Günün Sorusu: Bilgisayarlar bir sayının karekökünü nasıl hesaplar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Spotifyda bir calma listesini takip edersem liste sahibi kisi gorebilir mi takip edeni?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kitap Önerisi İstiyorum

Merhaba, vizyonumu genişletecek kitaplar arıyorum. Tür olarak roman, hikaye hariç diğer türler olabilir. Bilim, biyografi, iş dünyası tercihimdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Programlama derslerinde kullanmak için önerebileceğiniz linux dağıtımı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apitera zen, mind , up alınır mı? Bir faydasını gören var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • teknopanda @teknopanda

  ben zen olan kavanoz halinde(210gr) satılanı kullanıyorum öncelikle ürün içeriğini yazayım siz karar verin.
  bal: %96,6
  limon konsatresi : %2
  zencefil : %0,75
  propolis : %0,5
  ve değişen miktarda tarçın karabiber karanfil

  yani özetle %96 sı bal olan ürünü parlatıp fiyatı 3'e katlayıp apitera mapitera diye fahiş fiyata satıyorlar. gerçekten muazzam satış stratejisi balparmak isminin avantajını sonuna kadar kullanıyor.

  faydasını gördünüzmü derseniz bilemiyorum belki psikolojik belki biyolojik ama daha dinç hissettiriyor gibi geliyor apiteraya başladıktan sonra sabahları hd rüyalar görmeye başlağıdığımıda es geçmemeyim. 1 kavanoz 1 haftada bitiyor günde 3 çay kaşığı tüketiyorum ama kendileri 2 tatlı kaşığı tüketmemizi istiyor yani 3 günde bitirin aylık 300 400 liranıza talibiz diyorlar. bundan daha düşük fiyatlara ve bundan kat kat üstün ürünler illaki vardır.

CES videosu bugün gelir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Ekşi'de Teknoseyir başlığı yine popüler olmuş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 40
 • ehuseyin @ehuseyin

  Baksaniza @gamsizm cevap bile yazmamis buraya. Kesfette 1. bu gonderi. Herzamanki gibi devam demekki. Oyleyse plus sayisi hic artmaz kemik 1200de kalir. 5000 olsun dersiniz ama icraat dahi yok. 3 inceleme 3 gundem devam. Ama plus olmasa bunlar da olmayacak cok dogru...

 • Blackbyte @blackbyte

  Bende bu konuda bir görüş belirtmek istiyorum. Önceden her yıl , yıl sonu değerlendirmesi olurdu bu sene olmadı. Tozlu raflarda ciddi bir azalma var. Heyecan azalmış evet. Teknoseyir plustan sonra sanki bir gerileme yaşadı gibi geliyor bana da, ya da bilmediğimiz başka sorunlar var.

 • ehuseyin @ehuseyin

  Plus ile gundem degerlendirmesinde koltuklarin yeri degisti 👏👏👏
  Bizi fuara davet etmediler... Ee ettiler de ne oldu ?

 • Seyisulnam @seyisulnam

  Olaya şöyle bakıyorum, aslında kimse bir yere abone olurken orası ayakta kalsın diye olmaz bkz: müzik, film dizi platformları, internet hizmet sağlayıcı. Sonuçta verilen paraya karşılık hep bir hizmet beklentisi vardır. Ama buradaki abonelik bu mantıktan doğmadı. Sitenin varlığını sürdürmesi ve mevcut gelir modelinin yetersiz olması abonelik sistemini doğurdu. Aslında beklentiyi yaratan,"Plus döneminde neler olacak?" minvalindeki video oldu. Mesela bardak alırken ucuz, kaliteli, ışıklı vs. diye bakmayan kitleye "canlı yayın, yeni içerikler, ayrıcalık" gibi şeyler vaat edilmesi destekçinin müşteriye dönüşmesine yol açmış olabilir .. Genel toplamda, girişim olarak cesur ve gördüğü destekle de takdir edilesi bir iştir Plus abonelik. Ama iyi niyetli olarak arttırılan ve karşılanamayan beklentiden doğan tepkiye de haksız diyemem doğrusu..

Elektrik çarptı, matematik dahisi oldu!

Abone Olmak için Tıklayınız → http://showtv.tv/ANcO8B Facebook Hesabı: https://facebook.com/showanahaber Twitter Hesabı: https://twitter.com/showanahaber G+ ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7