Superbox düşünen arkadaşlar varsa Turkcell’in bir problem olduğundaki tavrı bu şekilde, benden söylemesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • Alim Bozkayalar @sqn

  haksız değil, yıllardır "x mbit'e kadar" diye ürün satılmamalı diye bağırdığımızda herkes kulağının üstüne yattı, şimdi batınca bağırıyor millet, müstahak.

 • alipektas @alipektas

  Sinirlenmedim bile, o derece kanıksadım bu olayları artık. Şirketler sadece para için varlıklarını sürdürürler, onların doğası bu olduğu için normal karşılıyorum. İpin ucunun koptuğu yer devlet. Bakanlıklar, ilgili birimler öyle bir tepelerinde olmalı ki, vatandaşın hakkını yemeye hiçbir şirketin cesareti olmasın. Öyle bir şey de bizim ülkede/devlette mümkün gözükmüyor şu anki tabloda. Milyarları devletin gözünün önünde çalınmış bir Telekom var ülkede, bunlarla mücadele edeceklerine kim/hangi saf inanır bilmiyorum.

 • Fatih @fatihy

  Kullandığınız yerdeki baz istasyonu ile alakalı galiba. Kimileri sorunsuz kullanıyor kimileri de sorun yaşıyor. Ben Kasım ayından beri kullanıyorum. Sorun yaşamadım henüz.

Merhabalar, Superbox modemim için şebekenin daha iyi çekmesi için bir anten buldum ancak anten ayarı yapmak için modem arayüzüne girdiğimde öyle bir seçenek çıkmadı. Bendeki ZTE modem, diğer modemde bu ayar varmış, ZTE’de yok mu bende mi çıkmadı anlamıyorum. Anteni taksam da görmüyor sanırım, modemi yer değiştirdikçe sinyali değişiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak Özkes @burakozkes

   10mbit paketteyken 2-3 alıyordum 20'ye geçince geceleri 15-20 gün içinde 8-12 arasında değişiyor da benim amacım anlık koplamaları engellemek ama durum belki de benim konumumdan değil, göndericiden vallahi kafam almıyor.

 • tozluraflar @tozluraflar

  Allah sabır versin. Çekmeyen bir yerde kullanmak sabır gerektiriyor. Biz köyde kullanıyoruz. 10 Mbps tam alabilmemize rağmen o kadar kötü ki. Aynı anda 2 kişi bir şeyler yapsın anında bant genişliği doluyor. 1080p video açarsanız sizden başla herkesin interneti neredeyse kapatılmış gibi oluyor. 20/10 paketi kabul edilebilirdi. Ne oldu da bunu 10'a çekti anlamak zor.

 • alipektas @alipektas

  Huawei model olanlarda ayrıntılı bi' anten bölümü var ayarlar menüsünde. Olmadı bi arayıp sor bu sebeple cihaz değiştirebilirler mi diye. Benim kullandığım Huawei cihazın da modelini atarım birazdan. "Sadece anten", "sadece dahili anten", "fazla sinyal olana otomatik geç" gibi seçenekleri vardı hatta. Ben normal wifi anteni başlamıştım.

Dün geceden beri Forza Horizon 4 oynuyorum, adamlar ne oyun yapmış yahu. Görüntü, sürüş, manzaralar, araçlar hepsi mükemmel. PC’de olmasa net konsol aldırır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 23

Tavsiyeler için teşekkürler, tam aldım indirim dönemi varmış. AC Origins ve Division2 aldım 120 civarına tadından yenmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superbox modem (zte mf286r) için anten düşünüyorum. Bir gıdım fazla sinyale bile razı durumdayım. Anten olarak tavsiyeniz var mı? Bir de ne yapmak lazım anteni takınca ayar anlamında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Playstation 4 Slim'i satarak an itibariyle Xbox One X'e geçmiş bulunuyorum. Özel oyunların bir kısmını oynadım ama performansından memnun kalmadığım ve oyunların pahalı olmasından kaynaklı X'e geçtim. Şimdilik Gamepass, EA Access ve Star Wars ile takılacağım. Cumartesi elime geçmiş olacak, varsa Xbox kullanıcılar şimdiden ID'lerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Merhabalar, geçen gün PS4'ümü 2200'e satmıştım. Şimdi Xbox bakmaya başladım. Hafta sonu Division 2'li One S'i 1700'e aldım ancak hala kargoya verilmedi. Bende diyorum ki iptal edeyim 2600-2700e One X alayım. Ama yeni konsollar çıkarken One X almak ne kadar mantıklı. Aradaki fark ile dolar alıp yeni konsol çıkmasını da bekleyebilirim.
AAA oyun oynayacak pc sahibi değilim ve 4K tv kullanıyorum, buna göre düşüncelerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 aylık TV+ üyeliği için:

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Isınmak için az yakan tavsiyeniz var mıdır? Taşındığım yerde doğalgaz yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22