#Türksat #kablonet tam 7 gündür her akşam 19:00-21:00 arası düzenli olarak tv ve interneti kesiyor. Soruyorum neden her akşam aynı saatte 1-2 saatliğine düzenli kesiliyor diye. Aldığım yanıt tabiki aynı 😄 Bölgenizde genel arıza olmuş.
Müşterisiyle bu denli jonbenjamintoşak geçen bir firma görmemiştim. Bunu da gördüm.
Not : Evet 19:00’da yine kesildi ve şu an yine mobilden erişiyorum internete. 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

SL 190 #MercedesBenz
Kırmızısını daha önce hiç görmemiştim. Mavi, gümüş, krem, koyu yeşil ve siyah renklilerine denk gelmiştim. Kırmızıya ilk kez canlı olarak denk geldim ve bambaşka görünüyormuş. #fotoğraf

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Kış geldiği için mutluyum. Geç olsa da geldi ya. Şükür 😄 Üşüyen reyizzzler erkenden evlerine giriyor. Gündüz olsa şurada adım atamazsın. İzdiham. #telefonlaçektimyine

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Temizmama'dan sokaktaki canlar için 15kg mama siparişi verdim ve 2 gün sonra İzmir'den geldi. Ups sorunsuz ve hızlı ulaştırdı. Bu alışveriş yüzünden oluşan kargo yoğunluğu sanırım ups'e pek uğramamış veya konu mama olduğu için önem arz ediyor diye düşünerek yollamış olabilirler hızlıca dicem ama bu kadar iyi niyetli firmalar kaldı mı bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

☹️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#benimmasaüstüm 😀 @brave "bomb has been planted" dediğine göre gelsin masaüstüm.
Hem Macbook hem Windows laptop için default duvar kağıtlarını hep sevmişimdir. İlk kez kendi çektiğim bir fotoğrafı duvar kağıdı yaptım windows laptop için.
Macbook'a da aynı kareyi yapacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

80’ler. #rangerover #telefonlaçektimyine #iPhone7

BeğenFavori PaylaşYorum yap