Antalyalı var mı aramızda? Havaalanından Sueana beach hotel side’ye taksi kaç para yazar ki? Ya da kolay bir yol var mı? Otobüs, dolmuş Havaalanından direkt yok diye biliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“İstanbul’un Bayrampaşa semtinde yaşayan 55 yaşındaki bir adam, bir yılda 155 Polis İmdat Hattı’nı tam 45 bin 210 kere aradı. Şeref Can isimli şahıs mahkemeye çıkacak olmasına rağmen, yaptığı şey için pişman olduğunu, 155’i konuşacak kimsesi olmadığı için aradığını söyledi.”

https://www.webtekno.com/bir-adam-konusacak-kimsem-yok-diyerek-155-i-bir-yilda-45-bin-kere-aradi-h55569.html

#webtekno

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

“iCloud’u hackleyen Türk, 175 bin dolara tekabül eden bu fidyenin Bitcoin ya da iTunes hediye kartı olarak ödenmesini istediği de sızan bilgiler arasında.”

https://www.donanimhaber.com/iCloud-u-hackleyen-Turk-Apple-dan-175-bin-dolarlik-Bitcoin-istiyor–104406

#donanımhaber #icloud

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

“İsveç’teki Chalmers Teknik Üniversitesi, bataryanın boyutu artırılırken aracın ağırlığının dengede tutulacağı ilginç bir yöntem geliştirdi. Profesör Leif Asp’ın liderlik ettiği ekip, otomobile uygulanacak karbon fiberde sertlikten taviz verilebileceğini düşünüyor. Böylece standart karbon fibere kıyasla daha yumuşak ancak yüksek elektrokimyasal özelliklere sahip bir malzeme üretilebilir. Bu malzemenin otomobillere uygulanmasıyla birlikte karbon fiber gövde; lityum iyon pillerde yer alan elektrotları taşıyarak batarya görevini üstlenebilir ve otomobillere güç verebilir.”

https://www.donanimhaber.com/Otomobillerin-govdesi-batarya-olarak-kullanilabilir–104412

#donanımhaber #otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şoförün tepkisi ibretlik 😂 #FacebookTadındaPaylaşımlar #InstagramTadındaPaylaşımlar

https://www.instagram.com/p/BpACDqCBJRf/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1lwn2uk16qkuv

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#doğalgazyardım kombi ne kullanıyorsunuz ya da ne tavsiye edersiniz? #doğalgazseyir

130 m2. Ev 2 katlı, bağlanacak yer 2. Kat. Evin hiçbir yerinde yalıtım yok. Yerler parke. Güneybatı ön, kuzeydoğu arka. Toplam 10 metre radyatör var daha önce kat kaloriferi kullanıyorduk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 31

Dacia duster pickup romanyada görülmüş. Ben sevmedim, dört kapılı olan oroch daha güzel bence

https://www.webtekno.com/haber/amp/55539?__twitter_impression=true

#renault #reno #dacia #duster #dusterpickup #daciaduster #daciadusterpickup #renoduster #renodusterpickup #renaultduster #renaultdusterpickup #oroch #renooroch #renaultoroch #OtoSeyir #webtekno

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 19

Öpecek adam arıyorlar galiba 😂

Tahsin Emre EFE 🇹🇷 (@TahsinEmreEfe) Tweetledi: Huawei’nin en çok satan modeli P20 Pro tam 2000 TL zamlandı. 4,999 TL’den satılan P20 Pro, 1 Ekim itibariyle 6,999 TL’den satılıyor. Apple ve Samsung’un ardından Huawei’de kurdaki aşırı yükselişi fiyatlarına yansıttı. (https://twitter.com/TahsinEmreEfe/status/1047110328738295808?s=17)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18
 • Nostromo @nostromo

  Millet kafayı yemiş yahu 4000 tl + paralar bir telefon için veriliyor. Kafam almıyor, alamıyor bir türlü. Göt cebinde duran bir iletişim aracı yahu. Eşek gibi gece gündüz çalışıp tüm kazancınızı gömün bu aletlere !!!!!

  • Psiko @psiko

   4.500 iphone 8 plus aldım kanıma dokundu o parayı verirken şimdi 7.500 fiyatı asla ama asla veremem. Alım gücüm yüksek olsa umrumda olmaz en iyisi en pahalısını ver derim ama bu ülke şartların evet akıl almayacak durumda.

  • Nostromo @nostromo

   @psiko Benim anlamadığım orta seviye donanımlara sahip telefonların bile gayet tatmin edici performansı var. Buna rağmen bu en pahalısını alma fetişi niye ? . Kaldı ki bunun alım gücünün çok yüksek olmasıyla doğrudan bir alâkası olmaması lazım. İhtiyacını karşılıyorsa yetinmeli insan

  • Meraklı @merakli

   2000’den fazla vermek garip geliyor bana.

  • Nostromo @nostromo

   @merakli Hani atom parçalamıyorsun ,bir iki video izleyip, whattsapta milletle yazışıyorsun. Bu işleri artık her donanım yapar. Milletin sokağa atılacak parası çok galiba

  • Meraklı @merakli

   @nostromo Abi bizim millet işte biliyorsun. Zevkinden, gösterişinden ödün vermez. Telefon alırken özelliklerine değil markasına bakıyorlar direk.

  • Psiko @psiko

   Haklısın arkadaşım şöyle bir örnek vereyim. Mahallmizdeki güzel kız facebook açmıştı yıllar önce bende eklemiştim. Sonra yazıştık ve bana gönderilerimi begen demişti bende neden dedim begendigim bişey olursa begenirim dedim. Oda bana bende senin gönderilerini begenirim dedi gerek yok dedim. Sonra neden ihtiyaç duyuyorsun böyle bişeye dedigimde bana direk egomu tatmin ediyorum dedi. Sonra begeni sistemindeki rakamları yükselten ünsüzlerin derdidini anladım. Şimdi bu mesele bunu yeterince açıklıyor dimi ha bu olay 8 yıl önce oldu. Yani begenilme parmakla gösterilme ihtişam bu ülkede büyük kısmın arzusudur. Biraz uzun oldu ama işte telefon işide böyle oldu bu ülkede.

  • Nostromo @nostromo

   @merakli Bize her şey hakdır, üretmeden tüketme manyağı olup çıktık. Aylık geliri 2000 TL olan insanlarda bile 5000+ fiyatlara satılan telefonlar görüyorum. Çıldırmış insanlar ya, bilim insanları aklı zekayı geliştiren aşıyı bulsun artık 🙂

 • Ercüment Solmaz @ercument-solmaz

  Twit 2 ekim’de atılmış yani yeni bir haber değil. Bu fiyata o zamanlar’da vatan zam yaptı ve şuan yine stok tüketmiş gözüküyor. Hepsiburada 5100 halen yani resmi fiyat yükseltildi stoklu üreticiler bunu yansıtmadı.

  Ellerinde kalıyor ise vatan gibi büyük bir satıcı’da stoklar bitti. Tüketiciyi düşünen firmalar döviz düşerken fiyatları tekrar düşürüyor bunu övdüğünüz apple yapmıyor.

 • elon musk @elonmusk

  Elimde ki Mate 10 pro ya çok iyi bakayım en iyisi