Selamlar 🙌 Youtube yayınlarını 2 yıldır takip ediyorum ama buraya gelmemiştim. UX/UI designer'ım. Tasarım konuları burada yok ama gündemi Teknoseyir'den takip etmeyi seviyorum. Bu sitenin dinamiğini bilmiyorum, sağ üstten tüm akışa basıp selam bırakayım dedim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17
 • Ali @norego

  Çok bir dinamiği yok. 100 civarı aktif üye var yazan. Boşuna birilerini takip etmekle uğraşma bence, tüm akışı açıp sohbete katıl gitsin 🙂

  Hoş geldin bu arada

 • OLDBoy @oldboy

  Bir aya herkesi tanırsın zaten hocam. Hoşgeldiniz.

 • KRAK3NN @passenoir

  burası öyle bir yer ki sahipleri bile gelmiyor merak etme

 • Rotten Pizza @pizza

  Hoşgeldiniz.
  Sitenin yazılı olmayan bazı kurallarını hızlıca özetleyeyim:
  - Videolarda sürekli ön planda olan ve her fırsatta "bizim evimiz teknoseyir.com" diyen LP'yi sitede göremezsiniz.
  - Sitenin moderatörlük işlerine bakan MG genelde öğleden sonra uyanır, o uyanana kadar yapılan tüm reklamlar, yazılan tüm tartışmalar/küfürler, kural ihlalleri yapanın yanına kar kalır.
  - Arada sırada bazı ampul sevdalıları siteye dadanır, toplu olarak engeller, klavyelerimizle döveriz.
  - Akışta içerisinde bir alkollü içeceğin 10 pixellik kesitinin bulunduğu bir görsel bile paylaşmayın. Bir de bakmışsınız ban yemişsiniz.
  - TeknoSeyir'in gelişmesi, büyümesi hakkında bir fikriniz varsa, yazmakla uğraşmayın. Burası böyle gelmiş, böyle gidecek. Hiçbir şey değişmeyecek ve neden değişmeyeceğiyle ilgili sonsuza dek saçma sapan bahaneler uydurulacak.

  - Onun dışında burada bol bol Amerika överiz. Dünyanın en iyi ülkesi Amerikadır. Aksini düşünüyorsanız hatalısınız. Sebeplerini merak ediyorsanız pope abimize sorabilirsiniz.
  - Hepimiz antinatalizme gönül veren insanlarız, çoluk çocuk muhabbetleri boş işler. Ayrıca herkesin hayatında en az bir kez ausbildung yapmasını da tavsiye ederiz. Sebeplerini merak ediyorsanız nasreddin hocaya sorabilirsiniz.
  - Birisi bir Apple ürünüyle ilgili sorun paylaştığında "çok stabil bir hata" diyenlere gülmeyiz.
  - Telefon gibi cihazlarda teknik servis desteği ihtiyacı olanları @orcun'a, bilgisayarına RAM almak isteyip uyumluluk konusunda sorusu olanları @bilendenaldestek'e, vergi konularında sorusu olanları @hamitozlu'ye, girişimcilik/finans piyasaları hakkında sorusu olanları @norego'ya, dayak yemek isteyenleri @tongyabguhan34 ya da @agab'a yönlendiririz.
  - Wordle, TikTok içerikleri paylaşanlara pek hoş bakmayız (Bu konuda site 50/50 bölünmüş durumda).
  - Sitede pek çok toksik üye bulunur ama hepsi bunu adına yazmaz.

  Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.