Rezil olma konusunda sınır tanımıyoruz

https://twitter.com/Kasparov63/status/1029057013601325058?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Sony konsol savaşlarının son ayağının açık ara galibi oldu ve konsol satışlarında da genel toplamda 500 milyonu geride bıraktı. İlk PlayStation 9 Eylül 1995’te hayatlarımıza girmiş ve bu süreçte Sony’den yapılan açıklamaya göre 525.3 milyonun üzerinde PlayStation konsolu satılmış. Bunun şerefine de Sony 50.000 tane özel üretim PlayStation 4’ü satışa sunuyor.”

http://oyungezer.com.tr/haber/53996-sony-playstation-satislarinda-500-milyonu-gecmesini-2-tb-lik-ps4-ler-ile-kutluyor

#oyungezer #son #playstation #playstation4 #playstation4pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar doları bir rahat bırakarsanız düşer. Bu da dahil olmak üzere sabahtan beri her mesaj dolarla alakalı 🙂 ilgilenmiyormuş gibi yapın bakın nasıl düşecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

“Online rezervasyon sitesi booking.com’a dava açan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) şimdi de benzer rezervasyon hizmetleri sunan 20 farklı siteye daha dava açmaya hazırlanıyor

TÜRSAB söz konusu web sitelerinin Türk pazarında, Türk müşterilere ürün ve hizmet satıp kazanç elde etmesine rağmen vergi ödemeyerek haksız rekabete neden olduğunu belirtiyor. ”

https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Bookinge-dava-acan-TURSAB-20-siteye-daha-dava-aciyor.htm

#booking #türsab

Bookinge dava açan TÜRSAB 20 siteye daha dava açıyor

Online rezervasyon sitesi booking.com'a dava açan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) şimdi de benzer rezervasyon hizmetleri sunan 20 farklı siteye daha dava açmaya hazırlanıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Konsept karavan gerçek oldu; karşınızda Volkswagen Grand California ve ilk resmi özellikleri ; Toplamda 5.986 milimetre uzunluğunda bir karavan olarak üretime geçirileceğini öğrendiğimiz Grand California, duş alabileceğiniz bir banyo, ufak bir mutfak, yatak odası, çocuklar için üst bölümde konumlandırılan ek bir bölüm ve ortak yaşam alanı gibi bölümlerin hepsi birebir şekilde korunuyor. Buzdolabı kısmında 70 litreye kadar kullanım alanı vadeden bir ünitenin yer verilmiş olması da altı çizilmesi gereken detaylardan bir tanesi. ”

https://www.log.com.tr/konsept-karavan-gercek-oldu-karsinizda-volkswagen-grand-california-ve-ilk-resmi-ozellikleri/galeri/9/

#log #otoseyir #volkswagen #volkswagengrandcalifornia

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Firefox’a “Yeni İleri Butonu”nu Ekleyin! Mozilla’nın Laserlike ile işbirliğine girerek geliştirdiği yeni Firefox Test Pilotu eklentisi Advance, tarayıcınız için bir ileri butonu gibi çalışıyor. Ziyaret ettiğiniz web sitelerine dayanarak önünüze ilgilendiğiniz konu ile ilgili web sitelerini getiriyor.

Bu eklenti halihazırda Mozilla’nın Pocket Inc.’i satın alarak Firefox’a getirdiği dahili Pocket servisinin sayfa önerisi özelliği ile çakışıyor gibi görünebilir ancak iki servisin arasında bariz farklar var. Pocket, kaydettiğiniz websitelerine dayanarak kendi websitesini ziyaret ettiğiniz sırada öneriler sunarken, Advance ise Firefox’un “yan çubuk” adını verdiği kolayca erişilebilir çekmeceden faydalanıyor. Bu sayede eklenti, siz internette gezerken yeni site önerilerini gözünüzün önüne her an serebilme yetisine sahip. Bu ise eklentiyi internette gezinirken her daim yanınızda tutmak isteyeceğiniz bir rehbere dönüştürüyor.”

https://www.chip.com.tr/haber/firefoxa-yeni-ileri-butonunu-ekleyin_77463.html

#chip #mozilla #firefox #mozillafirefox #firefoxquantum #mozillafirefoxquantum #pocket #advance

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Avustralya’da bulunan Commonwealth Bilimsel ve Endüstriyel Araştırma Örgütü (CSIRO), amonyaktan elde edilen hidrojenin kullanıldığı bir otomobili test etti.”

http://www.webtekno.com/amonyakla-calisan-dunyanin-ilk-arabasi-basariyla-test-edildi-h51244.html

#webtekno #otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap