Burakzdnr paylaştı.

SATILIK
Communicator D2 Combo Dual HDD Docking Station

Askerlikten dolayı satıyorum. Çok az yada hiç kullanılmadı olarak sayılabilir. PC yada modem üzerinden erişme imkanı var. Kutu içeriği tam. Üzerindeki HDD hariç fiyattır. Geri kalan teknik özellikler aşağıda mevcut.
http://www.win-star.com/eshop/goods.php?id=31

FİYAT: 120 TL

Diğer İlanlarım: https://teknoseyir.com/u/zisegned
#İkinciEl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Burakzdnr paylaştı.

SATILIK
Samsung Gear VR (2016)

Askerlikten dolayı satıyorum. Telefon ile beraber hevesimi alana kadar kullandım. Micro USB ve Type C bağlantı desteği var. S6 -- Note 5 -- Note 7 -S7 -- S8 -- Note 8 -- S9 serileriyle uyumlu.

Fiyat: 135 TL
Diğer İlanlarım: https://teknoseyir.com/u/zisegned
#İkinciEl

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnci akü yerinde akü değişimi hizmeti veriyor ama güya. Standart anadolu çakalı yerel partnerler bulmuşlar, telefonda ayrı yerinde ayrı fiyat verip adamı ayak üstü tokatlamaya çalışıyorlar. Uzak durun yada mecbur kalırsanız inciğine cinciğine kadar bilgi verin öyle çağırın bunları. Aracın start-stoplu, dsg li olduğunu bastıra bastıra söylediğim halde bana normal akü fiyatı verip, aracın başına geldiğimiz de “değişimi burada değil, aracı çalıştırıp sanayi de yapacağız “ diyebiliyorlar. Bu nasıl yerinde değişim? Ben zaten bir risk olmaması için aküyü vurdurmak yerine değiştirmeyi istediğim için seni çağırıyorum. Neyse olay bununla bitmiyor, gelen eleman ile bunları konuşurken aracı çalıştırmayı denedim, bir kerede tak diye çalıştı. Servis elemanının bir işlem yapmasına gerek kalmadı ama telefonda verdikleri fiyat uygun geldiği için peşlerine takılıp sanayi yolunu tuttuk. Servise gittiğimizde telefonda verdikleri fiyatın 2.5 katı değerinde başka bir akü takılması gerektiğini söylediler. En sevmediğim şeydir bu tarz küçük oyunlar, sana aracın marka model ve ek özelliklerini söylüyorum bu işi telefon üzerinden yapıyorsan genel olarak piyasaya hakim olman ve az çok araçları tanıman gerekiyor, biz her modeli bilmiyoruz diye bir bahane yok benim için. Müşteri bilemez, bilmek zorunda değil bunlar teknik detaylar neticede ama sen çağrı merkezi çalışanlarını bu hususta eğitmeli onları yerel partnerlerine meze etmemelisin.
#OtoSeyir #günün_kazığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
Burakzdnr paylaştı.

güzel iş valla. iş yeri kurup tırmalamaktansa bir devlet kurmak çok daha karlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Eşimin eski telefonu olan Iphone 4s için “ıphone’umu bul” özelliğini kapatamıyorum. Sürekli olarak “icloud’a bağlanmayla ilgili bir hata oluştu” uyarısı geliyor. ıphone’umu bulu kapatmadan telefonu sıfırlamamın bir yolu var mı? #TeknoYardım https://teknoseyir.com/durum/814218

#TeknoYardım Atıl duran iphone 4s i sıfırlamak istiyorum ama apple ip yi bir...

#TeknoYardım Atıl duran iphone 4s i sıfırlamak istiyorum ama apple ip yi bir türlü kabul etmiyor. Mevcut şifre ile web üzerinden giriş yapabiliyorum ama te
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Atıl duran iphone 4s i sıfırlamak istiyorum ama apple id yi bir türlü kabul etmiyor. Mevcut şifre ile web üzerinden giriş yapabiliyorum ama telefon üzerinden bunu gerçekleştiremiyorum. Sorunun çözümü hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

28.11.2017 den beri ptt de bekleyen takipli kargonun müşteri hizmetlerini arayıp çemkirdikten sonra teslim edilmesi bu ülkede işini halletmek için insanlıktan çıkmak gerektiğinin bariz bir göstergesi değilde nedir?
#AliExpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Rasko @rasko

    Benim de Çin’den gelen 10 günde gelen kargom, 1 haftada 5KM mesafedeki PTT’den eve gelememişti. Ben direkt bizim sokağın postacısının numarasını bulup aradım, “Niye getirmiyorsun 1 hafta oldu” deyince “O tarafa gelemedim” demişti. Bu nasıl bahane kardeşim senin görevin değil mi bu? dedim, kem küm etti sonra aynı gün getirdi. Gerçi artık postacılar getirmiyor sanırım, PTT kargonun elemanları getiriyor ama belli ki aynı laçkalık onlarda da var.

  • Emre @emre1393

    postacıların çoğu taşeron, getirmiyorsa şikayet edin getirir seve seve.

https://www.youtube.com/watch?v=4-0uEgiu2AQ
#TakipEdilesiYoutubeKanalları verginin vergisinin alındığı bir dönemde kukağa pek olası gelmiyor ama olması gereken aslında bu:

Japon Prens Nintoku

4. yüzyılda, Japons Prens Nintoku bir kuleye çıkar ve bakar ki, hiçbir evden duman tütmüyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap