Valheim'ı sevebileceğinizi düşünüyor ve boş zamanınız kısıtlıysa kesinlikle başlamayın. 3 gündür arkadaşlarla yok odun toplayalım, yeni item craftlayalım, diğer bossa geçelim, aa bu item ne işe yarıyor bu şey nasılmış, yeni ev yapalım yok bu yamuk oldu daha güzelini düzenlisini yapalım hadi artık üstümüz tunç olsun hop tarım yapalım domuz evcilleştirelim sen havuç ek derken 22 saat gömmüşüz. İçine çektikçe çekiyor insanı, üstüne sohbet muhabbet derken şimdiden sunucu mu kiralasak demeye başladık. Kısaca hem tavsiye ediyorum hem de kesinlikle etmiyorum. #valheim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alpi Atansay @alpi350

  Sunucu kiralama işi nasıl oluyor ki?
  Pek çok yerde övüldüğünü gördüm hatta en çok satış yapanlar listesinde sıkça görüyoruz. Bu yıl güzel yapımlar gelmezse 2021'de adını sıkça söz ettirecek sanki.

  • BoJack Horseman @bojack

   Ben de bilmiyorum ama kiraladıktan sonra oyunu kimin üzerinden oynuyorsanız onun save dosyalarını aktarıyorsunuzdur muhtemelen. Sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz diye biliyorum.

   Yani bence hem Minecraft tarzı oyunları sevenleri topluyor hem de benim gibi minecrafta alışamayanları. Grafik ve sesler atmosferi çok güzel kılıyor. Mc bana o konuda çok zayıf geliyordu. Sürekli gelişip yeni bossları kesmeye çalışıyorsunuz. Eğer iyi destek verirlerse önü açık. 150 160 binleri görüyor anlık olarak günde.

 • KRAK3NN @passenoir

  Hiç oynamadım ama yazdıklarınıza göre baya baya Minecraft olmuş bu oyun.

  Muhtemelen illa sunucu kiralamaya gerek yoktur,biraz uğraşla aranızdan birisi kendi bilgisayarını kullanarak sunucuyu hostlayabilir diye düşünüyorum yani çoğu oyunda böyle yapılabiliyor bunda da vardır heralde öyle bir şey.

Turknet'te Tidal kullanan var mı? Normalde 11 12mb/s görürken Tidal'de anlık dinleme veya indirme işlemlerinde 300kb/s'yi geçemiyor. #Tidal #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BoJack Horseman paylaştı.

Sony WF-1000XM3 950 liraya inmiş. Çok başarılı bir tws ihtiyacı olan değerlendirebilir. #indirim

https://www.amazon.com.tr/dp/B07T2FGG2Z/?language=tr_TR

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon'da kulaklıklar kategorisinde de indirimler var. Bu genel link, benim gözüme çarpan BT kulaklıkları yoruma ekleyeceğim. Akakçe'den aldım ortalama fiyatları. Benim istediğim modelde indirim yok ama çok kullanılan 75t active - xb900n gibi yüksek fiyatlı ürünlerde veya daha bütçe dostu olan JBL ürünlerinde güzel indirimler var. #Amazon #İndirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube, videoardaki otomatik oluşturulmuş alt yazı olayını yükleyen kişiye mi bırakıyor yoksa kendisi mi karar veriyor? Bazı videolarda var bazılarında yok da, merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Edit: renewed veya Refurbished adı altında gerekli kontrol & temizlik yapıldıktan sonra tekrar satıldığını düşünerek attım bu postu. Çünkü öyle oluyor diye biliyorum hatta listelemeleri ve fiyatları farklı oluyor SIFIR ÜRÜN OLARAK GEÇMİYOR. En azından benim bilgim bu yönde. Hiç anlayamadım ben neden hijyenik açıdan sıkıntı olan bir şeyi onaylayıp bir de güzelleme postu atayım yahu? Sizin dediğiniz gibiyse eyvallah büyük bir eksi evet.

Merhaba. Biraz Amazon.com.tr övüp gidicem. Kulakiçi iadesi kesinlikle almayan, kafa üstüne de bazen sorun çıkaran diğer tüm firmaların aksine kulakiçi bt kulaklığımın iadesini tak diye kabul eden tek firma sanırım, bir de pandemi döneminde. Gerçekten satıcısı Amazon olmayan bir şey almamak gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 35

Daha dün 1066₺ aşağısı yoktu. 959₺ şuan Trendyol - Teknosa mağazasında. Sanırım #kulaklik #sıcakfırsatlar

Jabra Elite 75T Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Titanyum Siyah Fiyatı, Yorumları...

Jabra Elite 75T Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Titanyum Siyah yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosuz (kafa üstü - kulak içi) kulaklık kullanan arkadaşlar, model ve memnun olup olmadıklarını belirtebilirse sevinirim. Tahmin ettiğimden çok daha fazla model var, almışken iyisini alayım ile bu kadar para verilir mi arasında gidip geliyorum. #kulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11
 • Rezz @rezz

  Jabra 75t (kulak için) ve Arctis 1 wireless (kafa üstü) kullanıyorum, genel olarak ikisinden de memnunum. Ne için kullanacağını veya ne aradığını söylersen daha fazla yardımcı olabilirim.

 • Orcun @orcun

  Kulak içi bende sadece plantronics fit 350 modeli var. Neden bunu aldın dersen. Ben tamamen tws diye adlandırılan kulaklıkları kullanamıyorum. Çünkü devamlı düştü mü ? düşecek mi ? elim çarptı birşey oldu korkusuna rahat edemiyorum. Memlekette heryer mazgal çukur vs bir hatanda düşse birtanesi kulaklık tamamen çöpe dönüyor. Ha apple 2. olanı veriyordu ama o apple yani başkası vermiyordu. O yüzden ben böyle kablolu olsun hem de atıyorum birisi çıksa bile düşmesin tamamen kaybetmeyim diye bunu aldım. Tabi ki birde spor yapıyordum terliyorum vs. koşuyorum yani herhangi bir kulaklık kulakta durmuyor güzelce kayıyor birşey oluyor vs. bunda mesela kulak kepçesinde de destek aldığı için abartmıyorum ama uçaktan atlasan belki kulağından çıkar o derece sağlam. 😀 Ha birde ter ve suya dayanıklı bu da benim için büyük bir artıydı. Eksisi ise malesef pil ömrü. 5 saat zorla ite kaka gidiyor. Günde min 10 saat kulaklıkla takılan birisi için ızdırap. 🙁

 • johan @johan28

  Airpods serisi çok sağlam dış ses engellemesi yapıyor telefon görüşmelerinde hem buds hem gen2 airpods var konuştuğum kişiler bariz bir şekilde buds ın çok geride olduğunu söylüyor.

 • sawgent @sawgent

  Arctis Pro Wireless - Fiyatı çok fazla. Ben dock özellikleri için aldım. Alternatifi yok. İyi ki almışım.
  QCY QS1 - 100'e almıştım. Uzun kullanımda tüm kulak içi olanlar gibi kendini hissettirmeye başlıyordu. Tam fiyatının karşılığı kadar memnun ediyordu. Sattım alttakine geçtim.
  Xiaomi Mi True Wireless Earphones Basic 2 - 160'a almıştım. Kullanım olarak çok rahat. Arada bağlantı kopması yapıyordu. Pek üzerine eğilemedim çözmek için. 100 olsa sanki çok iyi fiyat olur gibiymiş. Kulağımda unutup çıkıp gittiğim çok oldu. Çok rahat.

QCY T1 Pro modeli kullanıp şarj/taşıma ünitesi bozulan vs varsa göndereyim. Bu yüzden kulaklığını kullanamayan birileri yazarsa daha iyi olur.

5 dakika boyunca eşleştirme çabalarım dokunmatiğini silmeme rağmen bazen algılamadığı için boşa gitti ve resetleyemedim. Derken çok bastırdım sanırım fırladı parmağımdan zemine çarptı dağıldı. Diğerini de bi güzel ben çarptım yere, rahatladım.

Çok sık kopuyordu bağlantı ama işimi görüyor diye yenilemedim, 3 seneden fazla kullandım sanırım dolu dolu. Ufaktan yeni bir şeyler bakmaya başlayayım. Önerileri de açığım kablosuz kulaklıklardan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap