BeatBoxGrandma paylaştı.

Epic Games de ücretsiz kaçırmayın !

Konsol Üssü incelemesi: https://www.youtube.com/watch?v=I7q2NMDbP6k

#ücretsizoyun #epicgames #MutantYearZero #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düşünüyorum da adam belediye parasıyla hayvan gibi para harcayarak dinazor, robot heykeli yaptırdı gitti de 😀 😀 Komedi hakikaten:D

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Arkadaşlar merhaba.

Çekmece şeklinde klavye bölmesi olan bilgisayar masalarının ismi ne diye geçiyordu. Ne yazsam çıkmıyor 😀 Birkaç tane buldum da daha çok çeşit ne yazsam çıkar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Dark'ı izleyeyim dedim. Aşırı sinir bozucu replikler. Herkes bir haltlar biliyor, bir allahın kulu konuşmuyor. Çıldırmalık tam. Böyle saçma senaryo olamaz ya. Elli tane adam ölmüş, kaybolmuş, herkes her şey normal gibi takılıyor hala. Acayip saçma. Hikaye merak uyandırıcı olsa da bu saçmalıklar diziden soğutuyor insanı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Won mu daha değerli bir para birimidir yoksa TL mi?

Şu bakımdan soruyorum, para birimlerinin değeri nereye bakarak sorgulanır?

Fikri olan var mıdır 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21

Şimdi şu paralı poşet mevzusu ile ilgili bir şey dikkatimi çekti. Bunlar poşet üretimini, en azından üzerinde marka yazılı olan poşet üretimini durdurmayacak mıydı? Yani baskısız poşet vermek zorundalar diye hatırlıyorum ellerindeki poşetler bittiği zaman.

Bugün Bim'e gittim, adamlar bi tarafında doğayı korumakla ilgili yazısı olan, diğerinde klasik Bim yazısı olan yeni Bim poşeti ürettirmişler. E hani üretilmeyecekti ne oldu o iş 😀 Ben mi yanlış biliyorum yoksa dedim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap