Gustavo Fring paylaştı.

#JusticeLeague Tüm filmi 1-2 dakikalık videolara bölüp yüklemişler gibi 😀
https://www.youtube.com/watch?v=DBzRV9Tk1VU
https://www.youtube.com/watch?v=PpxlqTx7DTg
https://www.youtube.com/watch?v=3Mgp4AvZPHY

JUSTICE LEAGUE Movie Clip - Steppenwolf Attack (2017) DC Superhero Movie HD

Justice League Movie Clip - Steppenwolf Attack (2017) DC Superhero Movie HD
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gustavo Fring @bayfring

  Aynı haltı Bvs’de de yemişlerdi. İlk defa bir Batman filmini sinemada izlemeyeceğim galiba.

 • Gustavo Fring @bayfring

  Diğer videoları da izledim filmi hiç ciddiye alamıyorum görsellik çok yapmacık, stüdyoda çekildiğini gereğinden fazla hissettiriyor. Yalaşap evren yarattıkları için karakterleri de önemseyemiyorum. Gal Godot kötülerin şeytani dünyayı yok etme planını öğrendiğinde korkmuş bir ifadeyle invasion !!!11! dediğinde kahkahayı bastım. Star Wars da klişeleri işliyor ama sunum tarzından dolayı ciddiye alabiliyorum. Bir de orada ne olacağını açık etmeyip merakı korudular.

  Buna gitmemeye karar verdim evde indirip izlerim, Star Wars’a giderim.

 • Freeman @morgan

  Biri birlestirip torrentten salar yakinda 😁 altyazi da bir haftaya hazir

Gustavo Fring paylaştı.

@gamsizm basit bir uygulama olsa, reklamsız içerik birde üfürükten bir site içi mesaj içerse yeter. kargo derdi yok, ara üreticilere para kaptırmak yok.
https://eksisozluk.com/reklamsiz-eksi-sozluk-aboneligi--5488114

reklamsız ekşi sözlük aboneliği

gelmiştir, hayırlı olsun. sonunda bu da oldu. "ekşisözlük premium" çağına geldik. aylık: 1.29 tl yıllık: 11.99 tl ios'teki resmi ekşi sözlük uygulamasının sayfasında; yeni gelen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ismailabi @ismailabi

  Önce uygulama olsa güzel bir başlangıç olurdu sanırım

 • Murat Gamsız @gamsizm

  İyi iyi artık bu sayede bizim fikrin çok da anormal olmadığını görür insanlar. Ekşi bile bu duruma geldiyse klasik reklamcılığın bittiğini ilan edebiliriz.

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

   @de-tl3 YouTube Red’den acayip memnunum. Verdiğim paraya kesinlikle değiyor.

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

   @ronniejamesdio VPN’le girip almıştım. Şimdi VPN açmasam da reklam çıkmıyor. Ama video indirme çalışmıyor o şekilde.

  • Orcun @orcun

   @gamsizm O zaman Murat hocam buradan yola çıkarsak eğer, TS’e de reklamsız, plus vb. gibi appstore veya playstore üzerinden uygulama içi satın al vs. vs. ile abonelik sistemi yakın zamanda gelebilir mi ?

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @orcun Benim tek başıma alacağım bir karar değil. Altyapı hazır. Elbette biraz kod çalışması gerekiyor ama çok zaman alacağını sanmam. Bizim 2018 yılında aboneliksiz devam etmemiz mümkün değil zaten bu kesinleşti. Ama bu işe devam edecek miyiz kararlı mıyız buna karar vermemiz gerekiyor. Özellikle LP’nin bu işten ne kadar sıkıldığını düşününce şu önümüzdeki kalan iki ayda iyi düşünüp doğru karar vermemiz lazım. Çünkü aboneliğin geri dönüşü yok. Eğer başarısız olursa tamam o zaman artık biz de sadece firmalara çalışırız diyemeyiz. Konu kesin olarak kapanır bizim için.

