merhaba iyi akşamlar bir sorum olacak, ben bu yaz stajımı yaparken bir çoğunuzun bildiği gibi Covid oldum. Bu sebepten maaşım eksik yattı. Acaba ne zaman bunu alabilirim. Raporum edevlette gözüküyor ama hala ödeme çıkmamış. Maaş gününden 15 gün sonra diyen var, bir haftaya verilen diyen var. Doğrusu nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, naptınız %100 vergi ödeyerek aldığınız araca 50₺’lik benzin almaya devam mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A101 fırsat saatleri ile 5 liraya qcy kulaklık aldım, kargo dahil şekilde. Demek ki yalan değilmiş bu satışlar, tabi iptal edilmezse😅 Varsa düşünen alabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, naptınız Ağustos Eylül aylarında 6 liradan 7 liradan döviz alıp, 10-15’e yükselmesini çok beklediniz mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, naptınız alışverişlerinizi üç harfli marketler yerine türkiye tarım kredi kooperatiflerini tercih ederek yarı yarıya kar ettiniz mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Günaydın, naptınız porsiyonları küçülttük mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, naptınız kuruttunuz mu mangoları?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

5NSS-AX9N-6Y4A-U7KM-HVDH

BeğenFavori PaylaşYorum yap