Bu "herifler" bize gülerler mi diye hiç düşünmedi mi acaba 🤔🤣

https://twitter.com/ensonhaber/status/1130754097689387008?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#otoseyir kazalı araçlarda sigorta şişirmesi tutar konusu yalan mı gerçek mi? Resmi işler ne kadar çok şişirme olabilir ki? Biz de bir keresinde büyük bir kaza yaptık ama öyle şişirme falan teklif edilmedi ne tamirci tarafından ne de sigorta tarafından. Hatta aksine aracı düşese getirmeye çalıştılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Furkan Emir @furkanemir

  Çoğu kolpa ama adam kazalı resimlerle vs gelip mantıklı şekilde açıklarsa sorun olmaz

 • Çateş @cates

  Biri önden biri arkadan kazalı iki aracı birleştirip sadece bir kapısı boyalı diye satan insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz.

 • overkill @overkill

  Benim dayımın başına da geldi, aslında ufak bir kaza geçirdi ancak tanıdık servis ve ayarlanmış sigorta experi sayesinde pert oldu arabası. Normalde satamayacağı bedeli tahsil etti. Sonrasını bilemiyorum tabi.
  Aracın şasesinde işlem yoksa, kapı değişmiş, çamurluk boyanmış hiç önemli değil aslında ancak bizdeki sigorta şirketleri öyle güzel sistem oturtmuş ki, kaskosu olan aracını , kayıt dışı yaptırmak zorunda kalıyor insanlar ki tramer kaydı oluşmasın. 10 senedir kasko ödüyorum daha hiç ihtiyaç duymadım ama ödüyorum işte. Muhtemelen basit bir işlem gerekirse de dışarda yaptırırım, çünkü sistem ona zorluyor. Allah korusun araç çalınır ya da pert olursa işe yarayacak sadece.
  Benim aracı aldığım fiyata bu işlerle haşır neşir bir arkadaşım Mercedes e serisi kullanıyor, şişirilmiş hasarlı olduğu için yarı fiyatına aldığı.

 • tozluraflar @tozluraflar

  Hasar şişirme yoktur. Sigorta firması tarafından hasar şişirmesi ise hiç yoktur. Yukarıdaki arkadaşın attığı videodaki abinin anlattığı gibi resmi servislerde her şey pahalı. Doğal olarak sanayide yapılmamış hasar onarımları elbette daha yüksek rakamlarda görünür.

  Hiçbir sigortası çok para vermek istemez. Onların para kazanma yöntemi bu. İlanlarda bunu yazanlara inanmayınız.

  Ufak kazası varsa fotoğrafla kanıtlasın. 100 hasarlı ilandan kaçında fotoğraf gördünüz? Fotoğraf sunarım diyen var mı? Yok. Çok nadir. Genelde gerçekten adam akıllı kaza oluyor. O kadar çok yalancı var ki dürüst insana bile güvenemiyoruz artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yüksek lisans hakkında bilgisi olan var mı? Detaylı bilgi bulabileceğim bir kaynak var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#Bitcoin 'e gece operasyonu düzenlenmişler :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.chip.com.tr/haber/instagramin-direct-uygulamasi-oldu_82312.html

#Instagram 'ın mesajlaşma ve ana uygulamayı birbirinden ayırma çabası sonuç vermedi ve yeni sayılan uygulamanın kapanacağı duyuruldu! #chip

Instagram'ın Direct Uygulaması Öldü - CHIP Online

Instagram'ın mesajlaşma ve ana uygulamayı birbirinden ayırma çabası sonuç vermedi ve yeni sayılan uygulamanın kapanacağı duyuruldu!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

adama sormazlar mı "bu ne" diye 🤔
https://tr.motor1.com/photo/4096424/2020-bmw-m3-render/

#bmw #bmwm3 #otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9