İzmir'den selamlar, bir süre buradayım. Bornova, Seferihisar, Ovacık çevresinde yeme-içme olarak nereleri tavsiye edersiniz?
#İzmir #Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bornovada pek yiyip içilecek yer yok gibi birşey. Ha meyhane bar formatında var ama öyle çok özel biryer yok. Çamdibine gidersen kokoreççi asım usta var gene oralarda dönerci vedat falan var ama ötesi pek yok. Merkezden özkanlar tarafına mustafa kemal caddesinden inersen folkartlara doğru dümdüz aşağı yani, solda sağda adanacı vs var eski yerler falan ama pek abartıldığı gibi değiller. Seferihisarda aynı bu arada hele çarşı merkez kale fvs dersen çok güzel adamı dolandırıyorlar.

BURAK ADAGÜN paylaştı.

#Gartic #Twitch #Yayın #Eğlence #Çizim

https://www.twitch.tv/thesulhone nacizene kanalım 🙂

🙂 gartic oynuyoruz.... kendi oluşturduğumuz kelimeler ile

https://gartic.io/25pr5bdC > Linke tıklayarak oyuna gelebilirsiniz.

TheSulhOne - Twitch

92 doğumlu Nadas tan çıkamayan. Maksat muhabbet. Donanım manyağı #Hardwareporn and #OldSchool
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Ay sonu Telekom ile olan internet anlaşması bitiyor. Port sorunu nedeniyle nakil yaptırmayı düşünüyorum. Ne zaman işlemlere başlamalıyım? Son iki hafta kala başvuru yapsam, Telekom cayma ücreti çıkartabilir mi? Alternatif ISS arıyorum, öneriniz ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Dmax'da ESL CS:GO turnavasını izliyorum. Ulusal kanalda, ana zamanların birinde denk gelmek garip oldu. Umarım RTÜK kanalın canını sıkmaz.

#CounterStrikeGlobalOffensive #ESL #Espor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Takip edenler bilir, servis sağlayıcı soranlara Kablonet ile ne kadar rahat olduğumu anlatan bir çok yorumumu var. Bu sefer ise tam tersi bir durum söz konusu.

Geçen çarşamba gecesinden beri net bir garip. Kimi siste bazen geliyor bazen gelmiyor. Ya DNS adresi çözemedi veya bağlantı zaman aşımına uğradı manasında hatalar görünüyordu. Bunu da kullandığım bilgisayarın durumuna bağlıyordum.

Dün başka bilgisayarlarda da aynı sorunu yaşayınca evdeki ağı seryrelterek test etmeye başladım, benzer sorunlar diğer bilgisayarlarda oluyordu ama aynı sorun iki bilgisayarda olmuyordu. Örneğin TV'de 4K Netflix seyrederken, bilgisayarın biri Google'da arama yapmıyor ama torrenti sömürebiliyor, diğeri ise fink atıyor bir diğeri buraya dahi giremiyordu. Neyse müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlatınca sinyal sorunum olduğunu söyledi. Arıza kaydı açtı. Sabah sorun ilk defa girdiğim yurt dışı sitelerinde nadiren denk gelir oldum. Sorun tekrar artınca yine MH'yi aradım. Dün açılan kayıt çözüldüğüne benzer bir şeyler söyledi, sonra hız sorunu yaşadığımı belirtti yine kayıt açtı. Yine beklemeye geçtik. 😒

Yukarıdaki sorunla uğraşırken ana bilgisayara arızalı diye önce geri yükleme sonra yedekten geri dönme onlarda olmayınca yeniden kurulum yaptım. 🤬 İki günlük zaman ve keyif kaybına neden oldu.

#kablonet #arıza #saçmasorunlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Black Eyed Peas yine güzel bir iş yapmış, eğlenceli ve komik olmuş. Giriş ve çıkıştaki yazılara dikkat etmek gerek.

#BirazMüzik #B.E.P

Black Eyed Peas - ACTION

The Black Eyed Peas have been inspired by Indian culture from the beginning of our career... From Asha Bhosle to A.R Rahman, Indian music has influenced our ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk niye uçurdun ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ghost of Tsushima logosu çarşamba günü geldi. Kalitesine diyecek yok tabi. Eline sağlık @asaltek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dark side'ın yeni mini gemisi NETGEAR Nighthawk AX12. 😁
#starwars #darkside

BeğenFavori PaylaşYorum yap