  • Orcun @orcun

   @gamsizm Anladım, o zaman Levent abi ve Hamdi beyden tamam mı ? devam mı ? onayı gerekiyor. Yani kabaca tek atımlık kurşun var, bu kurşunla ya HS yapacaksınız yada ıska geçip herşeyi bitireceksiniz. 🙁 Siz tabi bunun hesabını kitabını yapmışsınızdır. Şimdi tamam biz abonelik diyoruz, aylık üyelik vs. diyoruz ama sizin açınızdan bunun geri dönüşü mühim. Atıyorum ayda 10 kişi 1 liradan veya 5 liradan abone olursa ne değişebilir ki ? e fiyat artınca bu sefer de çoğunluk veya bazı kitle ” ya oha bu kadar aylık veremem ” deyip hiç takipte etmeyebilir. İşiniz zor, ne diyelim allah sabır versin. 🙁

  • Burakzdnr @bozdener82

   @gamsizm açıkçası aboneliği ilk etapta firmalar ile bağı koparmak olarak düşünmeyin. siz normal içeriğinizi sunmaya ve hali hazırda nasıl çalışıyorsanız o şekilde çalışmaya devam edin. takipçiler bardakları niye ilk günden bitirdiyse bu sistemede aynı şekilde abone olacaktır. 30+9 tl lik masraftan sizin payınıza düşen kısım bu şekilde çok daha fazla olacak buda bize yeter. tamamen bu işten para kazanmak yerine başlangı olarak ek gelir seviyesinde planlama yapmak daha doğru olur.

  • HasanÖfke @simulasyon

   @gamsizm YouTube aylık abonelik sistemi çözüm olamaz mı? http://variety.com/2017/digital/news/youtube-kills-paid-channels-1202563599/ Cidden çoğu işte nefes aldırabilir ama yine de değişen bir şey yok TR’de…

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

   @gamsizm Umarım olumlu karar çıkar. Levent Bey’in sıkıldığını görebiliyoruz zaten. Ama gelir modelinden mi sıkıldı, inceleme yapmaktan mı bilemiyorum tabi. Birincisi ise bence abonelik gayet olası bir çözüm. Yalnız lütfen alternatif üyelik fiyatları koyun, isteyen daha fazla katkı sağlayabilsin. Kapanmasın diye destek olacaktır bir çok kişi, yumurta kapıya dayayınca bir çözüm buluruz biz hep millet olarak hep 🙂

  • Adem Alp Yıldız @ademalp

   @gamsizm siteye üyelerine mecbur tutulacak yıl sonuna kadar geçerli bir anket yapsanız. Seçenekler 0-10 arası tek bir soru olarak aylık abobeliğe ne kadar ödersiniz. Bu ankete verdiğimiz cevabı yıl sonuna kadar değiştirme hakkımızda olsun. Böylece fiyat konusunda ve aylık gelir konusunda kaba bir fikriniz olur.

 • ubuntu @ubuntu

  Ücretsiz ulaşılan bir şeye, kim neden para versin? Koyarsın donate butonu olur biter. Yahut kimsede olmayan bir şey üretilip, ücretli izlettirilebilir. İçerikleri görmek için üye girişi zorlanabilir ve üye girişi yapanların reklam engelleyici kullanması önlenebilir. İnternet’te özgürlüğü savunurken, bilginin üstünlüğünü savunurken, paranın bilginin yerini alması çok yanlış bir tarafa gittiğimizin göstergesi olur! İlk hevesle bir kaç ay para veren olur, sonra buralar ıssızlaşır kimse kalmaz. Tarih bunun örnekleriyle dolu.

  • altalena @canbakar

   Donate butonu yasal olarak sıkıntılı bir durummuş. Üye girişine zorlamak, reklam engelleyicilerii önlemeye çalışmanın neresi özgürlüğe dayanıyor? Bilginin üstünlüğü devam etsin diye uğraşıyorlar, diğer kanallar gibi inceleme adı altında reklam çekmemek için uğraşıyorlar.

