Hepsiburada.com rezaleti.
18 Haziran'da bir tv kartı aldım. Hepsiburada'dan almamın sebebi aynı gün içinde kargoya verileceğini belirtmeleriydi. 22 Haziran'a geldik ve hala kargoya verilmedi. Durum'u onlara belirttiğimde 10 TL'lik çek verdiler. Zaten hepsiburadadan 10 TL'ye alabileceğiniz hiç bir şey yok.Benimde 10 TL'ye ihtiyacım yok. Bana cumartesi gününe lazım olan Tv Kartı elime geçmiş değil.
Şimdi size daha rezil bir şey göstereceğim aldığım ürünün sayfasına tıkladığımda "1 saat 25 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" yazmışlar. 4 gün önceki siparişi kargoya veremediler ama nedense bugün sipariş verirsem hemen kargoya verecekler(!)
Neden bu ülkede hala böyle şeyler yaşanıyor anlamış değilim.
Ürünün bağlantısı : http://www.hepsiburada.com/dark-usb-analog-zaman-ayarli-kayit-ozellikli-harici-mobile-fm-radyo-tv-karti-dk-ac-tvusbanalog-p-BD85611
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Full HD en az 21 inç mat bir monitör almak istiyorum. HDMI girişinin olması benim için önemli en fazla 650 TL verebilirim. Fiyatı ne kadar uygun olursa benim için daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış İngilizce biliyor musunuz ? Biliyorsanız nasıl öğrendiniz ? Ne kadar sürede öğrendiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Japonlar Depreme dayanıklı olduğu söylenen bu tip gökdelenleri nasıl yapıyor ? Bunların yapım mantığı nedir ?

Japonyadaki Gökdelenlerin 9 Şiddetinde sallanışı (Deprem Anı)

Japonyadaki Gökdelenlerin 9 Şiddetinde sallanışı (Deprem Anı) 9.0 şidetindeki depremde japonyanın göz bebekleri olan kuleler bir kağıt parçası gibi esneye esneye sallanmıştır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Azerbaycanca yazdığım "Oyun yapımına nereden ve nasıl başlamalı" isimli makalem. Eğer istek gelirse türkçeye çevire bilirim.

Gözatmak için: https://goo.gl/0XNn03

#akış #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Başımız Sağ olsun. Kadına kalkan eller kırılsın !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan Bengü @benx

  Bu sadece yapanın değil, hepimizin ayıbıdır. Öncelikle bunu anlamalıyız.
  Erkek çocuğa "göster amcana oğlum" , kız çocuğa "Abine su getir kzım" zihniyeti bittiğinde bunlar da bitecektir.
  Kadına kalkan eller kalksın; İNSANA kalkan eller kalksın.

 • Cavid CV @cv

  Kendilerini erkek zannediyolarda.zekasizlar.

 • z2900 @z2900

  Şerefsiz erkek müsvettesi enik

 • serdarservet --update @serdarservet

  Bu kişiler kendini ne zannediyor ? Son yıllarda iyice arttı böyle olaylar. Bence cezaların çok daha ağır olması gerekli. Mesela müebbet hapis ise, en kötüsüne göndermek gerekiyor. Birazcık acı çektirmek lazım bunlara. Yoksa kolay kolay insan olmazlar.

  • Rasko @rasko

   İnsanlar sürekli birbirini öldürüyordu zaten. Sosyal medya, internet bu olayları biraz daha gün yüzüne çıkardı. Ayrıca son zamanlarda "kadın cinayetleri" diye bir hikaye çıkardılar niyeyse. Türkiye'de cinayet kurbanlarının %80'i erkek. Erkekler ailelerinden, patronlarından, öğretmenlerinden, sokaktaki kabadayılardan sürekli şiddet görüyor ama her gün haberlerde "kadın cinayetleri, kadına şiddet" diye haberler yapılıyor. Şiddet mağdurunun kadını erkeği mi olur kardeşim, bu cinsiyetçiliği bırakın artık. Ortada bir sorun olduğu belli ama bunu kadın/erkek seviyesine indirmeyin, suçlu/mağdur olarak yapın yargılamanızı lütfen.

  • serdarservet --update @serdarservet

   @rasko Son zamanlarda bu tarz cinayetler tabiri caizse "moda" olarak görülmeye başladı. Tepkim buna. Cinsiyeti fark etmez kim olursa olsun dediklerim geçerli. Ben sadece bu haberi görünce tepki olarak bu şekilde yazdım. İsterseniz düzenleyebilirim dediğiniz şekilde sorun değil.

  • Rasko @rasko

   @serdarservet Benim de tepkim size değil. Bu kadın cinayetleri sömürülüyor belirli kesimler tarafından. En bariz örneğini Özgecan cinayetinde gördük. Feministler "erkek olduğu için öldürdü" dedi, kürtler-solcular "adam ülkücü olduğu için öldürdü" dedi, ateistler "müslüman olduğu için öldürdü" dedi vs. vs. herkes gencecik bir kızın ölümü üzerinden kendi propagandasını yaptı. Ölü sömürücülüğü yapan iğrenç insanlar bunlar. O katilden daha beterler. Neredeyse 1 ay olayı gündemde tutarak propaganda yaptılar. Özgecan diye facebook sayfaları açıp binlere üye toplayınca sayfanın adını "kedili videolar" yapanlar gördük. O bir ayda kaç tane masum erkek öldürüldü kim bilir. Kimsenin umurunda olmadı. Neden? çünkü sömürülecek bir şey yok, rant yok. Bu zihniyet yüzünden bir çok erkek mağdur sesini duyuramıyor belki de. Ülkede şiddet mağduru olmak kadınlara has bir şey olarak görülmeye başlandı. Bunun için bu tür olaylara tepki gösterirken, gündemde tutarken "kimin ekmeğine yağ sürüyorum" diye bir düşünmek gerek. Ben demiyorum bu olaylar göz ardı edilsin ama gösterilecekse hepsine tepki gösterilsin. Rant sağlamak için "kadın cinayetleri, x cinayetleri, y cinayetleri" diye kutuplaştırma yaratılmasın.

Beyler iPhone'u bilgisayarda mikrofon olarak kullanabilir miyiz ? (USB girişi ile)

BeğenFavori PaylaşYorum yap