Türk Telekom'un bu yıl elde ettiği 900 Milyon TL tüm kârı yatırım yapmak yerine neden temettü olarak dağıttığı anlaşılmış oldu. #HaftalıkGündemeMalzeme #TürkTelekom #akış

https://twitter.com/diggyen/status/762930965597528064

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16
 • Mücahid Kambur @mucahidkambur

  Diğer firmalar yatmaya devam ederse tekellilik devam edecek.

 • Emre @emre64

  Keşke oger batsa ya. Ne zaman aklıma gelse beddua ediyorum pisliklere. Yalnız olmadığımı biliyorum, bu kadar bedduayı kaldıramayacak o pislikler.

 • Dağhan @daghan

  Muhtemelen batış durumundakii Oger'i Suudi Arabistan devleti satın alacak.

 • iSLAMCIGeneral @islamcigeneral

  2010'dan beri İstanbul'da 1 kazı izni bile verilmemiş, şu anda ise belediye kendi şirketiyle alt yapı işine de girdi. Türkiye'de şu anda olması gereken fiber en azından 3.5 milyon kilometre. Devletin özelleştirmeden önce yaptıkları ile beraber şu anda 270.000 anca ediyor. Marifet gibi söylüyorlar bunu bide. 2005'te oger alırken taahhüt ettiği her yıl zaten şimdiye kadar toplam döşediği fiber kadar ilerleme. 2005'te devlet başlattı, 2006,2007 ve ordan sonra gelişmeler stop ediyor. Zaten kazanıyorlar, insanların şikayetleri umurlarında bile değil bu ülke için bişey yapmaya niyeti olmayan bi idare ile cbaşkanının ekibi geçici olarak nemalansın diye duruyor orda. Liberal ekonomiden eser yok ülkemizde. Türkiyede yerli bir exchange yok bu ne rezalettir. Decix geldi anca. Ben niye gidip DGN'den fransa,almanya fiyatına yakın kalitede en azından yakın bi fiyattan kiralayamıyorum? BTK'ya kırk kere sordum BTK memnun ağa babaları yönetim kurulundan arayıp susturur hemen. BTK alsın telekom işine de girsin dsl hizmeti versin 1 Mbit 50 MB akk, 150 lira ödeyelim. Deveye diken dememişler boşuna hep tecrübe bu. Erişim Sağlayıcıları Birliği kuruldu aha dedim yeni bi sansür organizasyonu(hızlı sansür için) tam da öyle. Ya bi yönetim bu kadar mı aciz olur çoluk çocuk artık attığı adımı tahmin ediyor. CIA darbeye karıştı diyorlar bırak CIA'i Karadağda 3 tane mahalle veledi toplanıp çete kursa bu ülkeyi ele geçirir.