Arada tanıdık nesneler görmek mümkün. 😁 Nette biraz araştırdım detay bulamadım.
#BirazMüzik

Meduza, Becky Hill, Goodboys - Lose Control (Official Video)

Watch the official video for "Lose Control” by Meduza x Becky Hill x Goodboys. Download & stream here: https://umg.lnk.to/losecontrol Follow Meduza: Instagra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir Ace Combat 7 oynuyorum. Xbox one gamepadi ile güzel oluyor. Oyun keyfini farklılaştırmak için bir süredir Logitech Extreme 3D veya benzeri bir şey arıyorum. Logi, Amazon.com.tr'de şuan 200₺'ye satışta. Takıldığım nokta cihazın eski oluşu ve PS4 uyumu. Kullnan var mı? Önerileriniz nedir?

Logitech Extreme 3D'ye alternatif olarak bilgisayar ve PS4 ile uyumlu ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOs'u tvye yansıtmak için hangi teknolojiyi destekliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony Dualshock 4 V1 tamirini tecrübe etmiş olan var mı? Arkadaştaki kolun O tuşu içe gömülmüş ve basıldığını hisettirmiyormuş. Nasıl tamir edebiliriz? Kolun pil performansı da düşüktü, açmışken onuda değiştireyim diyorum. Önerdiğiniz ürün var mı?

Ayrıca 3mt örgülü micro usb şarj kablosu için öneriniz ne olur?

#tamirattadilat #dualshock4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde birine telefon bakarken buna rastladım, içeriği hoşuma gitti. NFC, radyo, 3.5mm , bildirim ledi falan var. iPhone 6 kullanıyorum, OS değiştirmek istersem, uyguna alternatif olabilir gibi geldi. Sizin yorumunu veya alternatif tavsiyeniz ne olur?

Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi Mi 9 Lite detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Redmi 7A veya Xiaomi modellerinde ekran değiştiren oldu mu? Zorluğu ne kadardır, nelere dikkat etmek gerekir? Önerdiğiniz satıcı var mı?

#tamirat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Kasalı ya da çerçeveli diye geçen ekranlardan alırsan legodan farksız. Ama yok kasa istemem orta kasa çerçeve vs olmasın ben camından direkt eskisini söküp öyle içine oturtucam yapıştırıcam dersen zor. Hangi model olursa olsun zor. Farketmezsin mesela tuz tanesi kadar arada cam kalır eski ekrandan vs. bir takarsın oturmuyor dersin bastırayım azcık çıt der gider. A..... diye saydırırsın. 😀 https://www.telefonparcasi.com/ https://www.microzen.com.tr/ Ben genelde buralardan alıyorum. Veya n11 gittigidiyor vs uygun olabiliyor öyle de bakıyorum. LCD ips ekranlar genelde uygun fiyatlı ama amoled ekranlar çok pahallı, özellikle samsung vs bunlar can yakar. Atıyorum galaxy note 4 ekranı kırdıysan çöpe at çok çok daha iyi ekranı çünkü telefondan çok daha pahallıya geliyor. Hani 2. el note 4 al kullan çok daha iyidir. Mesela bende böyle 2 tane s5 yatıyor, 1 tane note 3, 2 tane de note 5 var öylece yatıyorlar. Hani ekran alıp toplasam satsam değmiyor. Anakartı vs varda anca işte yedek parçalık ola ki biri aynı cihazlardan yollarsa diye tutuyorum.

  • mrtlyns @mrtlyns

    redmi proda değiştirdik ekranı anakart gibi kullanmışlardı tüm parçalar söküldükten sonra ekrana ulaşılıyordu.Daha önceden değiştirdiyseniz halledebilirsiniz

Temelde 32gb Rom, 3g Ram, Radyo, 3.5mm, USB Type-C, NFC donanımına sahip telefona ihtiyaç var. Telefonda ara sıra Whatsapp, Instagram ve Youtube kullanılacak. Üretim yılı 2018 veya 2019 olursa daha iyi olur.

Bu bilgilerden yola çıkarak öneriniz ne olur?

#ceptelefonutelefon #tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnce Hesap'ta indirim varmış fiyatlar iyi gibi.

Örnek fiyat;

AMD Ryzen 5 2600X 900₺
James Donkey JD120 120GB ssd 100₺
Adata XPG Gammix D10 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 190₺

https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/

BeğenFavori PaylaşYorum yap