  • ubuntu @ubuntu

   @canbakar Özgürlük eşit değildir bedavacılık! Farklı bir şey yoksa niye ücret ödensin? İnternet sonsuz bir derya. Reklamlarla sıkıntım yok ekstra bir para vermem için sevmek tek başına yeterli değil. Sizde gerçekçi olun, insanlar bu modeli deneyip sizin gazınızla harekete geçip başarısız olunca hiç biriniz ortalıkta görünmeyeceksiniz. Riskli bir hareket bu bedeli ise insanların ekmek parası! Yaparım ederim ne kadarsa veririm demeden evvel ne kadar süre bunu devam ettirirsiniz onu deyin. Oturduğunuz yerden bir şirketin kaderini belirlemek kolay olmalı!

  • altalena @canbakar

   @ubuntu bedavacı çıkarımını nasıl yaptınız bilmiyorum ama karşı çıktığım şey zorbalıktı. İşler normal reklamlarla gidiyor olsa yöneticiler abonelik sistemini zaten düşünmüyor olurdu. İkincisi kendi görüşünüzü niye genel görüş olarak kabul ettiniz bunu da bilmiyorum. Reklamlardan aşırı rahatsızım, içerikle baş başa kalmak isteyen bir kullanıcıyım. Videoyu izlerken reklam bölmesin istiyorum ve tsnin videolarını düzenli takip ediyorum. Ayrıca buradaki rahatsız olmayan kullanıcılar da destek olmak için abone olacaktır zaten o ayrı konu. İsteyen abone olur, isteyen reklamlarla devam eder. Bu sistem niye tsyi batırsın?

 • zubizarreta @zubizarreta

  @gamsizm Murat bey ekşi sözlüğün şöyle bir dezavantajı var. Orada içeriği kullanıcılar oluşturuyor. Yani temelde başka kullanıcıların içeriğine reklamsız erişmek için para ödemiş olacaklar. Aşırı anlamsız 🙂

  Teknoseyirde ise yine sosyal var belki evet. Kullanıcılarda içerik oluşturuyor. Ama sonuc olarak sizin ürettiğiniz içeriklere para ödeyecek insanlar. Orasıyla birebir karşılaştırmamak lazım.

Batman Arkham serisi ile tanıdığımız İngiliz video oyunu geliştiricisi firma Rocksteady Studios 4chan tarafından ortaya atılan söylentiye göre Superman oyunu üzerinde çalışıyor ve oyun önümüzdeki hafta içinde duyurulacak.

4chan Superman oyununun Game Informer dergisi aracılığıyla duyurulacağını belirtti.

“Game Informer oyun kapağı önümüzdeki hafta açıklanacak. Kapak Rocksteady’nin Superman oyunu olacak. Oyunun ölçeği ve hırsı çok büyük, detaylar sizi uçuracak. Tepkinizi görmek için sabırsızlanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Webtekno Shiftdelete’e göre iphone kutu açılışında daha nitelikli iş çıkarmış.Shiftdelete’de köye ilk defa televizyon gelmiş gibi davranıyorlardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • coke @coke

  Sdn oyunu kuralına göre oynuyor talep edilene cevap veriyor sektörün magazin boyutudundalar diğer site de bugün yarın onlar kadar magazin bir yapıya bürünür mecbur çark o şekilde dönüyor anlaşılan soft ,natürel yayın yapayım dersen çok a kalite mevki de olan destekçiler olacak ya da iyi bir sponsor
  benim gördüğüm bu sektördeki üreticileri n kaderini veletler belirliyor sdn yı takip edenlerin bence %50 si velet.

  TRT bile yayın formatını değiştirdi bildiğin zıpır bir kanal oldu neden talep var o salakça programlar izleniyor kaldı ki hiçbir zaman batmayacak bir kanal 😀
  düşünsene burada kutu açılışı ellerinde bıçaklar kılıçlar Lp bir yandan Hamdi bir yandan murat bir yerden ahahahha düşüncesi bile ürkütücü

Çok güzel gözüküyor.

Sucker Punch's Ghost of Tsushima - Official Reveal Trailer (New Samurai Action...

Sucker Punch's Ghost of Tsushima - Official PGW 2017 Trailer (New Samurai Action Game 2018) Like my page on Facebook: https://www.facebook.com/mathchief/ SUB...
BeğenFavori PaylaşYorum yap