TV'de bluetooth olması bize ne kazandırır, elzem midir?

Ek olarak Android mi, local OS mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#BigBangTheory Final yapmış. 😢 Bir süredir takip etmeyi bırakmıştım. Aklıma geldikçe arka arkaya bir kaç bölüm izliyordum, keyifli oluyordu. Haberi alınca üzüldüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BURAK ADAGÜN paylaştı.

Ahuhahaha müthiş düşünülmüş ya 😂 bunu düşünen reklamcının patronu olsam direkt terfi ettiririm

Palavralara İnanma!

Demet Evgar'dan dolandırıcıları üzecek, vatandaşı sevindirecek bir eser: Palavra! Telefonda ve internette size kişisel bilgilerinizi soran, şifrenizi isteyen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BURAK ADAGÜN paylaştı.

Merhaba Arkadaşlar
Şu ana kadar sorduğunuz tüm sorularda, çözümü üretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Lütfen bize soracağınız sorularda, donanımınızı tam olarak tanımlayın. Bu sayede biz sorunun kaynağını kolaylıkla yakalayabilelim ve vakit harcamadan, size destek olabilelim.
Bizim kendi veritabanımız 18 bin üzerinde donanım içeriyor ve neredeyse tüm donanımlar temel olarak vardır. Eğer sorunuz bu veri tabanında yoksa araştırıp çözüm üretiyoruz ve bu donanımı da veritabanına ekliyoruz. Bu nedenle, bilgi paylaşımlarımız yılların emeği ile oluşmuş bir altyapıdan gelir. Bize yorum yaparken, lütfen bunlara dikkat edin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motor sesi şahane. 😍
#otoseyir #muslecar

Ford Mustang Fastback | Çatırtılı patırtılı V8

Amerikan Ford markasının, 1900'lü yılların başında kuruluşundan beri en beğenilen modellerinden bir tanesi de şüphesiz Mustang modelidir diye düşünüyoruz. Bu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulalndığım Iphone 6 - A1586 - sol alt köşeden darbe almış ve bu nedenle kulaklık çıkışının bulunduğu alan eğilmiş. Ayrıca kasanın muhtelif yerlerinde de ufak tefek ezilmeler bulunmakta. Bunları bahane ederek kasayı değiştireyim diyorum.

Ali express'te biraz gezinince 7/8 veya X görünümlü kasalara rastladım, bunlardan kullananlar oldu mu? İlanlarda genelde pil yapışkanı ve montaj ekipmanı ile birlikte gönderim yapıldığı yazılı, ekstradan alınması gereken malzeme var mı? Bu işe girişmişken, pili de Deji 2200 ile güncellemeyi planlıyorum. Genel olarak yorumunuz nasıl olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayardaki ön ve arka ses çıkışından farklı ses almak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz yöntem nedir? On board harici ses kartı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6