Biraz önce Papara'dan "Wirecard Bravo 17.99₺" içerikli bildirim geldi. Denk gelen var mı?
Globalde batmış ödeme aracı olarak görünüyor. Bizde benzer şikayette bulunan kayıtlar var.
#papara #Wirecard

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel 3165 / 7265 / 8260 / 8265 m.2 Wi-Fi karta ihtiyacım var. Elindekinden kurtulmak isteyen var mı? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolabı kurcalarken Logitech VX Nano buldum. Cihazın yanında iki nano bir unifying alıcı var ama hiç biri tanımıyor. Daha önce benzeri durumu düzeltmiş olan detayları yazabilir mi?

Netteki yöntemleri denedim ama Logi'nin uygulamada açma anahtarı bulunanlara göre yönlendiriyor. Bendekinde o anahtar yok. Olanların kombinasyonu denediğimde geri dönüş alamadım.

#logitech #unifying

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bina yapıldıktan sonra "ufak düzeltmelerin" bile nasıl sonuçlar doğurduğu anlaşılıyor bence.
Yıkımı evi sahibi olarak izlediğimi düşündüğümde içim cız etti. Tabandaki düzeltilebilecek bir hatadan dolayı sahip olduklarını kaybetmek çok acı.

Depremde yıkılan bir binanın anatomisi

Depremde yıkılan bir binanın anatomisi İzmir’in Bayraklı ilçesinin Manavkuyu mahallesinde bulunan Yılmaz Erbek Apartmanı, 30 Ekim 2020’de meydana gelen depre...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yılmaz Bilgili @ybilgili

  İkinci defa izlemiş oldum. Programın başındaki bu bölgenin bir zamanlar tarım arazisi olduğu ve 100 metre derinliğe kadar alüvyon yapısının devam ettiği bölüm kısaca geçilip binanın teknik uygulamasından bahsediliyor. Yahu sen niye tarım arazisine bina yapıyorsun kardeşim! Hem tarımı bitiriyorsun hem de insanları tehlikeye atıyorsun. Bunlara kafa yoracak adam bu ülkeyi kurtarabilir. Yoksa burnumuz b*ktan kurtulmayacak.

Pep kart geldi, aktif ettim. Hesaba her girişte şifremi kabul etmiyor, yenileyince var olan şifreyi hatırlıyor ve kabul etmiyor. Yeni şifre verince bir kere giriş yapıyor, çıkınca yine başa sarıyoruz. Kampanyaları da pek iç açıcı değil.

@at senin hesapta böyle bir sorun var mı? Kampanyaların geri dönüşleri nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Atomic

ARGB MINI TOWER CASE High-performance mini tower case with a mesh front panel design for increased air circulation and viewing of your front LED fan. Wide and sturdy chassis design supports two...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  https://www.youtube.com/watch?v=pMZnxTV3G9Y Ön taraf çok açık, ve fan filtresi vs de yok o kocaman fan içeri havayı çekecek e tozlar ? hurraaaaaaaaaa içine dolacak. Ha benim gibi araya kadın çorabı gererim dersen bak o olabilir. Ama malzemesi de bana kaliteli gibi gelmedi. Eleman kasayı açtı bakıyor ediyor vs kasa bildiğin OYNUYOR yani ayakları yamuk değil kasanın iskeleti yamuk. 😀 İskeleti de kolayca yamulmuşsa metali dandiktir. Ha görüntüsü tipi vs hoş duruyor ama bilemiyorum, ben olsam almazdım.

2023'teki F1'de safety car olarak TOGG'u görür müyüz? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Deniz EFE @deniz-efe

  Şahin motor blogunu kullanarak 2500 beygir üretmen daha olası. 10 senedir göklerde olan uçağımız gibi şeçim vadinden ileri gitmeyecek bir araba çünkü.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  @simulasyon @onay-kalkan Biliyorum, bir şekilde sponsor oluruz belki.

 • Hım Hım @himm

  bazı yorumlar çok ilginç yıllar önce seçim vadi olarak uçak reklamı gösterildi çalışmalar yapıldı ama ileri bir noktaya ulaşamadı aslında araştırılsa çok adım atıldı ortakalr bulundu ama kaldığını görecceksiniz. bazı arkadaşlar muhalefet edecegim derken sürekli sakız gibi bunu gösterip iha siha togg laf ediyor arkadaşlar bunlar çok ayrı projeler seçim projeleri değil iha, siha ve togg çok ayrı oluşumdur. Togg siz inanamasanız da baya yol kat etti ben muhalefet edecek olsam togg aile arabası niye üretilmedi neden lüks segmenten başlandı derdim. İha siha ise muhalefet edilecek bir konu yok halen muhalefet olsun torba dolsun misali bim de satılan drone ile karşılaştıran arkadaşlar var.

Günaydin Teknoseyir Baristaları 😀
Ofis kullanımına uygun, çekirdek öğüten, günlük 200 fincan kahve yapabilecek, düzgün servisi olan profesyonel cihaz arıyorum. Tavsiyeniz ne olur?
#kahve #tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Banabi, bugüne özel Nutuk hediye ediyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap