Damat bey Çin'i gözüne kestirmiş iyice. Birkaç dolarlık şeyler alabiliyorduk yakında hep yasaklayacaklar belli. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#TeknoYardım #turknet Bir akrabam evine net bağlatmak istiyor. Türk net akn olmadığından onu düşündük ( ben kullanıyorum memnunum genel olarak) fakat akrabamın binasında fiber alt yapı varmış. Türk net fiber altyapı olduğundan biz hat çekemiyoruz demiş. Nasıl oluyor bu ? Türk telekomdan başka operatör kullanmamız imkansız mi şimdi binada fiber alt yapı var diye?bilen var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

#akış #TeknoYardım windows 10 işletim sistemli bir tabletin ekranını kablosuz olarak başka bir pc ye ( w10 lu akıllı tahtaya) aktarmak için bir teknoloji var mı? miracast falan var ama yorumlarda hep pc den tv ye olarak görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#akış aylardır gözüm surface pro 2017 sürümünde. Taşınması kolay ve tamamen pc performansı veren bir cihaz gördüğüm kadarıyla. Benim için biçilmiş kaftan gibi elime alıp hiç incelememiş olsam da onlarca videodan çıkardığım okuduğum yazıdan anladığım sonuç bu. Fakat ürünün türkiyede resmi olarak satılmaması yarın bir gün ufak bir sorun olsa nerede yaptıracağım meselesi kafamı çok kurcalıyor. Windows işletim sistemi olan diğer tablet pc leri de izledim ama içime sinmiyor. Surface alabilsem de 2.el alacağım zaten. 2.eli bile çok pahalı. Yanlış karar almış olmaktan dolayı emin olamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar-stand/rambos-gl040-katlanabilir-laptop-bilgisayar-masaustu-standi-P253773014

Bu ürün hoşuma gitti. Ama 155 TL istiyor adamlar. Özelden konuştum indirim yapmıyor. Aliexpreste aynı ürün yok. Alibaba da aynı ürün var. 35 tl ama 100 adet olarak alt sınır belirlenmiş. Tek alabilir miyim diye sordum onlara, kargo ücreti koyuyorlar ve yine o zaman 140 150 tl yi buluyor. Ürünün özelliği katlanabilir taşınabilir olması alimimyum ve bana şık geldi. Aynı ürünü daha uygun satan var mıdır acaba:)
#akış
#TeknoYardım

Rambos Gl040 Katlanabilir Laptop Bilgisayar Masaüstü Standı - n11.com

Rambos Gl040 Katlanabilir Laptop Bilgisayar Masaüstü Standı 154,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Hq Dock Station & Stand fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet sizin de faturalarınız ( 35 mb) 64.99 oldu mu? birkaç aylık kullanıcıyım. türk net zam yaptı. sanki imzalayıp gönderdiğimiz sözleşmede 1 yıllık yazıyordu? destek mesajı attım tüm kullanıcılara bu zam geldi dediler. gerçekten öyle mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#TeknoYardım #akış n11 den 10 liraya lık olan w10 pro lisanslarından aldım direk aktivasyon kodunu girince windows etkinleştirildi kolayca. 2 adet aldım, 18 tane daha almayı düşünüyorum bilgisayar laboratuvarı için. bunlar bizim bildiğimiz orjinal lisans keyleri değil mi? sıkıntılı bir durum olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

#akış #yardım Turbobit linkini preminum indirmek için generatorler nasıl oluyor. Çocuklar bir çizgi film istedi orada var. Linki preminum a çevirebilecek olan var mı?#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış okuldaki f@tih ağındaki(pc) yasaklardan gına gelmiş durumdayım. 2 aylık sınırsız ve sorunsuz olarak kullanabileceğim bi VPN olsa 5 x 2 = 10 dolar verirdim. bakanlık "engelleme" ekibi memleketteki işini en iyi ! yapan kurum herhalde malesef. hot spot, psipon gibi popüler yazılımlar artık nefes alamıyor.

bi de plus değilim ya yazmaya çekiniyorum, "aa plus üye olmamış bir de burdan yardım istiyor" diyecek birileri diye 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 60

#akış birkaç tablonun fotoğrafını çekmem gerekiyor. dslr makinem de var akıllı telefon da var ama cam yansımasını bir türlü engelleyemiyorum. camda yansıma olmadan düzgünce nasıl fotoğraf çekeceğim ben bir tablonun? var mıdır bilen? keşke https://www.log.com.tr/google-ve-mitden-yansima-engelleyici-fotograf-teknolojisi-video/ gibi bir yazılım olsaydı.

Google ve MIT'den yansıma engelleyici fotoğraf teknolojisi [Video] - LOG

Fotoğraf tutkunlarının en sevmediği olaylardan biri camlarda oluşan yansımalardır. Güzel bir kare yakaladığınızı düşündüğünüzde camdaki yansıma nedeniyle görüntünün net...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11