Bu da ayfon iks ‘in hareket özelliğinin androide getirme appsi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.nobar

Navigation Gestures - Apps on Google Play

NOTICE!!Because of limitations added in Android P DP2, this app currently DOES NOT FUNCTION on devices running that firmware version or later. Jealous of the cool new gesture navigation feature on the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarında ilk kez kullanılan Bixby, daha sonra ise televizyonlara, buzdolaplarına, klimalara ve çamaşır makinelerine gelmişti. Sırada yeni ev aletleri var… Bixby donanımlı ev aletleri ile tüketiciler eve gelip, “Merhaba, Bixby. Evdeyim” dediklerinde klimalar, hava temizleyicileri ve ışıklar otomatik olarak açılacak, robot süpürgeler şarj istasyonlarına dönecek.”

#donanımhaber #bixby #samsung #samsungbixby

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Wozniak, bitcoin ve blockchain teknolojisinin tam potansiyeline erişmesinin 10 yıl süreceğini belirtti; Buna rağmen Viyana’daki konferansta konuşan Wozniak, sürekli fiyatları kontrol eden bir yatırımcı gibi yaşamak istemediği için, biri hariç bütün bitcoinlerini sattığını belirtti.”

#webrazzi #blockchain #bitcoin #wozniak #stevewozniak

Wozniak, bitcoin ve blockchain teknolojisinin tam potansiyeline erişmesinin 10...

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, 15-18 Mayıs tarihleri arasında Viyana’da düzenlenen WeAreDevelopers kongresi açılış konuşmasında kripto para birimleri ve blockchain...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Çinli e-ticaret devi AliBaba’nın kurucusu Jack Ma, 16 Mayıs tarihinde Çin’in Tiençin kentinde düzenlenen 2. Dünya Zeka (yapay) Kongresi’nde yaptığı konuşmasında, blockchain teknolojisinin bir balon olmadığını ama bitcoinin bir balon olduğunu söyledi.”

https://webrazzi.com/2018/05/18/alibabanin-kurucusu-jack-maya-gore-bitcoin-balon-blockchain-teknolojisi-degil/

#webrazzi #blockchain #bitcoin #alibaba #jackma

AliBaba’nın kurucusu Jack Ma'ya göre Bitcoin balon, blockchain teknolojisi...

Çinli e-ticaret devi AliBaba’nın kurucusu Jack Ma, 16 Mayıs tarihinde Çin’in Tiençin kentinde düzenlenen 2. Dünya Zeka (yapay) Kongresi’nde yaptığı konuşmasında, blockchain...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

istanbuldan bana bir şey gönderen var mı buralarda 😀

pttden mesaj geldi ama ben bir şey aldığıma dair hiç bir şey hatırlamıyorum. bir şey geliyor ya hayırlısı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

“OnePlus 5T’nin Star Wars versiyonunun ardından OnePlus 6‘nın Avengers versiyonunu duyuran firma, nihayet cihazı ortaya çıkardı. Avengers: Infinity War filmi ardından çıkan bu versiyon Iron Man kılıfıyla geliyor. ”

https://www.log.com.tr/iste-karsinizda-iron-man-kilifiyla-oneplus-6-avengers-edition/galeri/2/

#log #oneplus #oneplus5t

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Anahtarsız çalışan otomobiller ölüme sebep olabiliyor
Bildiğiniz üzere anahtarsız otomobil teknolojisi ile fiziksel bir anahtara ihtiyaç duymadan, sadece Start ve Stop düğmelerini kullanarak aracımızın motorunu çalıştırıp, durdurabiliyoruz. Geçtiğimiz yıl ABD’de yaşayan Fred Schaub adlı Toyota RAV4 kullanıcısı, otomobili garajına park ettikten bir süre sonra evinde ölü olarak bulunuyor. Yapılan incelemeler sonucunda Schaub’ın uyurken karbonmonoksit zehirlenmesinden öldüğü anlaşılıyor. Daha sonra Fred Schaub’ın oğlu, babasının anahtarsız otomobil kullandığını ve otomobili garaja park ettikten sonra çalışır durumda olduğunu farketmeden eve girdiğini belirtiyor.”

https://www.donanimhaber.com/otomobil-teknolojileri/haberleri/Anahtarsiz-calisan-otomobiller-olume-sebep-olabiliyor.htm

#donanımhaber #toyota #toyotarav4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

“Bir grup araştırmacı, akıllı cihazların insan kulağının duyamayacağı komutlarla kandırılıp manipüle edilebileceğini kanıtladı.Araştırma görevlileri, üniversite laboratuvarlarında akıllı telefonlar ve akıllı hoparlörler üzerindeki yapay zeka sistemlerini gizlice etkinleştirerek telefon numaralarını çevirmeyi veya web sitelerini açmayı başardılar.”

https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Alexa-Siri-ve-Google-insan-kulaginin-duyamayacagi-komutlarla-kandirilabiliyor.htm

#alexa #siri #google #donanımhaber

BeğenFavori PaylaşYorum yap